0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Музичне мистецтво 4 клас

-12% Рабочая тетрадь Музыкальное искусство 4 класс Аристова Л., Сергиенко В. Изд-во: Освита
Рабочая тетрадь по музыкальному искусству, что является составляющей комплекта для 4 класса общеобразовтельных учреждения с обучением на русском языке, составлена в соответствии с содержанием учебника. Вмещает игровые упражнения и разнообразные задания, направленные на усвоение и закрепление всех..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-12% Робочий зошит Музичне мистецтво 4 клас Аристова Л., Сергієнко В. Вид-во: Освита
Робочий зошит з музичного мистецтва, що є складовою НМК для 4 класу, укладений відповідно до підручника. Уміщує ігрові вправи та різноманітні завдання, спрямовані на засвоєння та закріплення всіх основних понять, що передбачено програмою з музичного мистецтва. Чітко структурований за темами урокі..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Робочий зошит Музичне мистецтво 4 клас До підручника Л.Аристової, В.Сергієнка - Ланцюженко З. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит містить завдання, які відповідно до вікових особливостей учнів 4 класу, розвивають творчі здібності, уміння і навички. Мета зошита — допомогти школярам засвоїти програмовий матеріал, навчити сприймати, розуміти, відчувати, любити музику. Для учнів 4-го класу, учителів, батьків. ..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.