0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Математика 4 клас

-14% 3000 вправ та завдань Математика 4 клас Яцина В. М. Вид-во: Час Майстрів
У цьому посібнику подано завдання з математики для відпрацювання обчислювальних навичок учнів 4 класу. Робота над матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із обчислювання до автоматизму. Тренувальний зошит є універсальним, його можна використовувати як допов..
22 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-10% Бліц-контроль Математика 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника М.Богдановича, Г.Лишенка - Хребтова Н., Гнатківська О., Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
  Посібник віідповідає оновленій чинній програмі з математики і підручнику Богданович М. В., Лишенко Г. П. Математика: підруч. для 4 кл. — К.: Генеза, 2015. Він містить  картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточн..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-12% Експрес-контроль Картки з математики 4 клас Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза
Посібник містить картки із завданнями, які охоплюють усі теми курсу математики для 4 класу, і призначений для оперативної перевірки знань учнів. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, учнів 4 класу, батьків, студентів педуніверситетів та педкол..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-13% Експрес-контроль Математика 4 клас Відривні картки Максимова Л. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник складено відповідно до програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) з математики для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів. Матеріал узгоджено зі змістом підручника «Математика. 4 клас» М. В. Богдановича, Г. П. Лишенка (..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-20% Експрес-контроль Математика 4 клас Хребтова Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить короткочасні (до восьми хвилин) самостійні роботи, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів з математики з кожної теми, а також допоможуть своєчасно виявляти і ліквідовувати прогалини у знаннях учнів.    Для вчителів, батьків ..
15 грн. 12 грн. Без НДС: 12 грн.
-12% Зошит для контрольних робіт з математики 4 клас Прима Н. І. Вид-во: Генеза
Пропонуємо 10 комбінованих контрольних робіт у двох варіантах. Здійснюємо тематичний контроль навчальних досягнень четвертокласників. Уміщуємо завдання на перевірку рівня сформованості обчислювальних навичок, уміння працювати із задачею, алгебраїчним і геометричним матеріалом. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Зошит для контролю навчальних досягнень з математики 4 клас Оляницька Л. Вид-во: Освіта
Зошит для контролю навчальних досягнень з математики є складовою НМК з математики для 4 класу. Містить 10 блоків перевірочних робіт, поданих у двох варіантах однакового рівня складності. Кожен блок охоплює матеріал розділу або його логічно завершеної частини. Призначений для організації проміжног..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-14% Зошит з математики 4 клас Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза
Уміщуємо систему завдань на закріплення й систематизацію знань з математики. Сприяємо розвитку логічного мислення за допомогою вправ підвищеної складності. Включаємо цікаві задачі та ігрові завдання. ..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-10% Контроль навчальних досягнень Математика 4 клас Контрольні роботи До підручника М.Богдановича, Г.Лишенка - Хребтова Н., Гнатківська О., Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошити складені відповідно до оновленої програми з математики для 4 класу і підручника Богданович М. В., Лишенко Г. П. Математика : підруч. для 4 кл. загальноосв. навч. закл. — К.: Генеза, 2014. Зошит містить 8 контрольних робіт по 2 варіанти, які охоплюють усі теми програми. ..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-13% Контрольні роботи Математика 4 клас До підручника М.Богдановича, Г.Лишенка - Шандрівська Г. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит для контрольних робіт з математики відповідає оновленій програмі з математики для 4 класу та підручнику Богданович М. В. Математика: підруч. для 4 кл. загальноосвітн. навч. закл. / М. В. Богданович, Г. Лишенко. — К. : Генеза, 2015.     Для вчителів початко..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-12% Математика 4 клас Зошит для контролю навчальних досягнень Скворцова С., Онопрієнко В. Вид-во: Ранок
Посібник містить матеріали для тематичного й поточного контролю навчальних досягнень учнів, а також для проведення підсумкової контрольної роботи з математики в 4 класі. Для тематичної перевірки подано комбіновані контрольні роботи, для підсумкової — робота в тестовій формі. У посібнику також н..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-12% Математика 4 класс Тетрадь для контроля учебных достижений Скворцова С., Оноприенко О. Изд-во: Ранок
Пособие содержит материалы для тематического и текущего контроля учебных достижений учащихся, а также для проведения итоговой контрольной работы по математике в 4 классе. Для тематической проверки предложены комбинированные контрольные работы, для итоговой — работа в тестовой форме. В пособии так..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-13% Математика Контрольні роботи 4 клас До підручника Л.Оляницької - Шандрівська Г. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит для контрольних робіт з математики відповідає оновленій програмі з математики для 4 класу та підручнику Математика: підруч. для 4 кл. загальноосвіт. навч. закл. / Л. В. Оляницька. — К. : ВД «Освіта», 2015. У ньому подано тексти 8 контрольних робіт, по 2 варіанти в кож..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-12% Математичний тренажер 4 клас Бевз В., Васильєва Д. Вид-во: Освіта
Навчальні посібники "Тренажер з пропису та лічби, 1кл." та "Математичний тренажер, 2-4 кл." укладено відповідно до оновленої програми з математики для 1-4 класів ЗНЗ. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 1-4 класів (20 практичних робіт у двох рівнозначних варіантах) д..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Математичний тренажер 4 клас Частина 1 Корчевська О., Гнатківська О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник відповідає чинній оновленій програмі з математики для 4 класу. Він містить короткі теоретичні відомості (рубрика "Пригадай"), зразки виконання вправ, систему вправ до кожної вказаної теми ("Потренуйся!") та рубрику "Перевір себе!", до якої подано відповіді.    Дл..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.