0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Літературне читання 4 клас

-10% Вчуся бути читачем Літературне читання 4 клас Безкоровайна О. В. Вид-во: Освіта
Зміст зошитів «Вчуся бути читачем. Літературне читання. 2-4 кл.» розроблено відповідно до нової програми з літературного читання для початкової школи та схвалені для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-13% Експрес-контроль Літературне читання 4 клас Відривні картки До підручника В.Науменко - Гребенькова Л. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми з курсу «Літературне читання» для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою та підручника «Літературне читання. 4 клас» В. О. Науменко. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи четв..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-13% Експрес-контроль Літературне читання 4 клас Відривні картки До підручника О.Савченко - Гребенькова Л. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми з курсу «Літературне читання» для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою та підручника «Літературне читання. 4 клас» О. Я. Савченко. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи четв..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-13% Експрес-контроль Літературне читання 4 клас Рос. мова навчання Коченгіна М. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми курсу «Літературне читання» для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою і підручника М. В. Коченгіної, О. А. Коваль «Літературне читання» для 4 класу. Кожна робота наведена у двох варіантах і розрахована на 5–7 хвилин. Учи..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-13% Експрес-контроль Літературне читання 4 клас Українська мова навчання Коченгіна М. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми курсу «Літературне читання» для загальноосвітніх навчальних закладів і підручника М. В. Коченгіної, О. А. Коваль «Літературне читання» для 4 класу. Кожна робота наведена у двох варіантах і розрахована на 5–7 хвилин. Учитель оцінює правильність і шви..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
Золотий віночок Учуся працювати з текстом 4 клас Зошит Агаркова І. П. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Агаркова І. П.) становить єдиний навчальний комплект із хрестоматією «Золотий віночок». Він містить завдання до 15-ти вибіркових текстів хрестоматії, які розбиті на три блоки за предметами: читання, українська мова, природознавство, і змістовно і тематично пов’язані з текстом твор..
10 грн. Без НДС: 10 грн.
-14% Зошит з літературного читання 4 клас Науменко В. О. Вид-во: Генеза
Перевіряємо засвоєння учнями змісту художніх творів, уміщених у підручнику. Пропонуємо ігрові завдання, завдання на дії за аналогією, за зразком, на виокремлення головного, узагальнення. Спонукаємо дитину до виявлення власних творчих здібностей. ..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-24% Контроль навчальних досягнень Літературне читання 4 клас До підручника В.Науменко - Пачашинська М. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит складено відповідно до вимог оновленої чинної програми 4 класу, «Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів» і підручника Літературне читання : підруч. для 4-го кл. загальноосвіт. навч. закл.  / Віра Науменко- К.: Генеза, 2015. В..
25 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-24% Контроль навчальних досягнень Літературне читання 4 клас До підручника О.Савченко - Пачашинська М. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит складено відповідно до вимог оновленої чинної програми 4 класу, "Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів" і підручника Літературне читання: підруч. для 4 кл. / О. Я. Савченко.- К.: Видавничий дім «Освіта», 2015. Видання містит..
25 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-10% Літературне читання Контрольні роботи 4 клас Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит складено відповідно до чинної програми з літературного читання для 4 класу та інструктивно-методичних матеріалів щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів. Посібник містить методичні рекомендації щодо проведення перевірних робіт, тексти для аудіюв..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-12% Робочий зошит Літературне читання 4 клас Коченгіна М. Вид-во: Ранок Російська мова навчання
Зошит містить навчальні вправи до підручника «Літературне читання» для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою (автори Коченгіна М. В., Коваль О. А.). Завдання зошита призначені для повторення і закріплення матеріалу підручника, а також творчих можливостей діте..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Робочий зошит Літературне читання 4 клас Коченгіна М. Вид-во: Ранок Українська мова навчання
Зошит містить навчальні вправи до підручника «Літературне читання» для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів (автори Кочегіна М.В., Коваль О.А.). Завдання зошита призначені для повторення і закріплення матеріалу підручника, а також творчих можливостей дітей. Пропоновані в зошиті вправи з..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Робочий зошит Літературне читання 4 клас Мартиненко В. Вид-во: Освіта
Робочий зошит з літературного читання, як складова НМК, розширює та поглиблює програмовий матеріал. У ньому міститься методично продумана система завдань і запитань для вдосконалення читацьких умінь учнів самостійно працювати з різножанровими творами, дитячою книжкою, розвитку навички вголос і мо..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Читайко 4 клас Робочий зошит з літературного читання До підручника В.Науменко - Якименко О. Вид-во: Ранок
Зошит складено відповідно до чинної програми з читання для 4 класу та нового підручника В. О. Науменко «Літературне читання» (К.: «Генеза», 2015) для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Зошит містить завдання для вдосконалення навичок читання, мовленнєвих ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Читайко 4 клас Робочий зошит з літературного читання До підручника О.Савченко - Царевська Н. Вид-во: Ранок
Зошит відповідає оновленій програмі та складений відповідно до підручника О. Я. Савченко для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учнів. Різноманітні види ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.