0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Підручники Природознавство 4 клас

-7% Підручник Природознавство 4 клас Гільберг Т. Г., Сак Т. В. Вид-во: Генеза
Матеріал підручника викладено відповідно до чинної програми з природознавства для 4 класу і структуровано в такі теми: «Вступ», «Всесвіт і Сонячна система», «План і карта», «Природа материків і океанів», «Природа України», «Тіла і речовини». Запитання на початку кожного параграфа допоможуть учн..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-7% Підручник Природознавство 4 клас Грущинська І. Вид-во: Освіта
Підручник «Природознавство» для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів є концептуальним продовженням серії інтерактивних підручників з природознавства для початкової школи. Його концептуальною ідеєю є формування  природознавчої компетентності учнів на основі засвоєння системи інте..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-3% Підручник Природознавство 4 клас Тагліна О. Іванова Г. Вид-во: Ранок
Підручник «Природознавство» для 4 класу розроблено відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та навчальної програми з природознавства. Зміст підручника забезпечує виконання вимог щодо формування ключових і предметних компетентностей учнів: громадянської, комунікативно..
150 грн. 145 грн. Без НДС: 145 грн.
-7% Учебник Природоведение 4 класс Грущинская И. Изд-во: Освита
Учебник «Природоведение» для 4 класса общеобразовательных учреждений с обучением на русском языке является концептуальным продолжением серии интерактивных учебников по природоведению для начальной школы. Его концептуальной идеей является формирование природоведческой компетентности учащихся на ос..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-3% Учебник Природоведение 4 класс Таглина О. Иванова Г. Изд-во: Ранок
Учебник "Природоведение для 4 класса разработан в соответствии с требованиями Государсвенного стандарта начального общего образования и учебной программы по прирдоведению. Содержание учебника обеспечивает выполнение требований по формированию ключевых и предметных компетентностей учащихся: гражда..
150 грн. 145 грн. Без НДС: 145 грн.