0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Підручники Інформатика 4 клас / Учебники Информатика 4 класс

-7% Підручник Інформатика 4 клас Корнієнко М., Крамаровська С., Зарецька І. Вид-во: Ранок
Кожна сходинка до інформатики — крок до успіху в житті! Підручник (автори Корнієнко М.М., Крамаровська С.М., Зарецька І.Т.) допоможе: • сформувати початкові уявлення про базові поняття інформатики • здобути початкові практичні використання інформаційно-комунікаційних технологій • розвиват..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-7% Підручник Інформатика 4 клас Коршунова О. В. Вид-во: Генеза
У підручнику продовжується ознайомлення з основами науки інформатики, що було розпочато у 2–3 класах. Подання навчального матеріалу відбувається у вигляді діалогу головних героїв, що на початку кожного параграфа створюють проблемну ситуацію, інтригують запитаннями та запрошують до подорожі. Таким..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-7% Підручник Інформатика 4 клас Ломаковська Г., Проценко Г., Ривкінд Й. Вид-во: Освіта
Підручник «Інформатика, 4 клас» створений згідно з програмою з інформатики для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів і є концептуальним продовженням підручників з курсу «Сходинки до інформатики», що вивчався в 2 і 3 класах. Підручник структуровано за тематичним принципом, в кожному пун..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-7% Підручник Інформатика 4 клас Морзе Н., Барна О., Большакова І., Вембер В. Вид-во: Освіта
Автори: Морзе Н.В., Барна О.В., Большакова І.О., Вембер В.П.     Підручник «Інформатика, 4 клас» відповідає програмі з інформатики для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальний матеріал викладений в цікавій, доступній формі, спрямований на розвиток творчих зді..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-3% Учебник Информатика 4 класс Корниенко М., Крамаровская С., Зарецкая И. Изд-во: Ранок
Каждая ступенька к информатике - шаг к успеху в жизни! Учебник (авторы Корниенко М.М. , Крамаровская С.Н. , Зарецкая И.Т) поможет: • сформировать начальные представления о базовых понятиях информатики • получить начальные практические использования информационно-коммуникационных технологий ..
150 грн. 145 грн. Без НДС: 145 грн.