0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Хрестоматії, посібники з позакласного читання 4 клас

-13% Вікно у світ Читанка 4 клас Науменко О. В. Вид-во: Літера
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти №14.1/12-Г-149 від 24.03.2015). ..
60 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-10% Внеклассное чтение 4 класс Мишина Л. Изд-во: БЭТ
Пособие «Внеклассное чтение. 4 класс» создано в соответствии с новой учебной программой Министерства образования и науки Украины. В нем собраны самые интересные художественные произведения, вопросы и задачи, содержание которых соответствует психологическим особенностям учащихся данного возрас..
43 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-10% Вчуся бути читачем Літературне читання 4 клас Безкоровайна О. В. Вид-во: Освіта
Зміст зошитів «Вчуся бути читачем. Літературне читання. 2-4 кл.» розроблено відповідно до нової програми з літературного читання для початкової школи та схвалені для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Золотий віночок 4 клас Хрестоматія для додаткового читання Агаркова І. П. та ін. Вид-во: Ранок
У хрестоматії містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра, вдосконаленню читацьких навичок, вчить бути свідомим читачем, який вміє аналізувати прочитане. Хрестомат..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
Золотий віночок Учуся працювати з текстом 4 клас Зошит Агаркова І. П. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Агаркова І. П.) становить єдиний навчальний комплект із хрестоматією «Золотий віночок». Він містить завдання до 15-ти вибіркових текстів хрестоматії, які розбиті на три блоки за предметами: читання, українська мова, природознавство, і змістовно і тематично пов’язані з текстом твор..
10 грн. Без НДС: 10 грн.
-11% Золотой веночек 4 класс Хрестоматия для дополнительного чтения Попова Н. Н. Изд-во: Ранок
  СОДЕРЖАНИЕ 1 раздел Дари радость всем вокруг «Я пришёл к тебе с приветом...» Афанасий Фет С добрым утром! Сергей Есенин Утро. Максим Горький Счастливое утро. Наталья Юркова Песенка про сказку. Юнна Мориц Родное. Михаил Исаковский ..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-13% Книжкова країна. Позакласне читання 4 клас Йолкіна Л. В. Вид-во: Генеза
Уміщуємо тексти, призначені для позакласного читання. Представляємо найцікавіші зразки фольклору, твори сучасних українських і зарубіжних письменників. Розвиваємо творче мислення за допомогою ребусів, мовних ігор, творчих завдань. ..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-22% Коло читання Хрестоматія української літератури 4 клас Єфімова І. В. Вид-во: Ранок
Хрестоматія призначена розширити коло читання учнів початкової школи, ознайомити їх з цікавими творами класиків української літератури та сучасними українськимиписьменниками. Ретельнодібранітворисприятимутьвдосконаленнюнавичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературн..
55 грн. 43 грн. Без НДС: 43 грн.
-12% Позакласне читання 4 клас Бикова І. Вид-во: ПЕТ
Посібник «Позакласне читання. 4 клас» створено відповідно до нової навчальної програми Міністерства освіти і науки України. У виданні зібрано найцікавіші художні твори, запитання та завдання, зміст яких відповідає психологічним особливостям учнів даного віку, сприяє інтелектуальному та духовн..
43 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.
-11% Сонячні вітрила 4 клас Книжка для позакласного читання Решетуха Т., Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
   Матеріали пропонованого посібника відповідають оновленій програмі Міністерства освіти і науки України з предмета «Літературне читання» для початкової школи та вимогам Державного стандарту початкової освіти. У ньому представлено твори для позакласного читання, а також запитання та зав..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-18% Срібне перевесло Хрестоматія з літературного читання 2 - 4 класи Соловець Л. Вид-во: Грамота
Хрестоматія, яку можна використовувати на уроках літературного й позакласного читання та організації дозвілля учнів 2–4 кл., повністю відповідає вимогам чинної програми з предмета. Складається з окремих розділів і побудована за тематично­жанровим принципом. Містить прозові й поетичні, науково­поп..
40 грн. 33 грн. Без НДС: 33 грн.
-13% Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання 3-4 класи Стус Т. Вид-во: Старого Лева
Читати хрестоматію сучасної української літератури у третьому та четвертому класі сьогодні цікаво і захопливо. У ній і слова та ноти відомих сьогодні пісень від Сашка Положинського і Руслани, і веселі вірші Івана Андрусяка, і дивовижні пригоди від Тетяни Стус, Валентини Вздульської, Лариси Денисе..
80 грн. 70 грн. Без НДС: 70 грн.
-11% Читаємо в класі та вдома 4 клас Хрестоматія для позакласного читання Оновлена програма Джежелей О. та ін. Вид-во: Ранок
Хрестоматія спрямована на забезпечення навчальним матеріалом уроків позакласного читання й організацію змістовного дозвілля молодших школярів. У посібнику вміщено твори для дітей — оповідання, вірші, казки, повісті відомих українських та зарубіжних письменників. Додано практичні завдання і пора..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-26% Читаємо на канікулах Хрестоматія 4 клас Володарська М. Вид-во: Ранок
Хрестоматія містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова. Видання призначено для учнів..
65 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-11% Читаем в классе и дома Хрестоматия для внеклассного чтения 4 класс Джежелей О., Емец А. Изд-во: Ранок
Хрестоматия составлена с учётом требований учебных программ к организации уроков внеклассного чтения для начальной школы. Материалы хрестоматии обеспечивают свободное чтение учащихся по интересам и подготовку к урокам внеклассного чтения. Литература представлена по тематическим блокам с учёто..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.