0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Хрестоматії, посібники з позакласного читання 4 клас

-13% Вікно у світ Читанка 4 клас Науменко О. В. Вид-во: Літера
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти №14.1/12-Г-149 від 24.03.2015). ..
60 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-20% Веселий струмочок 4 клас Хрестоматія для позакласного читання + щоденник читача Гребенькова Л. О. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Гребенькова Л. О.) містить художні тексти, що їх пропонує програма для позакласного читання. До збірника увійшли зразки усної народної творчості, прозові й віршові твори про пори року, твори різних авторів про нашу Батьківщину, про природу й ставлення до неї, про ставлення до книг..
35 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-11% Веселый ручеек 4 класс Книга 2 Хрестоматия для дополнительного чтения + дневник читателя Володарская М. А. Изд-во: Ранок
В хрестоматию (автор Володарская М. А.) включены произведения детских писателей, творчество которых изучается в младших классах общеобразовательных школ всех уровней. Интересные сказки, смешные рассказы, веселые и добрые стихотворения, занимательные загадки помогут младшим школьникам увлекательно..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-3% Веселый ручеек 4 класс Хрестоматия для дополнительного чтения + дневник читателя Володарская М. А. Изд-во: Ранок
В хрестоматию (автор Володарская М. А.) включены народный фольклор и произведения детских писателей, творчество которых изучается в младших классах общеобразовательных школ всех уровней. Интересные сказки, смешные рассказы, веселые и добрые стихотворения, мудрые пословицы, занимательные скорогово..
32 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-10% Внеклассное чтение 4 класс Мишина Л. Изд-во: БЭТ
Пособие «Внеклассное чтение. 4 класс» создано в соответствии с новой учебной программой Министерства образования и науки Украины. В нем собраны самые интересные художественные произведения, вопросы и задачи, содержание которых соответствует психологическим особенностям учащихся данного возрас..
43 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-10% Вчуся бути читачем Літературне читання 4 клас Безкоровайна О. В. Вид-во: Освіта
Зміст зошитів «Вчуся бути читачем. Літературне читання. 2-4 кл.» розроблено відповідно до нової програми з літературного читання для початкової школи та схвалені для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Золотий віночок 4 клас Хрестоматія для додаткового читання Агаркова І. П. та ін. Вид-во: Ранок
У хрестоматії містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра, вдосконаленню читацьких навичок, вчить бути свідомим читачем, який вміє аналізувати прочитане. Хрестомат..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
Золотий віночок Учуся працювати з текстом 4 клас Зошит Агаркова І. П. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Агаркова І. П.) становить єдиний навчальний комплект із хрестоматією «Золотий віночок». Він містить завдання до 15-ти вибіркових текстів хрестоматії, які розбиті на три блоки за предметами: читання, українська мова, природознавство, і змістовно і тематично пов’язані з текстом твор..
10 грн. Без НДС: 10 грн.
-11% Золотой веночек 4 класс Хрестоматия для дополнительного чтения Попова Н. Н. Изд-во: Ранок
  СОДЕРЖАНИЕ 1 раздел Дари радость всем вокруг «Я пришёл к тебе с приветом...» Афанасий Фет С добрым утром! Сергей Есенин Утро. Максим Горький Счастливое утро. Наталья Юркова Песенка про сказку. Юнна Мориц Родное. Михаил Исаковский ..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-13% Книжкова країна. Позакласне читання 4 клас Йолкіна Л. В. Вид-во: Генеза
Уміщуємо тексти, призначені для позакласного читання. Представляємо найцікавіші зразки фольклору, твори сучасних українських і зарубіжних письменників. Розвиваємо творче мислення за допомогою ребусів, мовних ігор, творчих завдань. ..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-22% Коло читання Хрестоматія української літератури 4 клас Єфімова І. В. Вид-во: Ранок
Хрестоматія призначена розширити коло читання учнів початкової школи, ознайомити їх з цікавими творами класиків української літератури та сучасними українськимиписьменниками. Ретельнодібранітворисприятимутьвдосконаленнюнавичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературн..
55 грн. 43 грн. Без НДС: 43 грн.
-12% Літературне читання 4 клас Пізнавальні тексти з творчими завданнями Канчук В.Вид-во: Підручники і посібники
   Мета посібника — допомогти вчителеві ефективно організувати навчальний процес у 4 класі. Матеріали дібрано відповідно до оновленої програми з курсу «Літературне читання» в 4 класі.    Посібник призначений для учнів та учителів 4-х класів, батьків, вихователів, студентів п..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-23% Литературный калейдоскоп Внеклассное чтение 4 класс Даниелян А. Изд-во: Генеза
Пропонуємо посібник, що відповідає жанрово-тематичним вимогам програми з літературного читання. Сприяємо розширенню читацького кола школярів. Наприкінці текстів уміщуємо запитання і завдання, спрямовані на розвиток мовлення і творчих здібностей учнів. ..
40 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-14% Моя домашня читальня 4 клас Посібник із позакласного читання Савченко О. Вид-во: Освіта
Моя домашня читальня: посібник із позакласного читання для учнів 4 кл. (видання 2-ге, перероблене) Савченко О. Я. Видавничий дім «Освіта» Навчальний посібник «Моя домашня читальня» містить твори різних жанрів і тем, передбачених програмою для позакласного читання у 4 класі. Система роз..
70 грн. 60 грн. Без НДС: 60 грн.
-13% Перлинка Книга з літературного читання 4 клас Оновлена програма Науменко В. О. Вид-во: Генеза
Удосконалюємо читацькі компетентності. Пропонуємо твори, обов’язкові для вивчення в 4 класі. Активізуємо діяльність учнів за допомогою ігрових завдань. Забезпечуємо диференціацію навчання. ..
45 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.