0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити та навчальні посібники Українська мова та читання 3 клас НУШ

-19% 3000 вправ та завдань Українська мова 3 клас Скрипник К. Вид-во: Час майстрів
У цьому посібнику подано вправи з української мови на вміння застосовувати основні орфографічні правила, що вивчаються в 3 класі. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із правопису до автоматизму. Тренувальний зошит є універсальним, його..
26 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-12% Айзацька Н. Тренажер з української мови 3 клас Вид-во: Освіта
Навчальні посібники «Тренажер з української мови. 2-4 кл.» укладено відповідно до оновленої програми з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів. Тренажери містять по 24 практичні роботи, розраховані на два варіанти. Кількість завдань варіюється від двох до чотирьох — залежно від ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-14% Вашуленко М. Робочий зошит з української мови 3 клас + Уроки із розвитку зв'язного мовлення Частина 1 Вид-во: Освіта
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. РЕКОМЕНДОВАНО МОН УКРАЇНИ. ..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-14% Вчуся бути читачем 3 клас Літературне читання Вашуленко О. Вид-во: Освіта
   Навчальний посібник розроблено відповідно до оновленої програми з літературного читання для початкової школи. Основна його мета - формувати в молодших школярів комунікативну і читацьку компетентності.    У посібнику запропоновано систему знань, яка сприятиме розвитку всіх..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-21% Готуємось до олімпіад та конкурсів Тренувальні завдання 2-4 класи Володарська М. та ін. Вид-во: Основа
Усі завдання дібрано відповідно до положень Концепції «Нова українська школа», вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти та чинних Типових програм, з урахуванням основних змін нової редакції «Українського правопису». Відповіді та розв’язання завдань подано в окремому розділі..
100 грн. 79 грн. Без НДС: 79 грн.
-27% Діагностичні картки з української мови 3 клас Шевчук Л. Вид-во: Літера
Посібник містить 16 карток у двох варіантах для проведення формувального оцінювання навчальних досягнень з української мови учнів 3-го класу. Видання відповідає Державному стандарту початкової освіти та типовим навчальним програмам. ..
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-28% Діагностичні роботи з української мови та читання 3 клас Зарольська Л. Вид-во: Літера
Посібник (до підручника «Українська мова та читання. 3 клас» авторів Олени Іщенко, Андрія Іщенка) призначено для діагностики навчальних досягнень учнів за результатами опанування теми. Запропоновано 9 робіт у двох варіантах, один із яких можна використати для коригувальної роботи. У кожному варіа..
40 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-25% Діагностичні роботи Українська мова та читання 3 клас НУШ Ротфорт Д. Вид-во: Ранок
Видання надруковано за кошти гранту інституційної підтримки. Посібник містить 8 діагностичних робіт з української мови та читання у двох варіантах. Діагностичні роботи відповідають методичним рекомендаціям щодо оцінювання результатів навчання учнів 3–4 класів Нової української школи, затвердж..
28 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-12% Діагностичні роботи Читання 3 клас За програмою О.Савченко НУШ Савчук А., Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми для 3 класу (за ред. О. Савченко). Він містить п’ять діагностичних робіт у чотирьох варіантах для оцінювання навчальних досягнень учнів, тексти для аудіювання, усних переказів, читання вголос і мовчки, методичні рекомендації для вчит..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-24% Експрес-перевірка Українська мова та читання 3 клас Відривні картки До підручника К.Пономарьової НУШ Богданович І., Сердюк Н. Вид-во: Ранок
Посібник складений відповідний до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і підручника «Українська мова та читання. 3 клас. Частина 1» (Катерини Пономарьової, Любові Гайової). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уро..
25 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-24% Експрес-перевірка Українська мова та читання 3 клас Відривні картки До підручника М.Вашуленка та ін. НУШ Голосна С. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом о. Я. Савченко, і підручника «Українська мова та читання. 3 клас. Частина 1» (Миколи Вашуленка, Надії Васильківської, Світлани Дубовик). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобува..
25 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-28% Зарольська Л. Робочий зошит з української мови та читання 3 клас До підручника О.Іщенко Частина 2 Вид-во: Літера
Зошит з Української мови та читання 3 клас Частина 2 До підручника Іщенко О. Авт: Зарольська Л. Вид: Літера укладено до підручника Українська мова та читання 3 клас Частина 2 Авт: Іщенко О. Логачевська С. Вид: Літера. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах ..
40 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-20% Застосовую знання Робочий зошит з української мови 3 клас Пономарьова К. Вид-во: Оріон
Робочий зошит Українська мова 3 клас Застосовую знання Авт: Пономарьова К. Вид: Оріон розроблено за програмою Нової Української Школи - НУШ - відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом О. Я. Савченко. До підручника Українська мова та читання 3 клас Частина 1 А..
40 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-13% Збірник диктантів і творчих робіт з української мови 3-4 класи НУШ Шелкова Л. Вид-во: Основа
Мета збірника — формування в учнів орфографічних, комунікативних, навичок, навичок само- та взаємоконтролю. Навчальний матеріал згруповано за мовними темами, відповідно до програми 3-го та 4-го класу НУШ. До кожної теми дібрано декілька видів диктантів, найбільш вдалих та доцільних для певної т..
80 грн. 70 грн. Без НДС: 70 грн.