0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити та навчальні посібники Математика 3 клас НУШ

-19% 3000 вправ та завдань Математика 3 клас Яцина В. М. Вид-во: Час Майстрів
У цьому посібнику подано завдання з математики для відпрацювання обчислювальних навичок учнів 3 класу. Робота над матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із обчислювання до автоматизму. Тренувальний зошит є універсальним, його можна використовувати як допов..
26 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-13% Бевз В. Робочий зошит Математика 3 клас Частина 1 Вид-во: Освіта
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-24% Відривні картки Експрес-перевірка Математика 3 клас До підручника Н.Листопад НУШ Муренець О. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і підручника «Математика» (Наталії Листопад). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивченого матеріалу...
25 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-24% Відривні картки Математика 3 клас До підручника О.Гісь, І Філяк НУШ Назаренко А. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом р. Б. Шияна, та підручника «Математика. 3 клас» (ольги Гісь, Ірини Філяк). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивчено..
25 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-21% Готуємось до олімпіад та конкурсів Тренувальні завдання 2-4 класи Володарська М. та ін. Вид-во: Основа
Усі завдання дібрано відповідно до положень Концепції «Нова українська школа», вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти та чинних Типових програм, з урахуванням основних змін нової редакції «Українського правопису». Відповіді та розв’язання завдань подано в окремому розділі..
100 грн. 79 грн. Без НДС: 79 грн.
-27% Діагностичні картки з математики 3 клас Логачевська С. Вид-во: Літера
Пропоновані діагностичні картки можна використовувати для спостереження і вербального оцінювання результатів навчання учнів згідно з Державним стандартом початкової освіти з метою підтримки їх навчального поступу, аналізу реалізації навчальної програми та ухвалення рішення щодо корегування програ..
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-28% Діагностичні роботи з математики 3 клас Логачевська С. Вид-во: Літера
Діагностичні роботи Математика 3 клас Авт: Логачевська С. Вид: Літера укладено до підручника Математика 3 клас Авт: Логачевська С. Вид: Літера Посібник містить 9 діагностичних робіт для підсумкового вербального оцінювання навчальних досягнень учнів. У кожній роботі по 2 варіанти завдань: 6 ос..
40 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-12% Діагностичні роботи Математика 3 клас До підручника М.Козак, О.Корчевської НУШ Козак М., Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
   Пропонований посібник відповідає вимогам Державного стандарту початкової освіти, Типовій освітній програмі з математики, розробленій під керівництвом О. Савченко, та підручнику Козак М., Корчевська О.  Математика : підруч. для 3 кл. закладів загальної середньої освіти...
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-25% Діагностичні роботи Математика 3 клас Шевченко К., Щербак Г. Вид-во: Ранок
Надруковано за кошти гранту інституційної підтримки. Посібник містить 9 діагностичних робіт з математики у двох варіантах. Діагностичні роботи відповідають методичним рекомендаціям щодо оцінювання результатів навчання учнів 3–4 класів Нової української школи, затвердженим Наказом МОН України ві..
28 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-24% Експрес-перевірка Математика 3 клас Відривні картки До підручника Г.Лишенка НУШ Максимова Л. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та підручника «Математика. 3 клас» (Григорія Лишенка). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивченого м..
25 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-10% Збірник завдань Математика 3 клас НУШ Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник складено відповідно до оновленої чинної навчальної програми та підручників з математики для 3 класу. Він містить завдання арифметичного, алгебраїчного та геометричного змісту; завдання, пов’язані з величинами та частинами; текстові задачі та творчі завдання.    Д..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Збірник задач Периметр Площа 3-4 класи НУШ Стадник С., Плахотник Є. Вид-во: Основа
Посібник містить усі види задач на обчислення периметра та площі многокутників, передбачені типовими освітними програмами з математики для учнів 3–4-х класів. У збірнику подано пояснення, алгоритми розв’язання, тексти задач для формування та закріплення навичок розв’язання задач за темами «Пери..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-13% Зошит для моніторингу навчальних досягнень з математики 3 клас Оляницька Л. Вид-во: Грамота
Зошит є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Математика. 3 клас» (авторка Любов Оляницька). Посібник містить завдання для контролю та перевірки навчальних досягнень третьокласників з математики. ..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.