0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Інформатика

-16% Зошит з інформатики 3 клас До підручника В.Вдовенко та ін. НУШ Вдовенко В. Вид-во: Грамота
Навчальний посібник відповідає програмі «Нова українська школа». Він створений до підручника «Я досліджую світ. 3 клас»: (у 2-х частинах): Частина 2: «Інформатика та дизайн і технології» (авторки В. Вдовенко, Н. Котелянець, О. Агєєва). Завдання, подані в зошиті, сприяють закріпленню знань з і..
45 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.
-11% Зошит-конспект Інформатика Я досліджую світ 3 клас Ломаковська Г. В., Проценко Г. О. Вид-во: Освіта
Робочий зошит «Я досліджую світ. Інформатика. 3 клас» розроблено відповідно до Типової освітньої програми (інформативна освітня галузь), розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Окрім завдань, що дадуть змогу вчителеві перевірити знання учнів з інформатичної освітньої галузі, зошит містить ..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-14% Зошит-практикум Інформатика 3 клас НУШ Воронцова Т. та ін. Вид-во: Алатон
Зошит-практикум Інформатика 3 клас НУШ Воронцова Т. Пономаренко В. Алатон. Створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти і чинних типових освітніх програм інформатичної освітньої галузі. Може використовуватися в інтегрованому курсі Я досліджую світ, у предметі «Інформатика», а..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-20% Ключи до інформатики Робочий зошит 3 клас Морзе Н. та ін. Вид-во: Оріон
Дорогі старші друзі третьокласників, учителі й батьки. Ми разом з вами хочемо, щоб наші діти були успішними. Сьогодні це неможливо без навчання інформатики. Адже вона відкриває двері у високотехнологічний світ, навчає приймати рішення, програмувати дії і прогнозувати їх результати, творити й розв..
40 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-25% Робочий зошит Інформатика 3 клас НУШ Козак Л. Вид-во: Літера
Зошит призначений для використання в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» і на уроках з окремих предметів, що реалізують інформатичну освітню галузь. Містить цікаві завдання не тільки для індивідуального письмового виконання, а й спільної діяльності в парах, колективного обговоре..
40 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-10% Робочий зошит Я досліджую світ 3 клас Інформатична освітня галузь Антонова О. Вид-во: Генеза
Матеріал зошита відповідає Типовим освітнім програмам для 3-4 класів, створеним під керівництвом О.Я.Савченко та Р.Б.Шияна. Посібник допоможе розвинути в учнів уміння створювати, шукати, обробляти, працювати з базами даних, сформувати у дітей навички безпечної та етичної діяльності в ін..
42 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.
-25% Робочий зошит Я досліджую світ Інформатика 3 клас До підручника М.Корнієнко та ін. НУШ Корнієнко М. та ін. Вид-во: Ранок
Зошит складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та частини 2 підручника «Я досліджую світ» для 3 класу закладів загальної середньої освіти (автори М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровська, І. Т. Зарецька). Видання є складовою навчальнометодичного к..
40 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-26% Робочий зошит Я досліджую світ Інформатика 3 клас До підручника Н.Морзе, О.Барни НУШ Бєлова Л. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та з урахуванням концепції підручника «Я досліджую світ» («Інформатика. Дизайн та технології») для 3 класу закладів загальної середньої освіти (автори Наталія Морзе, Ольга Барна). Пропонован..
35 грн. 26 грн. Без НДС: 26 грн.