0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Мистецтво

-16% Ілюстрований довідник Мистецтво 1-4 класи Сєрих Л. та ін. Вид-во: Ранок
Пропонований довідник охоплює терміни різних видів мистецтва та інфомедійної грамотності. Він адресований викладачам інтегрованого курсу «Мистецтво», а також буде корисним для школярів під час відповідних уроків. СОДЕРЖАНИЕ Передмова Загальні мистецькі терміни  Образотво..
75 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-26% Альбом + Робочий зошит Мистецтво 3 клас До підручника О.Калініченко, Л.Аристової НУШ Наземнова Т. Вид-во: Ранок
Альбом є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 3 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової. Посібник містить практичний матеріал з різних видів образотворчого мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. QR-коди, розташ..
65 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-20% Альбом+Робочий зошит Мистецтво 3 клас До підручника Т.Рублі та ін. НУШ Рубля Т. та ін. Вид-во: Ранок
Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 3 класу закладів загальної середньої освіти авторів Тетяни Рублі, Ірини Мед, Тетяни Щеглової. У ньому представлені запитання та завдання за темами підручника «Мистецтво. 3 клас» (автори Тетяна Рубля, Ірина Мед, Тетяна Щеглов..
65 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-27% Зошит-альбом Мистецтво 3 клас До підручника Л.Масол та ін. НУШ Воронкевич В. Вид-во: Ранок
Зошит-альбом до підручника Людмили Масол, Олени Гайдамаки, Оксани Колотило є складовою навчально-методичного комплекту інтегрованого курсу «Мистецтво. 3 клас». Він містить різнорівневі завдання, вправи, які спрямовані на розвиток творчого потенціалу третьокласників, самостійного критичного мислен..
60 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-10% Маленький художник Альбом-посібник з образотворчого мистецтва 3 клас НУШ Демчак С., Чернявська Т. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 3 класі, розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України (за редакцією О. Савченко, за редакцією Р. Шияна) та підручника..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-11% Масол Л. Робочий зошит-альбом Мистецтво 3 клас Вид-во: Генеза
Зміст уроків відповідає Типовим освітнім програмам для 3-4 класів закладів загальної середньої освіти, розробленим під керівництвом Савченко О.Я., Шияна Р.Б., та підручнику інтегрованого курсу "Мистецтво. 3 клас" авторів Л.М.Масол, О.В.Гайдамаки, О.М.Колотило.  Посібник містить практични..
65 грн. 58 грн. Без НДС: 58 грн.
-11% Робочий зошит-альбом Мистецтво 3 клас Мої перші творчі кроки Калініченко О., Масол Л., Аристова Л. Вид-во: Освіта
Робочий зошит-альбом «Мистецтво. 3 клас. Мої перші творчі кроки». укладено відповідно до освітніх програм, розроблених під керівництвом О. Я. Савченко та Р. Б. Шияна та підручника «Мистецтво. 3 клас» (О. В. Калініченко, Л.С. Аристова). Він є невід’ємною частиною навчального комплекту. Робочий зош..
65 грн. 58 грн. Без НДС: 58 грн.
-10% Чарівний пензлик 3 клас Альбом-посібник з образотворчого мистецтва НУШ Бровченко А., Копитіна Н. Вид-во: Підручники і посібники
    В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 3 класі, розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України (за редакцією О. Савченко, Р. Шияна) та підручника Калініченко О. В. Мистецтво : п..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-18% Я прикрашаю світ Альбом Образотворче мистецтво 3 клас Зіневич В. Вид-во: Оріон
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. СХВАЛЕНО МОН УКРАЇНИ. ..
60 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.