0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити та навчальні посібники Я досліджую світ 3 клас НУШ

-12% Індівідуальні роботи Я досліджую світ Мої перші досягнення 3 клас НУШ Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
 Матеріал укладено відповідно до Типової освітньої прогрми для закладів загальної середньої освіти під керівництвом О. Я. Савченко. Посібник містить індивідуальні роботи з предмета «Я досліджую світ», які допоможуть учителеві відстежити ід опанування учнями програмового матеріалу, вчасно вия..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Альбом Я досліджую світ 3 клас Технологічна освітня галузь НУШ Гільберг Т. та ін. Вид-во: Генеза
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. 2020/2021 навчальний рік. ..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-17% Альбом-посібник Технології та дизайн 3 клас НУШ Кліщ О. Вид-во: Літера
Посібник містить завдання до інтегрованого курсу «Я досліджую світ», який включає програмовий матеріал технологічної освітньої галузі за новим Державним стандартом початкової освіти, затвердженим МОН України. Альбом-посібник містить завдання, що відповідають віку, схеми виконання і зразки готових..
60 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-12% Атлас Я досліджую світ 3 клас Із картами і завданнями НУШ Вид-во: Ранок
  СОДЕРЖАНИЕ Україна - європейська держава Права людини Природні багатсва України Нежива і жива природа Рослини і тварини України Рослини і тварини Червоної книги України Національні парки та заповідники України   ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Відривні картки Я досліджую світ 3 клас Експрес-перевірка До підручника І.Грущинської НУШ Муренець О. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і підручника «Я досліджую світ. 3 клас» (Ірини Грущинської, Зої Хитрої). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити зас..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Готуємось до олімпіад та конкурсів 2-4 класи Тренувальні завдання НУШ Володарська М. та ін. Вид-во: Основа
Усі завдання дібрано відповідно до положень Концепції «Нова українська школа», вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти та чинних Типових програм, з урахуванням основних змін нової редакції «Українського правопису». Відповіді та розв’язання завдань подано в окремому розділі..
100 грн. 89 грн. Без НДС: 89 грн.
-12% Діагностичні картки Я досліджую світ (природнича галузь) 3 клас НУШ Сіменик Є. Вид-во: Літера
Посібник призначений для організації спостереження за процесом навчання і словесного оцінювання його результатів згідно з Державним стандартом початкової освіти з метою сприяння поступу учнів та ухвалення рішення щодо необхідної підтримки. Кожна картка має два варіанти, один з яких виконує учень...
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Діагностичні роботи Я досліджую світ 3 клас До підручника І.Жаркової, Л.Мечник НУШ Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
 Посібник містить завдання для підсумкового тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із предмету «Я досліджую світ» у 3 класі. Воно здійснюється письмово у формі комбінованої діагностичної роботи наприкінці вивчення кожного розділу програми. Тексти завдань складено відповідно до Тип..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-14% Діагностичні роботи Я досліджую світ 3 клас НУШ Воронцова Т. та ін. Вид-во: Алатон
Видання містить діагностичні завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 3 класу за курсом «Я досліджую світ». Діагностичні роботи упорядковано за тематикою підручника авторів Т. В. Воронцової та ін. ..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-11% Діагностичні тест-картки Я досліджую світ 3 клас НУШ Гільберг Т., Тарнавська С. Вид-во: Генеза
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. 2020'/2021 навчальний рік. ..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-12% Експрес-перевірка Я досліджую світ 3 клас Відривні картки До підручника О.Волощенко та ін. НУШ Назаренко А. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна, і підручника інтегрованого курсу «Я досліджую світ. 3 клас (у 2-х частинах)» (Ольги Волощенко, Олександри Козак, Ганни Остапенко). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-12% Експрес-перевірка Я досліджую світ 3 клас Відривні картки До підручника Т.Гільберг та ін. НУШ Назаренко А. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і підручника «Я досліджую світ. 3 клас. У 2-х частинах» (Тетяни Гільберг, Світлани Тарнавської, Лариси Грубіян, Ніни Павич). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здо..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-13% Зошит з інформатики 3 клас До підручника В.Вдовенко та ін. НУШ Вдовенко В. Вид-во: Грамота
Навчальний посібник відповідає програмі «Нова українська школа». Він створений до підручника «Я досліджую світ. 3 клас»: (у 2-х частинах): Частина 2: «Інформатика та дизайн і технології» (авторки В. Вдовенко, Н. Котелянець, О. Агєєва). Завдання, подані в зошиті, сприяють закріпленню знань з і..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-11% Зошит Я досліджую світ 3 клас Частина 1 НУШ Гільберг Т. та ін. Вид-во: Генеза
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. 2020/2021 навчальний рік. ..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.