0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити та навчальні посібники Я досліджую світ 3 клас НУШ

-20% Індівідуальні роботи Я досліджую світ Мої перші досягнення 3 клас Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
 Матеріал укладено відповідно до Типової освітньої прогрми для закладів загальної середньої освіти під керівництвом О. Я. Савченко. Посібник містить індивідуальні роботи з предмета «Я досліджую світ», які допоможуть учителеві відстежити ід опанування учнями програмового матеріалу, вчасно вия..
25 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-22% Іщенко О. Зошит дослідника 3 клас Частина 2 До підручника О.Іщенко та ін. Вид-во: Літера
Зошит дослідника 3 клас Частина 2 До підручника Іщенко О. Авт: Іщенко О. Вид: Літера укладено до підручника Я досліджую світ 3 клас Частина 2 Авт: Іщенко О. Вид: Літера. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового на..
45 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-20% Альбом Я досліджую світ 3 клас Технологічна освітня галузь Бровченко А. Вид-во: Генеза
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. РЕКОМЕНДОВАНО МОН УКРАЇНИ. ..
65 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-20% Альбом Я досліджую світ 3 клас Технологічна освітня галузь НУШ Гільберг Т. та ін. Вид-во: Генеза
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. 2020/2021 навчальний рік. ..
65 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-26% Альбом-посібник Технології та дизайн 3 клас НУШ Кліщ О. Вид-во: Літера
Посібник містить завдання до інтегрованого курсу «Я досліджую світ», який включає програмовий матеріал технологічної освітньої галузі за новим Державним стандартом початкової освіти, затвердженим МОН України. Альбом-посібник містить завдання, що відповідають віку, схеми виконання і зразки готових..
70 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-27% Атлас Я досліджую світ 3 клас Із картами і завданнями Вид-во: Ранок
  СОДЕРЖАНИЕ Україна - європейська держава Права людини Природні багатсва України Нежива і жива природа Рослини і тварини України Рослини і тварини Червоної книги України Національні парки та заповідники України   ..
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Гільберг Т. Зошит Я досліджую світ 3 клас Частина 2 Вид-во: Генеза
Цей зошит є невіддільною частиною навчально-методичного комплекту з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" для 3-го класу і призначений для формування в учнів предметних і міжпредметних компетентностей, зокрема ціннісного ставлення до природи тощо. Завдання посібника дають можливість використовув..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-21% Готуємось до олімпіад та конкурсів Тренувальні завдання 2-4 класи Володарська М. та ін. Вид-во: Основа
Усі завдання дібрано відповідно до положень Концепції «Нова українська школа», вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти та чинних Типових програм, з урахуванням основних змін нової редакції «Українського правопису». Відповіді та розв’язання завдань подано в окремому розділі..
100 грн. 79 грн. Без НДС: 79 грн.
-27% Діагностичні картки Я досліджую світ (природнича галузь) 3 клас Сіменик Є. Вид-во: Літера
Посібник призначений для організації спостереження за процесом навчання і словесного оцінювання його результатів згідно з Державним стандартом початкової освіти з метою сприяння поступу учнів та ухвалення рішення щодо необхідної підтримки. Кожна картка має два варіанти, один з яких виконує учень...
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Діагностичні роботи Я досліджую світ 3 клас До підручника І.Жаркової, Л.Мечник НУШ Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
 Посібник містить завдання для підсумкового тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із предмету «Я досліджую світ» у 3 класі. Воно здійснюється письмово у формі комбінованої діагностичної роботи наприкінці вивчення кожного розділу програми. Тексти завдань складено відповідно до Тип..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-28% Діагностичні роботи Я досліджую світ 3 клас До підручника О.Іщенко та ін. - Ляхова М. Вид-во: Літера
Діагностичні роботи Я досліджую світ 3 клас До підручника Іщенко О. Авт: Ляхова М. Вид: Літера укладено до підручника Я досліджую світ 3 клас Авт: Іщенко О. Вид: Літера Посібник містить 9 діагностичних робіт у 2 варіантах для підсумкового оцінювання. Схвалено для використання в загал..
40 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-14% Діагностичні роботи Я досліджую світ 3 клас НУШ Воронцова Т. та ін. Вид-во: Алатон
Видання містить діагностичні завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 3 класу за курсом «Я досліджую світ». Діагностичні роботи упорядковано за тематикою підручника авторів Т. В. Воронцової та ін. ..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.