0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити та навчальні посібнии Технології та дизайн, трудове навчання 3 клас НУШ

-20% Альбом Я досліджую світ 3 клас Технологічна освітня галузь НУШ Гільберг Т. та ін. Вид-во: Генеза
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. 2020/2021 навчальний рік. ..
65 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-26% Альбом-посібник Технології та дизайн 3 клас НУШ Кліщ О. Вид-во: Літера
Посібник містить завдання до інтегрованого курсу «Я досліджую світ», який включає програмовий матеріал технологічної освітньої галузі за новим Державним стандартом початкової освіти, затвердженим МОН України. Альбом-посібник містить завдання, що відповідають віку, схеми виконання і зразки готових..
70 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
  В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з дизайну і технологій, розроблені відповідно до Типової освітньої програм МОН України (за редакцією О. Савченко) і підручника Т. Гільберг та ін. «Я досліджую світ» для 3 класу. Вони спрямовані на розвиток універсал..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з дизайну та технологій, розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України (О. Савченко та Р. Шияна) для 3 класу, спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів.  &..
70 грн. 60 грн. Без НДС: 60 грн.
-20% Моя творча праця Альбом з дизайну і технологій 3 клас НУШ Дробязко І. Вид-во: Оріон
Альбом відповідає Типовій освітній програмі колективу авторів під керівництвом Олександри Савченко. Посібник містить захопливі завадання, які сприятимуть формуванню в молодших школярів цілісного образу світу в процесі засвоєння різних видів соціального досвіду. Творчі роботи, запропонова..
60 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
Посібник створений відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти та Типових освітніх програм, розроблених під керівництвом О. Я. Савченко та Р. Б. Шияна. Альбом містить творчі завдання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні. Призначено дл..
60 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
Пособие создано в соответствии с новым Государственным стандартом начального образования и типовых образовательных программ, разработанных под руководством А. Я. Савченко и Р. Б. Шияна. Альбом содержит творческие задания, образцы готовых изделий, схемы для выполнения изделий, которые должны изг..
65 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-22% Уроки майстерності Альбом-посібник 3 клас До підручника В.Вдовенко та ін. НУШ Котелянець Н., Агєєва О. Вид-во: Грамота
Матеріал альбому-посібника «Уроки майстерності» відповідає вимогам Державного стандарту початкової загальної освіти, чинної типової програми за редакцією колективу авторів під керівництвом О. Я. Савченко та змісту підручника «Я досліджую світ». 3 клас (у 2-х частинах): Частина 2 «Інформатика та д..
45 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.