0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Хрестоматії, посібники з позакласного читання 3 клас НУШ

-26% Веселкова читанка 3 клас Науменко В., Сухопара І. Вид-во: Літера
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 05.06.2020 № 22.1/12-Г-339) ..
70 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-13% Внеклассное чтение 3 класс НУШ Попова Н. Н. Изд-во: ПЕТ
Пособие «Внеклассное чтение. 3 класс» создано в соответствии с новой учебной программой Министерства образования и науки Украины. В издании собраны интересные художественные произведения, вопросы и задания, содержание которых соответствует интеллектуальному и духовному развитию ребёнка. К каж..
46 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-26% Дивоколо Книжка для додаткового читання 3 клас Коченгіна М. Вид-во: Ранок
Посібник «Дивоколо. Книжка для додаткового читання» для 3 класу містить різноманітні навчальні (художні, пізнавальні, науково-популярні) тексти. Зміст посібника орієнтований на здобувачів освіти, які прагнуть опанувати навичку вдумливого читання. Запропоновані в посібнику вправи й завдання спрямо..
120 грн. 89 грн. Без НДС: 89 грн.
Золотий віночок Зошит Учуся працювати з текстом 3 клас Агаркова І. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Агаркова І. П.) становить єдиний навчальний комплект із хрестоматією «Золотий віночок». Він містить завдання до 15-ти вибіркових текстів хрестоматії, які розбиті на три блоки за предметами: читання, українська мова, природознавство, і змістовно і тематично пов’язані з текстом твор..
10 грн. Без НДС: 10 грн.
-27% Золотий віночок Хрестоматія для додаткового читання Агаркова І., Мирошниченко В., Попова Н., Цепочко Н. Вид-во: Ранок
У хрестоматії містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра, вдосконаленню читацьких навичок, вчить бути свідомим читачем, який вміє аналізувати прочитане. Хрестомат..
60 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
Золотой веночек Учусь работать с текстом 3 класс Тетрадь Агаркова И. П. Изд-во: Ранок
Данное пособие (автор Агаркова И. П.) содержит развивающие задания по 15 выборочным произведениям хрестоматии «Золотой веночек» для 3 класса (Х. : Из-во «Ранок-НТ», 2013) и составляет с ней единый комплект. Оно представляет собой интегрированные в рамках одного произведения задания по трем дисцип..
10 грн. Без НДС: 10 грн.
-27% Золотой веночек Хрестоматия для дополнительного чтения 3 класс Попова Н. Изд-во: Ранок
В хрестоматии содержатся произведения известных писателей и поэтов, образцы устного народного творчества, с которыми будет интересно познакомиться ребенку. Книга способствует расширению мировоззрения школьника, совершенствованию навыков чтения, учит быть сознательным читателем, который учится ана..
60 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-22% Книга для дополнительного чтения 3 класс Джежелей О., Емец А. Изд-во: Ранок
«Книга для дополнительного чтения» отвечает требованиям государственной программы третьего года обучения и направлена на системное формирование читательских умений. Пособие универсально и может быть использовано как в учебное время, так для внеурочных занятий, чтения на каникулах. Учебное чтение ..
90 грн. 70 грн. Без НДС: 70 грн.
-22% Книжка для додаткового читання 3 клас Богданець-Білоскаленко Н., Шумейко Ю. Вид-во: Грамота
Книжка для додаткового читання. Посібник для 3 кл. загальноосвіт. навч. закл. Упорядники: Наталія Богданець-Білоскаленко, Юлія Шумейко. НУШ ..
60 грн. 47 грн. Без НДС: 47 грн.
-17% Книжкова подорож до 4 класу Посібник з читання Данієлян А. Вид-во: Генеза
Посібник призначено для вдосконалення читацької компетентності молодших школярів як під час роботи на уроці, так і позаурочний час, на дозвіллі, у родинному колі. Видання містить уривки з творів, що стане надбанням світової літератури для дітей, а також тексти відомих сучасних авторів. Викор..
60 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-22% Коло читання Хрестоматія української літератури 3 клас Єфімова І. В. Вид-во: Ранок
Хрестоматія призначена розширити коло читання учнів початкової школи, ознайомити їх з цікавими творами класиків української літератури та сучасними українськимиписьменниками. Ретельнодібранітворисприятимутьвдосконаленнюнавичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературн..
55 грн. 43 грн. Без НДС: 43 грн.
-10% Літературне джерельце 3 клас НУШ Книжка для додаткового читання Кордуба Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Книжка містить науково-пізнавальні, художні твори українських та зарубіжних авторів, казки, приказки, прислів’я, загадки на теми для додаткового читання, які відповідають вимогам Державного стандарту початкової освіти, Типовій освітній програмі з читання за редакцією О. Я. Савче..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-18% Моя домашня читальня 3 клас Позакласне читання Савченко О. Вид-во: Освіта
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. РЕКОМЕНДОВАНО МОН УКРАЇНИ. ..
60 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-18% Перлинка Посібник із додаткового читання 3 клас Науменко В. Вид-во: Генеза
Додаток до підручника "Українська мова та читання". Відповідає Типовим освітнім програмам для 3-4 класів закладів загальної середньої освіти, розробленим під керівництвом О.Я.Савченко та Р.Б.Шияна. Книга доповнює нове коло читання і спрямована на виховання в учнів позитивного емоційно-ціннісн..
60 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-11% Позакласне читання + Щоденник читача 3 клас НУШ Маркотенко Т., Ємельяненко О. Вид-во: Весна
Посібник «Позакласне читання. Робота з дитячою книжкою. Робота з інформацією. 3 клас» складений відповідно до оновленої програми з літературного читання для середньої загальноосвітньої школи 1—4 класів Міністерства освіти та науки України. У ньому зібрані найцікавіші художні твори українських т..
38 грн. 34 грн. Без НДС: 34 грн.