0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат

Методика для вчителів Німецька мова 1 клас НУШ

-20% Календарно-тематичний план Німецька мова 1 клас До підручника Deutsch lernen ist super Сотникова С., Гоголєва Г. Вид-во: Ранок
Календарно-тематичний план, укладений до підручника німецької мови для 1-го класу «Deutsch lernen ist super!», передбачає використання відповідного навчально-методичного комплекту й відповідає чинним типовим освітнім програмам з іноземних мов для закладів загальної середньої освіти, затвердженим ..
30 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-27% Книга для вчителя Німецька мова 1 клас До підручника Deutsch lernen ist super Сотникова С., Гоголєва Г. Вид-во: Ранок
Книга для вчителя є частиною навчально-методичного комплекту з німецької мови для 1 класу «Deutsch lernen ist super!» і зорієнтована на підручник і робочий зошит. Містить календарнотематичний план і методичні рекомендації щодо використання матеріалу НМК та перебігу кожного етапу уроку під час вик..
100 грн. 73 грн. Без НДС: 73 грн.
-26% Флеш-картки Німецька мова 1 клас НУШ Сотникова С. І., Гоголєва Г. В. Вид-во: Ранок
Упаковка ПВХ-папка з кнопкою (клапан 30 мм). Інструкція + 36 карток обертаються обкладинкою і вкладаються в папку. Картки підібрати за алфавітом / цифрам (A-Z, 1-10). ..
99 грн. 73 грн. Без НДС: 73 грн.