0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Методика для вчителів Англійська мова 1 клас НУШ

-14% Англійська мова 1 клас Навчальний посібник Плахотник В. Полонська Т. Вид-во: Райдуга
РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ЯК ОДИН ІЗ НАЙКРАЩИХ ПОСІБНИКІВ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ ..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-13% Демонстраційні флеш-картки Англійська мова 1-4 класи НУШ Вид-во: Основа
Комплект із 20 кольорових двосторонніх флеш-карток призначений для опанування базового лексичного матеріалу англійської мови дітьми початкової школи та дошкільного навчального закладу. Їх можна використати як додатковий, а також як окремий самостійний засіб навчання. Набір складається з малюнків ..
120 грн. 105 грн. Без НДС: 105 грн.
-17% Календарно-тематичний план Англійська мова 1 клас До підручника Start up Доценко І., Євчук О., Губарєва С. Вид-во: Ранок
Календарно-тематичний план, укладений до підручника англійської мови для 1-го класу «Start Up!», відповідає чинним типовим освітнім програмам з іноземних мов для закладів загальної середньої освіти, затвердженим Міністерством освіти і науки України, й передбачає використання відповідного навчальн..
30 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-18% Картки Каса букв English 46 карток НУШ Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Набір складається із 46 карток, серед яких 28 карток з великими та малими друкованими літерами англійського алфавіту та 18 карток із 36 малюнками (по кілька на кожну букву алфавіту).    Каса букв містить великі й малі літери англійського алфавіту, а також розділові знаки,..
120 грн. 99 грн. Без НДС: 99 грн.
-10% Книга для вчителя Англійська мова 1 клас До підручника Т. Будної НУШ Будна Т. Б. Вид-во: Богдан
Пропонований посібник для вчителя допоможе весело, цікаво та змістовно вести уроки з курсу «Англійська мова» за підручником «Англійська мова. 1 клас» (авт. Будна Т.Б.). Конспекти уроків, структура яких відповідає Державному стандарту початкової освіти та типовим освітнім програмам, містять також ..
130 грн. 117 грн. Без НДС: 117 грн.
-8% Книга для вчителя с поурочними розробками Англійська мова 1 клас До підручника О.Карпюк НУШ Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
     Книга для вчителя містить методичні рекомендації щодо використання матеріалів навчально-методичного комплекту English with Smiling Sam 1 .      Перша частина книги знайомить з усіма компонентами НМК, структурою та змістом курсу, а також з особ..
195 грн. 180 грн. Без НДС: 180 грн.
-13% Мій конспект Англійська мова 1 клас За підручником О.Карпюк НУШ Гандзя І. Вид-во: Основа
Посібник створений за програмою «Англійська мова» для 1 класу до підручника О. Карп’юк, який був виданий у 2018 року. Конспекти всіх уроків курсу розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, основні поняття, обладнання тощо), стислий опис кожно..
80 грн. 70 грн. Без НДС: 70 грн.
-7% Ресурсна папка для вчителя Англійська мова 1 клас До підручника О. Карпюк НУШ Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
 НМК «Англійська зі Смайликом 1» автора О.Карпюк містить набір наочно-дидактичного матеріалу для вивчення англійської мови у 1 класі. До набору входять: •    плакати для візуальної презентації ситуацій спілкування; •    плакати для формування первинних н..
480 грн. 445 грн. Без НДС: 445 грн.
-28% Читайлик з англійської мови 1 - 2 класи Навчально-методичний посібник Гусева В. Вид-во: Ранок
Посібник може використовуватися в початкових класах під час вивчення англійського алфавіту і з метою формування навичок читання англійською мовою як допоміжний дидактичний матеріал до чинних підручників для 1-х, 2-х класів закладів загальної середньої освіти. Містить авторські римування, вірші та..
40 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.