0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Прописи, Зошити-шаблони 1 клас НУШ

-17% Write with Buddy Англійські прописи 1 клас НУШ Прокопчук М. Вид-во: Оріон
Навчання техніки письма англійської мови учнів 1 класу НУШ. Орфографічні та графічні навички (прописи). ..
30 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-20% Англійська кольорова абетка Зошит з письма 1 клас Напівдруковані літери НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням напівдрукованих літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу та вчи..
25 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-20% Англійська кольорова абетка Зошит з письма 1 клас Прописні літери НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням прописних літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу та вчителів ..
25 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-20% Англійська мова Зошит з письма 1 клас Прописні літери Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням прописних літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу та вчителів ..
25 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-13% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас До букваря К.Пономарьової Частина 1 Паладій Л. Вид-во: Сиция
Зошит для письма і розвитку мовлення розроблено відповідно до підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти «Українська мова. Буквар» (автор К. Пономарьова) та схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науко..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-17% Зошит для письма Англійська мова 1 клас До підручника С. Гунько, З. Коновалюк НУШ Чухнова О., Гунько С. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит для письма з англійської мови укладено та підручника С. В. Гунько, З. В. Коновалюк «Англійська мова : підручник для 1 класу закладів середньої загальної освіти (з аудіосупроводом)» за методикою асоціативних символів. Посібник допоможе учням засвоїти лексичний матеріал..
30 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Зошит з письма Англійська мова 1 клас Напівдруковані літери До підручника Г. Пухти НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу  Г. Пухти та ін. Посібник розроблено з використанням напівдрукованих літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу та вчител..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-10% Зошит з письма Англійська мова 1 клас Напівдруковані літери НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням напівдрукованих літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу т..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-27% Зошит-шаблон для початкової школи English 1-2 класи Матвієнко Т., Пащенко Л. Вид-во: Ранок
Зошит-шаблон з англійської мови призначений для першого та другого років навчання у закладах загальної середньої освіти. Зошит відповідає типовим освітнім програмам Нової української школи, затвердженим МОН України. Крім завдань на написання напівдрукованих і прописних літер, буквосполучень, сл..
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-20% Зошит-шаблон з математики 1 клас Гусельникова І. Вид-во: Ранок
Зошит-шаблон з математики пропонує в цікавій ігровій формі систему вправ з формування графічних навичок дітей у 6–7-річного віку. Тренувальні вправи та завдання з логічним навантаженням розвинуть у першокласників увагу, логічне мислення, творче уявлення, підвищать інтерес до вивчення математики..
30 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-23% Зошит-шаблон з письма 1 клас До букваря М.Вашуленко, О.Вашуленко - Гусельникова І. А. Вид-во: Ранок
Зошит-шаблон призначений для формування каліграфічних навичок першокласників. Посібник доповнює прописи, але не замінює їх. Виконання різноманітних вправ зошита-шаблона сприятиме розробці руки, розвитку моторики кисті, а також формуванню стійких каліграфічних навичок. Зошит-шаблон допоможе вч..
30 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-27% Зошит-шаблон Німецька мова Deutsch 1-2 класи НУШ Матвієнко Т. Вид-во: Ранок
Зошит-шаблон з німецької мови призначений для першого та другого років навчання у закладах загальної середньої освіти. Зошит відповідає типовим освітнім програмам Нової української школи, затвердженим МОН України. Крім завдань на написання напівдрукованих і прописних літер, буквосполучень, слів..
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-25% Каліграфічні прописи Зошит-шаблон Федієнко В. Вид-во: Школа
   Прописи помогут всем желающим оволадеть навыками правильного написания букв украинского алфавита. Специально разработанные задания помогут лучше стандартизировать написание и соединение буквенных элементов, придерживаться одинакового наклона букв и расстояния между словами.  ..
32 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-20% Каліграфічні прописи Робочий зошит 1 клас НУШ Скороходова Н. О. Вид-во: Літера
Зошит спрямований на формування й удосконалення навичок каліграфічного письма в першокласників і призначений для самостійного вправляння в позаурочний час або на уроках. ..
30 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-27% Каліграфічний тренажер Прописи-шаблон Федієнко В. Вид-во: Школа
Прописи допоможуть усім бажаючим оволодіти навичками правильного написання букв українського алфавіту. Спеціально розробленні завдання допоможуть краще стандартизувати написання та поєднання буквенних елементів, дотримуватися однакового нахилу букв та відстані між словами. ..
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.