0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Альбоми Мистецтво 1 клас НУШ

-21% Альбом + Робочий зошит Мистецтво 1 клас До підручника О.Калініченко, Л.Аристової НУШ Наземнова Т. Вид-во: Ранок
Альбом є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 1 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової. Посібник містить практичний матеріал з різних видів образотворчого мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. QR-коди, розташ..
70 грн. 55 грн. Без НДС: 55 грн.
-25% Альбом + Робочий зошит Мистецтво 1 клас Рубля Т., Щеглова Т., Мед І. Вид-во: Ранок
Альбом та робочий зошит з мистецтва (у комплекті) є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 1 класу закладів загальної середньої освіти авторів Т. Є. Рублі, Т. Л. Щеглові, І. Л. Мед. Вони містять практичний матеріал і реалізують компетентнісний підхід до освітнього процесу в поча..
75 грн. 56 грн. Без НДС: 56 грн.
-13% Альбом Мистецтво 1 клас До підручника Т. Рублі та ін. - Лавринець А. Вид-во: Богдан
Мета альбома — допомогти учням засвоїти програмовий матеріал, навчити сприймати, розуміти і любити мистецтво, а також стимулювати творчу діяльність дітей на уроках. Завантаживши інтерактивний додаток, діти зможуть виконувати завдання на своєму гаджеті (давати відповіді на запитання, малювати тощо..
55 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-13% Альбом Музичне мистецтво 1 клас НУШ Островський В. М. Вид-во: Богдан
Альбом має на меті допомогти учням засвоїти програмовий матеріал, навчити сприймати, розуміти, імпровізувати і любити музику як мистецтво, а також стимулювати творчу діяльність дітей на уроках. Завантаживши інтерактивний додаток, діти зможуть виконувати завдання на своєму гаджеті (давати відповід..
55 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-11% Альбом Образотворче мистецтво 1 клас До підручника Л. Масол - Дунець І., Шушко Л. Вид-во: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків мистецтва у 1 класі за підручником «Мистецтво. 1 клас» (автори: Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило). Структура посібника відповідає Державному стандарту початкової освіти і типовим освітнім програмам. Запропонований матеріал сприятиме розвитку ху..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-16% Альбом Образотворче мистецтво 1 клас Кондратова Л. Вид-во: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків мистецтва у 1 класі відповідно до Державного стандарту початкової освіти і типових освітніх програм. Запропонований матеріал сприятиме розвитку художніх здібностей, творчої уяви, фантазії, логічного мислення першокласників. Завантаживши інтерактивний до..
58 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-20% Барвограй Мистецтво 1 клас Альбом-посібник До підручника Т.Рублі НУШ Шевченко Н. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи інтегрованого характеру для уроків мистецтва в 1 класі, розроблені відповідно до чинної програми МОН України з інтегрованого курсу «Мистецтво» для 1–4 класів під керівництвом О. Я. Савченко та..
90 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-22% Зошит-альбом Мистецтво 1 клас До підручника Л.Масол та ін.НУШ Воронкевич В. та ін. Вид-во: Ранок
Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Альбом є складовою навчально-методичного комплекту інтегрованого курсу «Мистецтво. 1 клас». Матеріал посібника спрямований на закріплення знань, умі..
65 грн. 51 грн. Без НДС: 51 грн.
-15% Робочий зошит-альбом Мистецтво 1 клас Інтегрований курс НУШ Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М. Вид-во: Генеза
Робочий зошит-альбом інтегрованого курсу з мистецтва для 1 класу схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах. ..
75 грн. 64 грн. Без НДС: 64 грн.
-15% Робочий зошит-альбом Мистецтво 1 клас Мої перші творчі кроки Калініченко О., Масол Л., Аристова Л. Вид-во: Освіта
Практичний курс мистецтва за авторством Калиниченко О.В., Масол Л.М., Аристова Л.С. містить в собі цікаві завдання для розвитку уяви, точності виконання прикладних операцій, формування творчої особистості дитини. Різноманітність вправ, яскравість оформлення, доступність та зрозумілість матеріалу ..
85 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-20% Я прикрашаю світ Альбом з мистецтва 1 клас Зіневич В. Вид-во: Оріон
В альбомі-посібнику запропоновано завдання з образотворчого мистецтва, які розроблені для 1 класу та спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей і сенсорних здібностей учнів.   ..
75 грн. 60 грн. Без НДС: 60 грн.