0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Альбоми з образотворчого мистецтва 1 клас

-11% Альбом Образотворче мистецтво 1 клас До підручника Л. Масол - Дунець І., Шушко Л. Вид-во: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків мистецтва у 1 класі за підручником «Мистецтво. 1 клас» (автори: Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило). Структура посібника відповідає Державному стандарту початкової освіти і типовим освітнім програмам. Запропонований матеріал сприятиме розвитку ху..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-16% Альбом Образотворче мистецтво 1 клас Кондратова Л. Вид-во: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків мистецтва у 1 класі відповідно до Державного стандарту початкової освіти і типових освітніх програм. Запропонований матеріал сприятиме розвитку художніх здібностей, творчої уяви, фантазії, логічного мислення першокласників. Завантаживши інтерактивний до..
58 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-10% Маленький художник Альбом-посібник Образотворче мистецтво 1 клас До підручника Л.Масол НУШ Чернявська Т., Демчак С. Вид-во: Підручники і посібники
Альбом-посібник створено відповідно до вимог Нової української школи до підручника Л. Масол та ін. за програмою О. Савченко та Р. Шияна. ..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Чарівний пензлик Альбом-посібник Образотворче мистецтво 1 клас За програмою О.Савченко НУШ Бровченко А., Копитіна Н. Вид-во: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 1 класі, розроблені відповідно до Типової освітньї програми МОН України ( 1-2 клас), розробленої під керівництвом О. Савченко та підручника О. Калініченко , Л. Аристов..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-13% Я прикрашаю світ Альбом з мистецтва 1 клас Зіневич В. Вид-во: Оріон
В альбомі-посібнику запропоновано завдання з образотворчого мистецтва, які розроблені для 1 класу та спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей і сенсорних здібностей учнів.   ..
60 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.