0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Альбоми Дизайн і технології, трудове навчання 1 клас НУШ

-11% Альбом з дизайну і технологій 1 клас Хорунжий В. Вид-во: Богдан
Мета альбома — допомогти учням засвоїти програмовий матеріал, розвивати особистісні якості першокласників засобами предметно-перетворювальної діяльності, формувати ключові та предметну проектно-технологічну компетентності. Завантаживши інтерактивний додаток, діти зможуть переглянути відеозаписи..
54 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-15% Альбом з технологій 1 клас Будна Н. Вид-во: Богдан
Альбом містить завдання, спрямовані на формування навичок самостійного творення художніх образів із різноманітних матеріалів, розвиток творчих здібностей першокласників, їхньої уяви і фантазії. Завантаживши інтерактивний додаток, діти зможуть переглянути відеозаписи майстер-класів з виконання п..
58 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-26% Альбом-посібник Технології 1 клас НУШ Кліщ О. М. Вид-во: Літера
Альбом з курсу "Технології. 1 клас" (Оксана Кліщ) видавництва "ЛІтера ЛТД" можна використовувати як для навчання за програмою Шияна, так і за програмою Савченко. Містить посильні завдання, покрокові фотоінструкції та шаблон ..
70 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-12% Дизайн і технології 1 клас Навчальний посібник-альбом Мачача Т. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник-альбом «Дизайн і технології» розроблено для учнів 1 класу відповідно до Типової освітньої програми «Дизайн і технології» під керівництвом О. Я. Савченко та схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання На..
60 грн. 53 грн. Без НДС: 53 грн.
-10% Майстер-саморобко 1 клас Альбом-посібник з трудового навчання До підручника Т.Гільберг НУШ Бровченко А. Вид-во: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з трудового навчання (дизайну і технологій), розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України (О.  Савченко та Р. Шияна) і підручника Т. Гільберг та ін. «Я досліджую світ» для 1 класу та спрямовані на розвиток універсальних творч..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Маленький трудівничок 1 клас Альбом-посібник з трудового навчання Дизайн і технології НУШ Роговська Л. Вид-во: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 1 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (В. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи) і спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів. Для учнів 1-го кла..
70 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-18% Моя творча праця Альбом з дизайну і технологій 1 клас Дробязко І. Вид-во: Оріон
Альбом з дизайну і технологій відповідає Типовій освітній програмі колективу авторів під керівництвом Олександри Савченко. Посібник містить захопливі завдання, які сприятимуть формуванню в молодших школярів цілісного образу світу в процесі засвоєння різних видів соціального досвіду. Тво..
60 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-11% Умійко Дизайн і технології Альбом-посібник 1 клас До підручника Н. Бібік НУШ Кононюк А. Вид-во: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з дизайну і технологій, розроблені відповідно до Типової освітньої програми МОН України (О.  Савченко) і підручника Н.Бібік, Г.Бондарчук «Я досліджую світ. 1 клас», спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей  і  сенсорних ..
65 грн. 58 грн. Без НДС: 58 грн.
-27% Умілі ручки Альбом-посібник з трудового навчання 1 клас Дизайн і технології Я досліджую світ Назаренко А., Хорунжий В. Вид-во: Ранок
Посібник створений відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти та Типових освітніх програм, розроблених під керівництвом о. Я. Савченко та р. Б. Шияна. альбом містить творчі завдання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні. Призначено дл..
60 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-26% Умелые ручки Дизайн и технологии Я исследую мир 1 класс Альбом-пособие по трудовому обучению НУШ Назаренко А. Изд-во: Ранок
Пособие создано в соответствии с новым Государственным стандартом начального образования и Типовыми образовательными программами, разработанными под руководством а. Я. Савченко и р. Б. Шияна. альбом-пособие содержит творческие задания, образцы готовых изделий, схемы выполнения работ, которые долж..
65 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-26% Учусь все делать сам Дизайн и технологии Альбом с шаблонами 1 класс По программе А. Савченко НУШ Хорунжий В. И. Изд-во: Ранок
Пособие создано в соответствии с новым Государственным стандартом начального образования и Типовой образовательной программой, разработанной под руководством А. Я. Савченко. Альбом содержит творческие задания, образцы готовых изделий, схемы выполнения работ, которые должны изготовить учащиеся, ст..
50 грн. 37 грн. Без НДС: 37 грн.
-22% Учусь усе робити сам Дизайн і технології 1 клас Альбом із шаблонами За програмою О.Савченко НУШ Хорунжий В. І. Вид-во: Ранок
Посібник створений відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О.Я. Савченко. Альбом містить творчі завдання, зразки готових виробів, схеми виконання виробів, які містять, які мають виготовити учні, малюнки щодо правил бе..
45 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-11% Я досліджую світ 1 клас Альбом: технологічна освітня галузь НУШ Бровченко А. В. Вид-во: Генеза
Зміст уроків пропонованого посібника відповідає програмі НУШ з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" для 1 класу закладів загальної освіти і підручнику "Я досліджую світ" для 1 класу  авторів Тетяни Гільберг, Світлани Тарнавської, Ольги Гнатюк, Ніни Павич. Альбом містить практичний матеріал..
65 грн. 58 грн. Без НДС: 58 грн.