0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Навчальні посібники Читання 1 клас НУШ

-13% Буду вчитися читати Книжка першокласника Для використання у 2 семестрі НУШ Коваленко О. М. Вид-во: Ранок
Посібник містить додаткові навчальні вправи до другої частини підручника «Українська мова» для 1 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою. Зміст посібника орієнтований на учнів, у яких виникає бажання опанувати навичку читання і письма українською мовою. Навчальний м..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-12% Післябукварик 1 клас До букваря Н.Воскресенської, І.Цепової НУШ Цепова І. Вид-во: Ранок
Посібник складений до «Букваря» Н. О. Воскресенської, І. В. Цепової відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Зошит містить завдання на складання речень за малюнками, складовий і звуковий аналіз слів. Різноманітні цікаві вправи, пов’язані з читання..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-18% Післябукварик Посібник для читання і письма у післябукварний період 1 клас НУШ Іщенко О. Л., Логачевська С. П. Вид-во: Літера
Посібник для читання і письма у післябукварний період. Навчальний посібник забезпечує уроки читання і письма в післябукварний період. Готує учнів до уроків читання й української мови у 2-му класі. Підходить до всіх освітніх програм і підручників Нової української школи. - Цікаві сучасні тексти ..
60 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-12% Українська мова Післябукварна частина Навчальний посібник 1 клас НУШ Захарійчук М. Д. Вид-во: Грамота
Українська мова (післябукварна частина) є логічним продовженням навчального змісту «Букваря» і спрямована на закріплення орфограм, вивчених у букварний період. З цією метою подаються завдання для списування за зразком, а також вправи з посильним орфографічним навантаженням, творчі завдання, мовні..
50 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-17% Читаємо в колі друзів 1-2 класи Посібник для читання НУШ Антонова Л. та ін. Вид-во: Літера
У посібнику вміщено тексти, які допоможуть дітям удосконалити навичку вдумливого читання, сприятимуть формуванню читацької грамотності, розвиватимуть уважність, емоційний інтелект і критичне мислення. До кожного тексту подано систему запитань різного рівня складності. Для учнів 1–2 класів Нов..
60 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-10% Читаю самостійно на уроці 1-2 класи Посібник-хрестоматія НУШ Гайова Л., Йолкіна Л. Вид-во: Оріон
Посібник розрахований для роботи в класі з учнями, які вже вміють читати й виконувати завдання самостійно. Виконання завдань перевіряється на уроці. Така форма роботи стає мотивацією для інших дітей, які лише вчаться читати. За допомогою цього посібника легко здійснювати особистісний підхід у бук..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-14% Швидкочитаночка 1 клас НУШ Сучасні оповідання та вправи Антонова Л. А., Крупчан С. В. Вид-во: Літера
Посібник з читання для 1 класу за програмою НУШ містить сучасні вправи і оповідання, які покращать техніку читання. Цікаві авторські тексти, Розвиток читацької грамотності, Вправи для розвитку площі зорового сприймання, Зручний підрахунок слів, Залучення до..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-11% Я дружу зі словом Посібник для уроків письма і розвитку мовлення в післябукварний період 1 клас НУШ Пономарьова К. І. Вид-во: Оріон
Новий інтерактивний комплект з навчання грамоти «Я читаю і пишу» допоможе кожному першокласнику навчитися не лише читати і писати, а й дружити зі словом, спілкуватися з друзями,  розуміти красу навколишнього світу, бути відповідальним і добрим, мріяти і діяти! Наш комплект — це: -&nb..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.