0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Українська мова та читання 1 клас НУШ

-13% Буду вчитися читати Книжка першокласника Для використання у 2 семестрі НУШ Коваленко О. М. Вид-во: Ранок
Посібник містить додаткові навчальні вправи до другої частини підручника «Українська мова» для 1 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою. Зміст посібника орієнтований на учнів, у яких виникає бажання опанувати навичку читання і письма українською мовою. Навчальний м..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-11% Від букви до слова Діференційовані завдання з української мови 1 клас НУШ Частина 1 Сапун Г., Кравцова Н. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник укладено відповідно до Типових освітніх програм для закладів загальної середньої освіти. Усі завдання розміщено послідовно за тематичними тижнями. На непарних (синіх) сторінках посібника розміщено завдання для учнів, які оволодівають навичками читання, на парних (з..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% Від букви до слова Діференційовані завдання з української мови 1 клас НУШ Частина 2 Сапун Г., Кравцова Н. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник укладено відповідно до Типових освітніх програм для закладів загальної середньої освіти. Усі завдання розміщено послідовно за тематичними тижнями. На непарних (синіх) сторінках посібника розміщено завдання для учнів, які оволодівають навичками читання, на парних (зелених) — ..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% Дивослово Навчання грамоти Навчальний зошит 1 клас Частина 1 НУШ Цепова І. В. Вид-во: Ранок
Навчальний зошит розроблений відповідно до Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №87. Матеріал першої частини навчального зошита призначений для 1–8 тижня навчального року. Інтерактивний посібник побудований з метою реалізац..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-11% Дивослово Українська мова Навчання грамоти Навчальний зошит 1 клас Частина 2 НУШ Цепова І. В. Вид-во: Ранок
Навчальний зошит розроблений відповідно до Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №87. Матеріал другої частини навчального зошита призначений для 9—16 тижня навчального року. Інтерактивний посібник побудований з метою реалізаці..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-11% Дивослово Українська мова Навчання грамоти Навчальний зошит 1 клас Частина 3 НУШ Цепова І. В. Вид-во: Ранок
Навчальний зошит розроблений відповідно до Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №87. Матеріал другої частини навчального зошита призначений для 17—24 тижня навчального року. Інтерактивний посібник побудований з метою реалізац..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-11% Дивослово Українська мова Навчання грамоти Навчальний зошит 1 клас Частина 4 НУШ  Цепова І. В. Вид-во: Ранок
Навчальний зошит «Дивослово. Частина 4» розроблений відповідно до Всеукраїнського експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти». Матеріал четвертої частини навчального зо..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-12% Зошит для друкування Українська мова 1 клас До Букваря М. Чумарної НУШ Будна Т. Б. Вид-во: Богдан
Зміст посібника відповідає Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам і підручнику «Українська мова. Буквар : 1 кл.» (авт. Чумарна М. І.). Для учнів 1-го класу. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-20% Зошит для навчання письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 1 До букваря М.Вашуленко НУШ Тарнавська С. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит укладено відповідно до Типової освітньої програми Міністерства освіти і науки України, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та системи вправ підручника Вашуленко М. С. Українська мова. Буквар : підруч. для 1 кл. закладів загальної середньої освіти ( у 2-х частинах) / М.С. Вашуленко,..
30 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-20% Зошит для навчання письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 2 До підручника М.Вашуленка НУШ Тарнавська С. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до Типової освітньої програми Міністерства освіти і науки України, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та системи вправ підручника Вашуленко М. С. Українська мова. Буквар : підруч. для 1 кл. закладів загальної середньої освіти ( у 2-х частинах) / М...
30 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-13% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас У 2-х частинах Частина 1 НУШ Вашуленко О., Прищепа Ю. Вид-во: Освіта
Зміст зошита відповідає типовій освітній програмі для закладів загальної середньої освіти під керівництвом О. Я. Савченко (НУШ - 1) та розроблений до «Букваря» авторів М. С. Вашуленка, О. В. Вашуленко. «Зошит для письма і розвитку мовлення. 1 клас» містить матеріали для роботи у букварний і піс..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-13% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас У 2-х частинах Частина 2 НУШ Вашуленко О., Прищепа Ю. Вид-во: Освіта
Зміст зошита відповідає типовій освітній програмі для закладів загальної середньої освіти під керівництвом О. Я. Савченко (НУШ - 1) та розроблений до «Букваря» авторів М. С. Вашуленка, О. В. Вашуленко. «Зошит для письма і розвитку мовлення. 1 клас» містить матеріали для роботи у букварний і піс..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-10% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 1 До Букваря І.Большакової НУШ Чаплюк Н. Вид-во: Сиция
У зошиті подані вправи, що допоможуть в ігровій формі підготовити дітей до письма, а також навчити писати букви українського алфавіту, правильно їх з’єднувати, писати слова, речення. Окрім навчання письма, зошит містить матеріал, що допоможе закріпити початкові знання про звуки й букви, склад, на..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-14% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 1 До Букваря М.Вашуленка НУШ Федека Г. Вид-во: Генеза
Готуємо до письма букв: письмо ліній, вписування елементів, робота з контурними малюнками; Формуємо графічну навичку: письмо букв, слів та речень за зразком, на пунктирних лініях самостійно;  Розвиваємо зв’язне мовлення на основі оригінальних дитячих малюнків та творів образо..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-11% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 1 До букваря С.Тарнавської НУШ Тарнавська С. С. Вид-во: Генеза
Зошит з письма і розвитку мовлення призначено для використання в післябукварний період навчання грамоти. Він містить систему вправ, які допоможуть закріпити знання, а також удосконалити й розвинути практичні вміння та навички, передбачені програмою. Загадки, ребуси, кросворди та інші ігрові завда..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.