0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Українська мова та читання 1 клас НУШ

-13% Буду вчитися читати Книжка першокласника Для використання у 2 семестрі НУШ Коваленко О. М. Вид-во: Ранок
Посібник містить додаткові навчальні вправи до другої частини підручника «Українська мова» для 1 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою. Зміст посібника орієнтований на учнів, у яких виникає бажання опанувати навичку читання і письма українською мовою. Навчальний м..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-11% Дивослово Навчання грамоти Навчальний зошит 1 клас Частина 1 НУШ Цепова І. В. Вид-во: Ранок
Навчальний зошит розроблений відповідно до Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №87. Матеріал першої частини навчального зошита призначений для 1–8 тижня навчального року. Інтерактивний посібник побудований з метою реалізац..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-11% Дивослово Українська мова Навчання грамоти Навчальний зошит 1 клас Частина 2 НУШ Цепова І. В. Вид-во: Ранок
Навчальний зошит розроблений відповідно до Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №87. Матеріал другої частини навчального зошита призначений для 9—16 тижня навчального року. Інтерактивний посібник побудований з метою реалізаці..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-11% Дивослово Українська мова Навчання грамоти Навчальний зошит 1 клас Частина 3 НУШ Цепова І. В. Вид-во: Ранок
Навчальний зошит розроблений відповідно до Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №87. Матеріал другої частини навчального зошита призначений для 17—24 тижня навчального року. Інтерактивний посібник побудований з метою реалізац..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-11% Дивослово Українська мова Навчання грамоти Навчальний зошит 1 клас Частина 4 НУШ  Цепова І. В. Вид-во: Ранок
Навчальний зошит «Дивослово. Частина 4» розроблений відповідно до Всеукраїнського експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти». Матеріал четвертої частини навчального зо..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-12% Зошит для друкування Українська мова 1 клас До Букваря М. Чумарної НУШ Будна Т. Б. Вид-во: Богдан
Зміст посібника відповідає Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам і підручнику «Українська мова. Буквар : 1 кл.» (авт. Чумарна М. І.). Для учнів 1-го класу. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-20% Зошит для навчання письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 1 До букваря М.Вашуленко НУШ Тарнавська С. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит укладено відповідно до Типової освітньої програми Міністерства освіти і науки України, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та системи вправ підручника Вашуленко М. С. Українська мова. Буквар : підруч. для 1 кл. закладів загальної середньої освіти ( у 2-х частинах) / М.С. Вашуленко,..
30 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-20% Зошит для навчання письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 2 До підручника М.Вашуленка НУШ Тарнавська С. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до Типової освітньої програми Міністерства освіти і науки України, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та системи вправ підручника Вашуленко М. С. Українська мова. Буквар : підруч. для 1 кл. закладів загальної середньої освіти ( у 2-х частинах) / М...
30 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-13% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас У 2-х частинах Частина 1 НУШ Вашуленко О., Прищепа Ю. Вид-во: Освіта
Зміст зошита відповідає типовій освітній програмі для закладів загальної середньої освіти під керівництвом О. Я. Савченко (НУШ - 1) та розроблений до «Букваря» авторів М. С. Вашуленка, О. В. Вашуленко. «Зошит для письма і розвитку мовлення. 1 клас» містить матеріали для роботи у букварний і піс..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-13% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас У 2-х частинах Частина 2 НУШ Вашуленко О., Прищепа Ю. Вид-во: Освіта
Зміст зошита відповідає типовій освітній програмі для закладів загальної середньої освіти під керівництвом О. Я. Савченко (НУШ - 1) та розроблений до «Букваря» авторів М. С. Вашуленка, О. В. Вашуленко. «Зошит для письма і розвитку мовлення. 1 клас» містить матеріали для роботи у букварний і піс..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-10% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 1 До Букваря І.Большакової НУШ Чаплюк Н. Вид-во: Сиция
У зошиті подані вправи, що допоможуть в ігровій формі підготовити дітей до письма, а також навчити писати букви українського алфавіту, правильно їх з’єднувати, писати слова, речення. Окрім навчання письма, зошит містить матеріал, що допоможе закріпити початкові знання про звуки й букви, склад, на..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-14% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 1 До Букваря М.Вашуленка НУШ Федека Г. Вид-во: Генеза
Готуємо до письма букв: письмо ліній, вписування елементів, робота з контурними малюнками; Формуємо графічну навичку: письмо букв, слів та речень за зразком, на пунктирних лініях самостійно;  Розвиваємо зв’язне мовлення на основі оригінальних дитячих малюнків та творів образо..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-10% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 1 До букваря С.Тарнавської НУШ Тарнавська С. С. Вид-во: Генеза
Зошит з письма і розвитку мовлення призначено для використання в післябукварний період навчання грамоти. Він містить систему вправ, які допоможуть закріпити знання, а також удосконалити й розвинути практичні вміння та навички, передбачені програмою. Загадки, ребуси, кросворди та інші ігрові завда..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 1 До підручника І.Большакової НУШ Грибчук Л., Ткачук В. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит із друкованою основою складений згідно з вимогами оновленої чинної навчальної програми з української мови та за підручником І. О. Большакова, М. С. Пристінська. Українська мова. Буквар : підруч. для 1 кл. закл. загал. серед. освіти (у 2-х ч.) / І. О. Большакова, М. С...
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 1 До підручника К. Пономарьової НУШ Савчук А., Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит призначений для уроків навчання грамоти в 1 класі. Він складений згідно відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О.Я.Савченко, і відповідає системі вправ підручника К.Пономарьова. Українська мова. Буквар : Підручник для учнів першого класу ЗЗСО ( у 2- част..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.