0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Математика 1 клас НУШ

-14% 2+2 Весела лічба 1 клас Навчальний посібник Данієлян А. Вид-во: Генеза
Зміст посібника «2+2. Весела лічба» відповідає оновленій програмі з математики для 1 класу. Зошит містить різноманітні завдання, які зроблять навчання дитини цікавим і корисним. Враховуючи вікові особливості першокласників, автор пропонує учням допомогти казковим або мультиплікаційним г..
50 грн. 43 грн. Без НДС: 43 грн.
-21% 2000 вправ та завдань Математика 1 клас Яцина В. Вид-во: Час Майстрів
У цьому посібнику подано завдання з математики для відпрацювання обчислювальних навичок учнів 1 класу. Робота над матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із обчислювання до автоматизму. Тренувальний зошит є універсальним, його можна використовувати як ..
24 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-19% 3000 вправ та завдань Математика 1 клас Яцина В. Вид-во: Час Майстрів
У цьому посібнику подано завдання з математики для відпрацювання обчислювальних навичок учнів 1 класу. Робота над матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із обчислювання до автоматизму. Тренувальний зошит є універсальним, його можна використовувати як ..
26 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-20% Індівідуальні роботи Математика 1 клас Мої перші досягнення Козак М., Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
  Посібник укладено відповідно до Типових освітніх програм для закладів загальної середньої освіти (під керівництвом О. Я. Савченко; під керівництвом Р. Б. Шияна). Посібник містить самостійні роботи з математики, які допоможуть учителеві вчасно виявити прогалини в засвоєнні пр..
25 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-13% Должек Г, Математика 1 клас Робочий зошит № 2 До підручника Н.Листопад Вид-во: Сиция
Робочий зошит з математики для 1 класу розроблено відповідно до підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти «Математика» (автор Н. Листопад), схвалено для використання комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МОНУ (лист ІМЗО від..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-24% Експрес-перевірка Математика 1 клас Відривні картки До підручника Н.Листопад НУШ Муренець О. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і підручника «Математика» (Наталії Листопад). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивченого матеріалу...
25 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-24% Експрес-перевірка Математика 1 клас Відривні картки До підручника О.Гісь, І.Філяк НУШ Назаренко А. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом р. Б. Шияна, та підручника «Математика. 1 клас» (о. М. Гісь, І. В. Філяк). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивчено..
25 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-20% Завдання для формувального оцінювання Математика 1 клас Онопрієнко О. Вид-во: Ранок
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Посібник містить різнорівневі завдання для здійснення формувального оцінювання навчальних досягнень учнів 1 класу. Завдання презентують проміжні очікувані результати вивчення всіх тем курсу..
25 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-13% Зошит з математики 1 клас До підручника В.Бевз, Д.Васильєвої - Прима Н. Вид-во: Генеза
Пропонуємо задачі з цікавими сюжетами; Подаємо завдання на встановлення відповідності в ігровій формі;  Засвоюємо початкові математичні знання. ..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-11% Зошит з математики 1 клас Частина 2 Лишенко Г., Лишенко К. Вид-во: Генеза
Зошит з математики, ч. 1, ч. 2 (українською та російською мовами) призначено для узагальнення і практичного закріплення знань з математики, формування відповідних умінь та навичок, розвитку логічного мислення першокласників. Посібник містить цікаві задачі й вирази, вправи на розвиток уваги та кмі..
38 грн. 34 грн. Без НДС: 34 грн.
-20% Зошит-шаблон з математики 1 клас Гусельникова І. Вид-во: Ранок
Зошит-шаблон з математики пропонує в цікавій ігровій формі систему вправ з формування графічних навичок дітей у 6–7-річного віку. Тренувальні вправи та завдання з логічним навантаженням розвинуть у першокласників увагу, логічне мислення, творче уявлення, підвищать інтерес до вивчення математики..
30 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-13% Казкова математика Робочий зошит 1 клас Частина 2 До підручника С. Скворцової, О. Онопрієнко - Новікова Т. Г. Вид-во Сиция
Робочий зошит «Казкова математика» для 1 класу розроблено відповідно до підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти «Математика» (автори С. О. Скворцова, О. В. Онопрієнко), схвалено для використання комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з пи..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-15% Листопад Н. Робочий зошит з математики 1 клас Частина 2 Вид-во: Оріон
Зошит схвалено до використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України відповідним листом ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Відповідно до Типової освітньої пр..
40 грн. 34 грн. Без НДС: 34 грн.
-26% Мій помічник з математики 1 клас У 2-х частинах Логачевська С., Логачевська Т. Вид-во: Літера
Оновлене і доповнене видання до всіх типових освітніх програм і підручників Нової української школи. - диференційовані тренувальні вправи - різні засоби допомоги - особистісно орієнтований підхід ..
80 грн. 59 грн. Без НДС: 59 грн.