0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Англійська мова 1 клас НУШ

-12% Англійська кольорова абетка Зошит з письма 1 клас Напівдруковані літери НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням напівдрукованих літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу та вчи..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-12% Англійська кольорова абетка Зошит з письма 1 клас Прописні літери НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням прописних літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу та вчителів ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Англійська мова Зошит з письма 1 клас Прописні літери НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням прописних літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу та вчителів ..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-17% Зошит для письма Англійська мова 1 клас До підручника С. Гунько, З. Коновалюк НУШ Чухнова О., Гунько С. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит для письма з англійської мови укладено та підручника С. В. Гунько, З. В. Коновалюк «Англійська мова : підручник для 1 класу закладів середньої загальної освіти (з аудіосупроводом)» за методикою асоціативних символів. Посібник допоможе учням засвоїти лексичний матеріал..
30 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Зошит з письма Англійська мова 1 клас Напівдруковані літери До підручника Г. Пухти НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу  Г. Пухти та ін. Посібник розроблено з використанням напівдрукованих літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу та вчител..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-10% Зошит з письма Англійська мова 1 клас Напівдруковані літери НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням напівдрукованих літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу т..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-12% Зошит-шаблон для початкової школи English 1-2 класи НУШ Матвієнко Т. М., Пащенко Л. В. Вид-во: Ранок
Зошит-шаблон з англійської мови призначений для першого та другого років навчання у закладах загальної середньої освіти. Зошит відповідає типовим освітнім програмам Нової української школи, затвердженим МОН України. Крім завдань на написання напівдрукованих і прописних літер, буквосполучень, сл..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Прописи з калькою Англійська мова 1 клас НУШ Тучина Н. Вид-во: Весна
Пропонований зошит розроблений допомогти учням першого класу вивчити англійський алфавіт і навчитися писати літери. Посібник містить зразок написання кожної літери, що супроводжується стрілочками, які вказують, звідки починати, як писати і де закінчувати. Кожна літера, велика і мала, подана пункт..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-8% Робочий зошит Quick Minds 1 Activity Book Англійська мова 1 клас НУШ Пухта Г. Вид-во: Лінгвіст
Quick Minds 1 for Ukraine Activity Book - це робочий зошит автентичного навчального курсу з англійської мови для початкових класів Quick Minds, який адаптовано відповідно до нових програм і стандартів Нової Української Школи. В зошиті продовжуються теми з підручника ..
75 грн. 69 грн. Без НДС: 69 грн.
-12% Робочий зошит із прописами Англійська мова 1 клас До підручника Г. Пухти НУШ Тресс Джулія Вид-во: УЦПА
Робочий зошит укладений до підручника «Англійська мова. English» (автори — Г. Пухта, Ґ. Ґернґрос, П. Льюіс-Джонс) і призначений для більш детального відпрацювання його матеріалу. Різноманітні завдання зошита спрямовані на розвиток комунікативних умінь учнів. Відповідає типовим освітнім програма..
50 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-12% Робочий зошит із прописами Англійська мова 1 клас До підручника О. Карпюк НУШ Крамських С. В. Вид-во: Літера
Робочий зошит укладений до підручника О. Д. Карпюк «Англійська мова. 1 клас», розширює його практичну складову й містить різноманітні вправи для виконання учнями на уроках і вдома. Відповідає типовим Освітнім програмам з іноземних мов, затвердженим Міністерством освіти і науки України. Для учнів ..
50 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-10% Робочий зошит Англійська мова 1 клас ABC Steps НУШ Ножовнік О. М. Вид-во: Освіта
НМК «ABC Steps» для 1-го класу складається з робочого зошита для учнів, методичних рекомендацій для вчителя, роздаткового матеріалу і QR-кодів, у яких зашифровано адресу веб-сторінки з електронним додатком (аудіозапис правильної вимови слів до кожної букви алфавіту). Робочий зошит з англійської м..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-7% Робочий зошит Англійська мова 1 клас Activity Book З аудіосупроводом та прописами НУШ Карпюк О. Вид-во: Лібра-Терра
Робочі зошити для 1 класу Карпюк складаються з 6 розділів, які повністю повторюють теми підручника. Вони схвалені міністерством освіти і підходять під реформу «Нова українська школа». В них міститься велика кількість різноманітних завдань. В процесі навчання першокласникам належить розфарбовувати..
70 грн. 65 грн. Без НДС: 65 грн.
-11% Робочий зошит Англійська мова 1 клас До підручника Г. Мітчелл НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Робочий зошит з англійської мови укладено відповідно до Типових освітніх програм НУШ, затверджених МОН України, та підручника для 1 класу (Мітчелл Г. К. Англійська мова. English. Підручник для 1 кл. закл. загальн. середн. освіти ( з аудіосупроводом)..
38 грн. 34 грн. Без НДС: 34 грн.
-10% Робочий зошит Англійська мова 1 клас До підручника О. Карпюк НУШ Замороз Т. Я., Будна Т. Б. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з англійської мови для 1-го класу закладів загальної середньої освіти укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти, типових освітніх програм та підручника «Англійська мова. 1 клас» (авт.Карп’юк О.Д.). Цікаві та захоплюючі завдання, розроблені відповідно до вікових о..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.