0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Англійська мова 1 клас НУШ

-17% Read with Buddy Навчання техніки читання Англійська мова 1 клас Прокопчук М. Вид-во: Оріон
Оптимізована система вправ для навчання техніки читання англійською мовою для учнів 1 класу НУШ. ..
35 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-17% Write with Buddy Англійські прописи 1 клас НУШ Прокопчук М. Вид-во: Оріон
Навчання техніки письма англійської мови учнів 1 класу НУШ. Орфографічні та графічні навички (прописи). ..
35 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-20% Англійська кольорова абетка Зошит з письма 1 клас Напівдруковані літери НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням напівдрукованих літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу та вчи..
25 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-20% Англійська кольорова абетка Зошит з письма 1 клас Прописні літери НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням прописних літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу та вчителів ..
25 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-20% Англійська мова Зошит з письма 1 клас Прописні літери Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням прописних літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу та вчителів ..
25 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-17% Зошит для письма Англійська мова 1 клас До підручника С. Гунько, З. Коновалюк НУШ Чухнова О., Гунько С. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит для письма з англійської мови укладено та підручника С. В. Гунько, З. В. Коновалюк «Англійська мова : підручник для 1 класу закладів середньої загальної освіти (з аудіосупроводом)» за методикою асоціативних символів. Посібник допоможе учням засвоїти лексичний матеріал..
30 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Зошит з письма Англійська мова 1 клас Напівдруковані літери До підручника Г. Пухти НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу  Г. Пухти та ін. Посібник розроблено з використанням напівдрукованих літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу та вчител..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-10% Зошит з письма Англійська мова 1 клас Напівдруковані літери НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням напівдрукованих літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.    Для учнів 1-го класу т..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-27% Зошит-шаблон для початкової школи English 1-2 класи Матвієнко Т., Пащенко Л. Вид-во: Ранок
Зошит-шаблон з англійської мови призначений для першого та другого років навчання у закладах загальної середньої освіти. Зошит відповідає типовим освітнім програмам Нової української школи, затвердженим МОН України. Крім завдань на написання напівдрукованих і прописних літер, буквосполучень, сл..
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-20% Прописи Англійська мова 1 клас Starter Куварзіна М. Вид-во: Ранок
Прописи допоможуть молодшим школярам навчитися писати і друковані, й прописні літери англійського алфавіту, засвоїти необхідну базову лексику, а також потренуватися правильно вимовляти іншомовні звуки за допомогою супровідних скоромовок. Посібник містить велику кількість ігрових завдань, спрямова..
40 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Прописи з калькою Англійська мова 1 клас НУШ Тучина Н. Вид-во: Весна
Пропонований зошит розроблений допомогти учням першого класу вивчити англійський алфавіт і навчитися писати літери. Посібник містить зразок написання кожної літери, що супроводжується стрілочками, які вказують, звідки починати, як писати і де закінчувати. Кожна літера, велика і мала, подана пункт..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-18% Робочий зошит Англійська мова 1 клас ABC Steps Ножовнік О. Вид-во: Освіта
НМК «ABC Steps» для 1-го класу складається з робочого зошита для учнів, методичних рекомендацій для вчителя, роздаткового матеріалу і QR-кодів, у яких зашифровано адресу веб-сторінки з електронним додатком (аудіозапис правильної вимови слів до кожної букви алфавіту). Робочий зошит з англійської м..
60 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-7% Робочий зошит Англійська мова 1 клас Activity Book З аудіосупроводом та прописами НУШ Карпюк О. Вид-во: Лібра-Терра
Робочі зошити для 1 класу Карпюк складаються з 6 розділів, які повністю повторюють теми підручника. Вони схвалені міністерством освіти і підходять під реформу «Нова українська школа». В них міститься велика кількість різноманітних завдань. В процесі навчання першокласникам належить розфарбовувати..
85 грн. 79 грн. Без НДС: 79 грн.
-13% Робочий зошит Англійська мова 1 клас Quick Minds 1 Activity Book Пухта Г. Вид-во: Лінгвіст
Quick Minds 1 for Ukraine Activity Book - це робочий зошит автентичного навчального курсу з англійської мови для початкових класів Quick Minds, який адаптовано відповідно до нових програм і стандартів Нової Української Школи. В зошиті продовжуються теми з підручника ..
85 грн. 74 грн. Без НДС: 74 грн.
-12% Робочий зошит Англійська мова 1 клас Smart Junior 1 Workbook + СD Мітчелл Г. Вид-во: MM Publications
Smart Junior 1 for Ukraine – сучасний інноваційний курс, розроблений для першого класу НУШ, який успішно пройшов пілотування в 100 школах України. В основу Smart Junior for Ukraine покладено навчання компетенціям 21-го століття, таким як: розвиток критичного мислення, креативні..
95 грн. 84 грн. Без НДС: 84 грн.