0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Підручники Англійська мова 1 клас НУШ

-7% Навчальний посібник Англійська мова 1 клас Плахотник В. Полонська Т. Вид-во: Райдуга
Навчальний посібник з Англійської мови для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів містить конкретні матеріали для навчання читання й письма в 1 класі ІІ семестр. Схвалено Міністерством освіти і науки України ..
30 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-7% Навчальний посібник Англійська мова 1 клас Плахотник В. Полонська Т. Вид-во: Райдуга
РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ЯК ОДИН ІЗ НАЙКРАЩИХ ПОСІБНИКІВ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ ..
30 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-4% Підручник Quick Minds 1 Pupil's Book Англійська мова 1 клас НУШ Пухта Г. Вид-во: Лінгвіст
Quick Minds 1 for Ukraine Pupil's Book - автентичний підручник з англійської мови для 1 класу, адаптований відповідно до нових програм і стандартів Нової Української Школи (НУШ), пройшов пілотування в 100 школах України і отримав схвальні відгуки більш ніж 200 вчителів. Розрахований на 2-3 г..
115 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
-4% Підручник Англійська мова 1 клас English with Smiling Sam НУШ Карпюк О. Д. Вид-во: Лібра Терра
Книга Карпюк для 1 класу створена з метою навчання дітей англійської мови. Вона складається з 6 розділів, в кожному з яких зібрані вправи для тренування читання, сприйняття англійської на слух і запам'ятовування нових слів. У підручнику безліч барвистих ілюстрацій, що привертають увагу першокласн..
120 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
-10% Підручник Англійська мова 1 клас З аудіододатком НУШ Коновалюк З., Гунько С. Вид-во: Підручники і посібники
   Пропонований підручник створено для вивчення англійської мови в 1 класі за методикою асоціативних символів. Він є результатом понад 30-річної праці творчого колективу педагогів, у якому методом досліджень, заснованих на вивченні дитячої психології та особливостей дитячого світосприйм..
140 грн. 126 грн. Без НДС: 126 грн.
-4% Підручник Англійська мова 1 клас НУШ Smart Junior 1 Student's Book Мітчелл Х. Вид-во: MM Publication
Smart Junior 1 for Ukraine – сучасний інноваційний курс, розроблений для першого класу НУШ, який успішно пройшов пілотування в 100 школах України. В основу Smart Junior for Ukraine покладено навчання компетенціям 21-го століття, таким як: розвиток критичного мислення, креативні..
115 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
-5% Підручник Англійська мова 1 клас НУШ Бєляєва Т. Ю. Вид-во: Грамота
Підручник укладений відповідно до Державного стандарту початкової освіти та концепції Нової української школи. Основну увагу в ньому приділено принципам компетентнісного підходу, що передбачає вивчення англійської мови з використанням міжпредметних зв’язків. Цінності підручника — дитиноцентризм, ..
200 грн. 190 грн. Без НДС: 190 грн.
-4% Підручник Англійська мова English 1 клас Плахотник В., Полонська Т. Вид-во: Перун
Цей підручник з англійської мови має свою унікальну особливість. Уроки, які розраховані на першу чверть, об’єднані у серії. В кожній серії міститься ряд завдань, які потрібно виконувати на уроках. Отже, заняття з англійської мови у першому класі з підручником автора Плахотник будуть мати свою цік..
120 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.