0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Підручники Математика 1 клас / Учебники Математика 1 класс НУШ

-7% Підручник Математика 1 клас НУШ Бевз В. Г., Васильєва Д. В. Вид-во: Освіта
Підручник з математики призначено для 1 класу та рекомендовано  МОНУ (наказ МОНУ від 06.07.2018 №734). Матеріали підручника відповідають вимогам освітньої програми і дозволяють розвивати пізнавальний інтерес у вивченні математики. Пропонуються завдання для розвитку уваги, логічного..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-10% Підручник Математика 1 клас НУШ Заїка А. Вид-во: Підручники і посібники
   Основний акцент у підручнику «Математика. 1 клас» (автор Заїка А. М.) зосереджено на розкритті математичних фактів і залежностей відповідно до програми та вікових психофізичних, інтелектуальних можливостей учнів 1 класу.    Підручник ґрунтується на міжпредметній та..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-10% Підручник Математика 1 клас НУШ Корчевська О., Козак М. Вид-во: Підручники і посібники
   Підручник «Математика. 1 клас» репрезентує зміст і види навчальної діяльності відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти та вимог Типової освітньої програми з математики з урахуванням особливостей предмета та вікових особливостей учнів.     Підручн..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-3% Підручник Математика 1 клас НУШ Листопад Н. П. Вид-во: Оріон
Підручник Математика 1 клас НУШ авт: Листопад Н. для 1 класу закладів загальної середньої освіти. Відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом Савченко О. Я. Давай познайомимося! Любий друже! Я твій перший підручник із математики. На м..
150 грн. 145 грн. Без НДС: 145 грн.
-3% Підручник Математика 1 клас НУШ Лишенко Г., Тарнавська С., Лишенко К. Вид-во Генеза
Формуємо ключові, предметні та міжпредметні компетентності. Закріплюємо новий матеріал за допомогою яскравого унаочнення. Реалізуємо диференційований підхід за допомогою вправ з логічним навантаженням та додаткових завдань. Застосовуємо методи спостереження, дослідження. ..
150 грн. 145 грн. Без НДС: 145 грн.
-21% Підручник Математика 1 клас НУШ Логачевська С., Логачевська Т., Комар О. Вид-во: Літера
Підручник укладено відповідно до типової освітньої програми, створеної колективом авторів під керівництвом Р. Б. Шияна. Підручник складається з чотирьох розділів: 1) Лічба. Ознаки предметів. Просторові відношення; 2) Нумерація чисел від 1 до 10; 3) Задачі. Додавання і віднімання чисел у межах 10;..
150 грн. 119 грн. Без НДС: 119 грн.
-5% Підручник Математика 1 клас НУШ Оляницька Л. В. Вид-во: Грамота
Підручник відповідає програмі з математики для 1 класу та концепції Нової української школи. Навчальний матеріал подано в цікавій та доступній формі з урахуванням компетентнісного підходу й сучасних методик. Підручник містить задачі різного рівня складності, передбачено роботу в парі та групі..
200 грн. 190 грн. Без НДС: 190 грн.
-3% Учебник Математика 1 класс НУШ Скворцова С. А., Оноприенко О. В. Изд-во: Ранок
Материал учебника обеспечивает: - содействие в познании и понимании окружающего мира - развитие математического мышления - организацию обучения в деятельности  - связь математики с другими образовательными отраслями и реальной жизнью Интернет-поддержка учебника позволит: - орг..
150 грн. 145 грн. Без НДС: 145 грн.