0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-21% Буквар Українська мова 1 клас Частина 1 НУШ Іщенко О. Л., Логачевська С. П. Вид-во: Літера
Підручник укладено відповідно до типової освітньої програми, створеної колективом авторів під керівництвом Р. Б. Шияна. Перша частина підручника охоплює добукварний і букварний (більша частина) періоди. Щотижневий тематичний підхід дозволяє інтегрувати навчальний матеріал з читання і письма в 1 к..
150 грн. 119 грн. Без НДС: 119 грн.
-7% Буквар Українська мова 1 клас Частина 1 НУШ Вашуленко М. С., Вашуленко О. В. Вид-во: Освіта
Підручник для 1 класу «Буквар» розроблено для закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою та рекомендовано МОНУ. Підручник складається з двох частин: частина 1 – І семестр навчання, частина 2 – ІІ семестр навчання. «Букварь» призначений для навчання дітей грамоті. ..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-3% Буквар Українська мова 1 клас Частина 1 НУШ Захарійчук М. Д. Вид-во: Грамота
Навчальний зміст підручника «Буквар» (1 і 2 частина) розроблений відповідно до  Закону України «Про освіту»,  Державного стандарту початкової освіти, Типової освітньої програми  мовно – літературної галузі і спрямований на реалізацію компетентнісного підходу  в навчальному про..
150 грн. 145 грн. Без НДС: 145 грн.
-10% Буквар Українська мова 1 клас Частина 1 НУШ Кравцова Н., Придаток О. Вид-во: Підручники і посібники
 Буквар – перший підручник кожного з нас. Саме з нього розпочинають прокладати стежину до вивчення всіх наук. Від того, як учень опанує вміння читати, значною мірою залежить успішне навчання.     Автори пропонують «Буквар» у двох частинах. Кожна розрахована на один семестр..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-10% Буквар Українська мова 1 клас Частина 1 НУШ Чумарна М. І. Вид-во: Богдан
Зміст підручника відповідає новому Державному стандарту та Типовій освітній програмі МОН України; реалізує визначені змістові лінії: «Взаємодіємо усно», «Читаємо», «Взаємодіємо письмово», «Досліджуємо медіа», «Досліджуємо мовлення», «Театралізуємо». Змістове наповнення та методичний апарат підр..
170 грн. 153 грн. Без НДС: 153 грн.
-3% Буквар Українська мова 1 клас Частина 2 НУШ Воскресенська Н. О., Цепова І. В. Вид-во: Ранок
Підручник створений відповідно до чинного Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 р. N5 87. Побудований з метою реалізації Концепції Нової української школи. За структурою підручник складається з добукварної, букварної і післябу..
150 грн. 145 грн. Без НДС: 145 грн.
-6% Буквар Я читаю 1 клас Частина 1 НУШ Пономарьова К. Вид-во: Оріон
Буквар Я читаю (Пономарьова) для 1 класу, створений відповідно оновленої навчальної програми 2018 року (Нова українська школа). Підручник рекомендовано МОН України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах для шкіл з українською мовою навчання.  Новий інтерактивний комплек..
90 грн. 85 грн. Без НДС: 85 грн.
-6% Буквар Я читаю 1 клас Частина 2 НУШ Пономарьова К. Вид-во: Оріон
Навчальний посібник для учнів першого класу частина 2 НУШ. Комплект з навчання грамоти Я читаю і пишу 1 клас. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Мін..
90 грн. 85 грн. Без НДС: 85 грн.
-7% Букварь Русский язык 1 класс Часть 1 НУШ Вашуленко Н. С., Лапшина И. Н. Изд-во: Освита
Підручник для 1 класу «Букварь» розроблено для закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою та рекомендовано МОНУ (Наказ МОНУ від 06.07.2018 № 734).\ Підручник складається з двох частин: частина 1 – І семестр навчання, частина 2 – ІІ семестр навчання. «Букварь» призн..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-7% Букварь Русский язык 1 класс Часть 2 НУШ Вашуленко Н. С., Лапшина И. Н. Изд-во: Освита
Підручник для 1 класу «Букварь» розроблено для закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою та рекомендовано МОНУ (Наказ МОНУ від 06.07.2018 № 734). Підручник складається з двох частин: частина 1 – І семестр навчання, частина 2 – ІІ семестр навчання. «Букварь» призна..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-7% Навчальний посібник Англійська мова 1 клас Плахотник В. Полонська Т. Вид-во: Райдуга
РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ЯК ОДИН ІЗ НАЙКРАЩИХ ПОСІБНИКІВ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ ..
30 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.