0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Хрестоматії, посібники з позакласного читання 1 клас НУШ

У хрестоматії (автори Агаркова І. П., Мірошниченко В.А., Попова Н. М., Цепочко Н. Л.) містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра; вдосконаленню читацьких навичок,..
70 грн. 55 грн. Без НДС: 55 грн.
У хрестоматії (автори Агаркова І. П., Мірошниченко В.А., Попова Н. М., Цепочко Н. Л.) містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра; вдосконаленню читацьких навичок,..
70 грн. 55 грн. Без НДС: 55 грн.
-22% Книжка для додаткового читання 1 клас Богданець-Білоскаленко Н. Вид-во: Грамота
Посібник для додаткового читання містить добірку цікавих і пізнавальних творів сучасних письменників. Його створено з урахуванням вікових особливостей та інтересів сучасних молодших школярів. Різноманітні за тематикою, видами й жанрами твори, підібрані за принципом сезонності, збагатять інтелекту..
55 грн. 43 грн. Без НДС: 43 грн.
-17% Книжкова подорож до 2 класу Посібник з читання з 1 у 2 клас Данієлян А. Вид-во: Генеза
Новий сучасний навчальний посібник складений відповідно до нової розвантаженої навчальної програми з літературного читання, містить твори сучасних українських і зарубіжних авторів. Це книга-пригода, у ній автор пропонує несподіваний погляд на вивчення літературних творів, закликає до експери..
60 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-15% Літературне джерельце 1 клас НУШ Книжка для післябукварного читання Кордуба Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для використання на уроках літературного читання в 1 класі (післябукварний період). Він  відповідає вимогам Державного стандарту початкової освіти, Типовій освітній програмі з читання за редакцією О. Я. Савченко та Типовій освітній програмі за реда..
40 грн. 34 грн. Без НДС: 34 грн.
Учебное пособие содержит упражнения, направленные на совершенствование навыков чтения детей, овладевших грамотой по букварю. Предлагаемые задания носят тренировочный характер и позволяют при условии их систематического использования преодолеть основные технические трудности послебукварного период..
28 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-23% Післябукварик 1 клас До букваря Н.Воскресенської, І.Цепової НУШ Цепова І. Вид-во: Ранок
Посібник складений до «Букваря» Н. О. Воскресенської, І. В. Цепової відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Зошит містить завдання на складання речень за малюнками, складовий і звуковий аналіз слів. Різноманітні цікаві вправи, пов’язані з читання..
30 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-26% Післябукварик Посібник для читання і письма у післябукварний період 1 клас Іщенко О., Логачевська С. Вид-во: Літера
Посібник для читання і письма у післябукварний період. Навчальний посібник забезпечує уроки читання і письма в післябукварний період. Готує учнів до уроків читання й української мови у 2-му класі. Підходить до всіх освітніх програм і підручників Нової української школи. - Цікаві сучасні тексти ..
70 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-26% Перші кроки Читанка 1 клас Науменко В., Сухопара І. Вид-во: Літера
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України. ..
70 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-13% Сонячні вітрила Книжка для читання 1 клас НУШ Лабащук О., Решетуха Т. Вид-во: Підручники і посібники
   Матеріали посібника «Позакласне читання. 1 клас» відповідають Типовим освітнім програмам для закладів загальної середньої освіти, розробленим під керівництвом О. Я. Савченко та Р. Б. Шияна, з предмета «Українська мова і літературне читання». У посібнику дібрано твори д..
45 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
Посібник «Чарівний диво-птах» призначений для читання у післябукварний період. Зміст його пронизаний національним та духовним здобутком української культури і спрямований на розвиток особистості молодшого школяра. Казки, оповідання, вірші, приказки, які увійшли до посібника, навчать першоклас..
75 грн. 56 грн. Без НДС: 56 грн.
Хрестоматія спрямована на розширення кола читання першокласників. Розрахована на використання як у навчальному процесі, так і вдома. У посібнику вміщено твори для дітей — оповідання, вірші, казки відомих українських письменників. Додано практичні завдання і поради, спрямовані на формування в уч..
40 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-26% Читаємо в колі друзів 2 клас Посібник для читання Антонова Л., Ларіна О., Іщенко О. Вид-во: Літера
У посібнику вміщено тексти, які допоможуть дітям удосконалити навичку вдумливого читання, сприятимуть формуванню читацької грамотності, розвиватимуть уважність, емоційний інтелект і критичне мислення. До кожного тексту подано систему запитань різного рівня складності. Для учнів 2 класів Нової..
70 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-21% Читаємо на канікулах Хрестоматія 1 клас Володарська М. Вид-во: Ранок
Хрестоматія містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова. Видання призначено для учнів..
70 грн. 55 грн. Без НДС: 55 грн.
Хрестоматия составлена с учётом требований учебных программ к организации уроков внеклассного чтения для начальной школы. Материалы хрестоматии обеспечивают свободное чтение учащихся по интересам и подготовку к урокам внеклассного чтения. Литература представлена по тематическим блокам с учёто..
45 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.