0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Українська мова та література

-21% ЗНО 2022 Українська література Збірник тестових завдань Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить тестові завдання різних рівнів складності з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з української літератури.     Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів україн..
90 грн. 71 грн. Без НДС: 71 грн.
-21% ЗНО 2022 Українська література Комплексне видання Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить теоретичний матеріал, тестові завдання різних рівнів складності, тексти більшості програмових творів, демонстраційні варіанти тестів у форматі ЗНО, завдання та відповіді до сертифікаційної роботи з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Пр..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-20% ЗНО 2022 Українська література Міні-довідник Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить теоретичний матеріал для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з української літератури. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учит..
25 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-22% ЗНО 2022 Українська література Міні-конспекти Авраменко О. Вид-во: Грамота
Посібник укладено відповідно до чинної програми з української літератури для загальноосвітніх навчальних закладів і програми ЗНО-2022. Видання призначене для опрацювання учнями матеріалу після прочитання художнього тексту. У міні-конспектах подано ключові слова, якими визначено літературний р..
60 грн. 47 грн. Без НДС: 47 грн.
-21% ЗНО 2022 Українська література Хрестоматія Авраменко О. Вид-во: Грамота
АКЦІЙНІ СУПЕР ЦІНИ! Хрестоматія містить усі твори, передбачені новою програмою до ЗНО-2022. Перед художніми творами подано стислу інформацію про письменника, а також назви його найвідоміших творів. Видання призначено для якісної підготовки старшокласників до проходження зовнішнього незале..
150 грн. 118 грн. Без НДС: 118 грн.
-21% ЗНО 2022 Українська література Хрестоматія Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
У хрестоматії подано всі тексти літературних творів, передбачені чинною Програмою зовнішнього незалежного оцінювання та чинними навчальними програмами з української літератури. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів української мови та літератури. ..
120 грн. 95 грн. Без НДС: 95 грн.
-24% ЗНО 2022 Українська мова і література Повний курс підготовки Заболотний О., Заболотний В. Вид-во: Літера
Посібник призначений для підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з української мови і літератури у 2022 році. Весь навчальний матеріал поділено на тематичні модулі, опрацювання яких передбачає проходження кількох етапів. Перший етап («ЗНАЮ») має на меті повтор..
175 грн. 133 грн. Без НДС: 133 грн.
-21% ЗНО 2022 Українська мова Збірник тестових завдань Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для підготовки до ЗНО та ДПА з української мови. Тестові завдання складено відповідно до чинних програм ЗНО з української мови та літератури та з української мови для середньої загальноосвітньої школи.  Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладі..
100 грн. 79 грн. Без НДС: 79 грн.
-21% ЗНО 2022 Українська мова Комплексне видання Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА з української мови у 2022 році. Він укладений відповідно до чинних програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО.    Для старшокласників, вступників до вищ..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-12% ЗНО 2022 Українська мова Міні-довідник для підготовки Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО.    Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та вс..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-20% ЗНО 2022 Українська мова та література Власне висловлення Авраменко О. Вид-во: Грамота
У новому виданні посібника викладено вимоги до написання власного висловлення, подано критерії його оцінювання, що розроблені Українським центром оцінювання якості освіти. Вони мають чітку структуру, до частини з них додано методичні коментарі. Для зручності в користуванні в кінці посібника вміще..
50 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-24% ЗНО 2022 Українська мова та література Довідник Завдання в тестовій формі Частина 1 Авраменко О., Блажко М. Вид-во: Грамота
Посібник укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для середніх загальноосвітніх навчальних закладів і програм українська мова ЗНО 2022. Збірник містить теоретичний матеріал, а також завдання в тестовій формі різного рівня складності з української мови та літерат..
190 грн. 144 грн. Без НДС: 144 грн.
-19% ЗНО 2022 Українська мова та література Збірник завдань у тестовій формі Частина 2  Авраменко О. Вид-во: Грамота
Збірник Авраменко частина 2 містить завдання в тестовій формі з української мови та літератури різного рівня складності для підготовки до ЗНО 2022 року. У виданні подано сім варіантів орієнтовного тесту у форматі ЗНО. Посібник укладено відповідно до чинних програм з української мов..
120 грн. 97 грн. Без НДС: 97 грн.
-22% ЗНО 2022 Українська мова та література Тренажер Білецька О., Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
  Посібник уміщує 6 варіантів зразків тестових завдань з української мови і літератури у форматі ЗНО та Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з української мови і літератури 2021 р. з відповідями. Зміст видання відповідає вимогам Програми зовнішнього незалежного оціню..
60 грн. 47 грн. Без НДС: 47 грн.
-22% ЗНО 2022 Українська мова Тренажер для підготовки Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник уміщує 6 варіантів зразків тестових завдань з української мови у форматі ЗНО та розв’язаний Демонстраційний варіант. Зміст видання відповідає вимогам Програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Посібн..
50 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.