0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2022 Географія

-20% Географія Довідник для абітурієнтів та школярів Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р. Вид-во: Літера
   У посібнику докладно подано теоретичний матеріал основних курсів шкільної географії для підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання для вступу у вищі навчальні заклади та державної підсумкової атестації учнів (9 та 11 класів).    Книга є сучасним навчальн..
230 грн. 184 грн. Без НДС: 184 грн.
-16% ЗНО 2022 Географія Довідник + тести Повний повторювальний курс Кобернік С., Коваленко Р. Вид-во: Абетка
У довіднику подано теоретичний матеріал з основних курсів шкільної географії  6-11 класів для підготовки до державної підсумкової атестації та проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Довідник включає такі розділи: "Загальна географія", "Матирики та окиани", "Україна в світі: при..
200 грн. 169 грн. Без НДС: 169 грн.
-20% ЗНО 2022 Географія Збірник тестових завдань 1240 тестів+3 комплексних варіанти Кобернік С., Коваленко Р. Вид-во: Абетка
Посібник містить тестові завдання різних рівнів складності за змістом шкільних курсів географії 6-10 класів та шість варіантів комплексних тестових завдань за структурою тесту з географії ЗНО. Запропоновані до всіх тем шкільної географії тестові завдання допоможуть школярам і абітурієнтам перевір..
135 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-21% ЗНО 2022 Географія Збірник тестових завдань Варакута О. Вид-во: Підручники і посібники
     Посібник допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, грунтовно підготуватись до незалежного зовнішнього оцінювання та іспитів з географії.     Для вчителів географії, абітурієнтів, старшокласників, учнів ..
90 грн. 71 грн. Без НДС: 71 грн.
-20% ЗНО 2022 Географія Комплексна підготовка Безуглий В., Костащук І. Вид-во: Генеза
У новому посібнику для підготовки до ЗНО зібрано та впорядковано основні положення шкільної програми з географії. Усі розділи поділено на теоретичну та практичну частини, що дає змогу не лише опанувати матеріал, а й одразу перевірити рівень засвоєння знань за допомогою завдань різних видів, зокре..
170 грн. 136 грн. Без НДС: 136 грн.
-23% ЗНО 2022 Географія Комплексне видання Кобернік С., Коваленко Р. Вид-во: Літера
Посібник містить виклад основних навчальних тем із географії, передбачених програмою зовнішнього незалежного оцінювання, тренувальні тести до кожної теми і типові тестові завдання у форматі ЗНО у 2021 році. Посібник допоможе систематизувати й поглибити знання з навчал..
175 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-21% ЗНО 2022 Географія Комплексне видання Кузишин А. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різного ступеня складності. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з географії.     Для абітурієнтів, учнів 11 класу, вчител..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-20% ЗНО 2022 Географія Міні-довідник для підготовки Кузишин А. Вид-во: Підручники і посібники
Матеріал довідника викладено згідно з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з географії та розподілено на п’ять тематичних розділів: «Загальна географія», «Географія материків і океанів», «Фізична географія України», «Економічна і соціальна географія України», «Економічна і соціальна геогр..
40 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-20% ЗНО 2022 Географія Типові тестові завдання Надтока В. О. Вид-во: Літера
Посібник містить тренувальні тестові завдання різних типів, розроблені з урахуванням усіх тем програми ЗНО з географії. Призначено для учнів закладів загальної середньої освіти і вчителів географії. ..
60 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-22% ЗНО 2022 Географія Тренажер для підготовки Кузишин А., Заячук О. Вид-во: Підручники і посібники
   У посібнику вміщено двадцять один варіант тренувальних тестових зошитів, аналогічних до тих, що використовуються під час зовнішнього незалежного оцінювання з географії. Тестові завдання складені відповідно до чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з географії. &nbs..
60 грн. 47 грн. Без НДС: 47 грн.