0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2022 Біологія

-24% Біологія Довідник для абітурієнтів та школярів Біда О. А., Дерій С. І., Ілюха Л. М. та ін. Вид-во: Літера
Матеріал посібника-довідника викладено згідно з чинною навчальною програмою та програмою з біологогії для 6–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованою Міністерством освіти і науки України. Теоретичний навчальний матеріал кожного курсу супроводжується ілюстраціями, містить тест..
199 грн. 152 грн. Без НДС: 152 грн.
-21% ЗНО 2021 Біологія Інтерактивний довідник-практикум із тестами Тагліна О. Вид-во: Ранок
Видання  створено  з  метою  якісної  та  ефективної  підготовки  до  складання  зовнішнього незалежного оцінювання з біології. У довіднику подається теоретичний матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО.  За цим посібником учні можуть готуватись як самості..
145 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
-11% ЗНО 2021 Біологія Довідник + тести Повний повторювальний курс Соболь В. Вид-во: Абетка
Матеріал довідника викладено згідно з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з біології, створеної на основі чинної програми з біології для 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Теоретичний матеріал розподілено на 5 тематичних розділів "Загальна характеристика живої природи", "М..
160 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-11% ЗНО 2021 Біологія Збірник 1020 тестових завдань Соболь В. Вид-во: Абетка
       Матеріал збірника укладено відповідно до вимог чинних навчальних програм з біології для учнів закладів загальної середньої освіти та Програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології.       Пропонований посібник є інтегрованою розробкою, що поєдн..
140 грн. 124 грн. Без НДС: 124 грн.
-11% ЗНО 2021 Біологія Збірник тренувальних тестових завдань 20 варіантів Соболь В. Вид-во: Абетка
  Матеріал збірника укладено відповідно до вимог чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів cередньої освіти з біології, затвердженх Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології.   Пропонований посібник містит..
100 грн. 89 грн. Без НДС: 89 грн.
-25% ЗНО 2021 Біологія Комплексна підготовка Костильов О., Жгут О. Вид-во: Генеза
У цьому посібнику для підготовки до ЗНО зібрано основні положення всіх розділів навчальної програми, якою оволодівають учнів закладів загальної середньої освіти. Крім теоретичних відомостей, наведено поточні тестові завдання різного рівня складності, які сприятимуть закріплення знань і самоконтро..
150 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-23% ЗНО 2021 Біологія Комплексне видання Біда О. та ін. Вид-во: Літера
Посібник призначений для підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з біології. Він містить теоретичний матеріал, що охоплює всі теми згідно із програмою зовнішнього незалежного оцінювання з біології (ботаніка, зоологія, анатомія і фізіологія людини, загальна біоло..
165 грн. 127 грн. Без НДС: 127 грн.
-29% ЗНО 2021 Біологія Комплексне видання Сліпчук І. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з біології – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторі..
170 грн. 121 грн. Без НДС: 121 грн.
-27% ЗНО 2021 Біологія Тестові завдання Сліпчук І. Вид-во: Освіта
Посібник призначений для підготовки до ДПА та ЗНО з біології. Зміст, структура та формат аналогічні пропонованим на тестуваннях ЗНО з біології за базовим і поглибленим рівнями. Посібник містить 10 тренувальних варіантів. Кожен варіант складається із 3 частин: - частина 1 тесту містить 36 з..
60 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-26% ЗНО 2021 Біологія Типові тестові завдання Дерій С., Ілюха Л. та ін. Вид-во: Літера
Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання знань з біології. У посібнику наведено десять варіантів завдань, які укладено за специфікацією ЗНО, а також бланки відповіде..
55 грн. 41 грн. Без НДС: 41 грн.
-11% ЗНО 2021 Повний курс біології Структурований довідник Соболь В. Вид-во: Абетка
Матеріал довідника укладено згідно з оновленою навчальною програмою з біології для 6–11 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та програмою підготовки до ЗНО та ДПА. Зміст довідника структуровано за рівнями організації життя та поділено ..
230 грн. 205 грн. Без НДС: 205 грн.
-21% ЗНО 2022 Біологія Збірник тестових завдань Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
     Посібник допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, ґрунтовно підготуватись до незалежного зовнішнього оцінювання з біології.     Для вчителів біології, старшокласників, учнів гімназій, ліцеїв, училищ, абітур..
90 грн. 71 грн. Без НДС: 71 грн.
-21% ЗНО 2022 Біологія Комплексне видання Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
   У посібнику вміщено довідковий матеріал з тренувальними тестами до кожного розділу, приклади розв’язання задач з біології, три варіанти сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з біології, виконання яких дасть змогу учням самостійно перевірити свій рівень підготовки,..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-22% ЗНО 2022 Біологія Міні-довідник Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику вміщено додатковий теоретичний матеріал з усіх розділів біології. Довідковий матеріал підібрано відповідно до програм зовнішнього незалежного оцінювання з біології 2022 року. Для випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, училищ, учителів біології. ..
45 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-22% ЗНО 2022 Біологія Тренажер Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
   У посібнику вміщено двадцять варіантів тренувальних тестових зошитів, аналогічних до тих, що використовуватимуться під час зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Тестові завдання складені відповідно до чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології.  &nb..
60 грн. 47 грн. Без НДС: 47 грн.