0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2022 Фізика

ЗНО 2022 Фізика Збірник тестових завдань Струж Н. Вид-во: Підручники і посібники
    Посібник містить понад 2500 тестових завдань з фізики у форматі зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання дібрано відповідно до чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з фізики. Наприкінці посібника наведено від..
0 грн. Без НДС: 0 грн.
-23% ЗНО 2022 Фізика Комплексне видання Альошина М. та ін. Вид-во: Літера
Посібник складається з трьох частин. Перша частина містить навчальний довідник, який укладено відповідно до програми ЗНО з фізики і супроводжено схемами, рисунками, таблицями, а також приклади розв’язування тестових завдань з обґрунтуванням ходу міркувань і тестові завдання для сам..
175 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-21% ЗНО 2022 Фізика Комплексне видання Струж Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить довідковий матеріал, тестові завдання та задачі різних рівнів складності з фізики. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з фізики.    Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів ..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
ЗНО 2022 Фізика Міні-довідник для підготовки Струж Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить теоретичний матеріал та приклади розв’язаних задач з усіх тем фізики. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з фізики.    Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів фізики. ..
0 грн. Без НДС: 0 грн.
-20% ЗНО 2022 Фізика Підготовка до тестування Практичний помічник Александрова Л. Вид-во: Літера
Посібник містить добірку основних формул, короткі вказівки до розв’язування основних видів задач з фізики, таблицю похідних одиниць фізичних величин та поради учасникам тестування.  Призначено для учнів закладів загальної середньої освіти, учителів фізики. ..
35 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-20% ЗНО 2022 Фізика Типові тестові завдання Альошина М. Вид-во: Літера
Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам закладів загальної середньої освіти на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. У посібнику наведено 10 тестів, які складені відповідно до програми ЗНО з фізики, бланки відповідей і мат..
60 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-22% ЗНО 2022 Фізика Тренажер Струж Н., Чиж О. Вид-во: Підручники і посібники
  Посібник містить тренувальні варіанти завданьз фізики різних рівнів складності для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Тут також подано також зразок бланка відповідей та повні розв’язання завдань. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів ф..
50 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-20% Фізика Довідник для абітурієнтів та школярів Дідович М., Коршак Є. Вид-во: Літера
Довідник містить відомості з усіх розділів курсу фізики в логічній послідовності. Значну увагу приділено розв’язуванню задач. Після кожної теми подано класифікацію задач, методи їх розв’язування та достатню кількість прикладів розв’язування задач. Задачі підібрано так, щоб при самостійній робот..
230 грн. 184 грн. Без НДС: 184 грн.