0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2022 Хімія

-11% ЗНО 2021 Хімія Довідник + тести Повний повторювальний курс Ярошенко О. Вид-во: Абетка
    Матеріал довіника укладено відповідно до чинних програм  з хімії для закладів загальної середньої освіти, затверджених Міністерством освіти і науки України.     Повний повторювальний курс містять теоретичні відомості з усього шкільного курсу з хімії. У кін..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-23% ЗНО 2021 Хімія Комплексне видання Титаренко Н. Вид-во: Літера
Посібник містить чотири розділи теоретичного матеріалу («Загальна хімія», «Неорганічна хімія», «Органічна хімія», «Обчислення з хімії»), опрацювання яких необхідне для успішної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. Для перевірки рівня сформованих компетенцій запр..
165 грн. 127 грн. Без НДС: 127 грн.
-26% ЗНО 2021 Хімія Тематичні узагальнення в таблицях і схемах Титаренко Н. Вид-во: Літера
Нове довідкове видання допоможе повторити шкільний курс із хімії за мінімум часу і водночас комплексно підготуватися до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. Зручний формат таблиць і схем сприятиме легкому і чіткому повторенню й узагальненню вивченого матеріал..
55 грн. 41 грн. Без НДС: 41 грн.
-27% ЗНО 2021 Хімія Тестові завдання Прибора Н. Вид-во: Освіта
Пропонований посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з хімії. Посібник містить 10 варіантів тренувальних вправ, до яких входять тестові завдання та відповіді для контролю та самоконтролю. Подані завдання мають різний рівень..
60 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-26% ЗНО 2021 Хімія Типові тестові завдання Кудіна Л., Швидко О. Вид-во: Літера
Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання знань із хімії. У посібнику наведено десять варіантів завдань, які укладено за специфікацією ЗНО, а також бланки відповідей ..
55 грн. 41 грн. Без НДС: 41 грн.
-29% ЗНО 2021 Хімія. Комплексне видання для підготовки: Прибора Н. Вид-во: Освіта
Пропонований посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з хімії. Посібник містить 10 варіантів тренувальних вправ, до яких входять тестові завдання та відповіді для контролю та самоконтролю. Подані завдання мають різний рівень..
170 грн. 121 грн. Без НДС: 121 грн.
-21% ЗНО 2022 Хімія Збірник тестових завдань Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
   Збірник містить запитання, вправи та задачі у вигляді тестів різного рівня складності з усіх розділів шкільного курсу хімії.     Для старшокласників, абітурієнтів та вчителів хімії. ..
90 грн. 71 грн. Без НДС: 71 грн.
-21% ЗНО 2022 Хімія Комплексне видання Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
  Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він містить теоретичний матеріал, поданий відповідно до чинної програми з хімії для закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО; приклади розв’язання типових задач; тематичні тестові завдання, завдання серти..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-20% ЗНО 2022 Хімія Міні-довідник для підготовки Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він містить теоретичний матеріал, поданий відповідно до чинної програми з хімії для навчальних закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО; приклади розв’язання типових задач.    ..
30 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-22% ЗНО 2022 Хімія Тренажер для підготовки Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
     Посібник призначений для підготовки до ЗНО з хімії. Він містить 20 варіантів тестів, складених відповідно до вимог програми ЗНО та чинної програми з хімії для загальноосвітніх шкіл.    Для старшокласників, вступників до вищих навчальних заклад..
50 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-22% Хімія Довідник для абітурієнтів та школярів Гриньова М. В., Шиян Н. І. та ін. Вид-во: Літера
У навчально-методичному посібнику-довіднику викладено теоретичні основи загальної, неорганічної та органічної хімії в обсязі, необхідному для складання зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен розділ посібника супроводжується тестовими завданнями, задачами, вправами для самоконтролю. Узагаль..
199 грн. 155 грн. Без НДС: 155 грн.