0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2022 Українська мова

-27% ЗНО 2021 Українська мова і література 2000 тестів Заболотний О., Заболотний В. Вид-во: Літера
Посібник призначений для ефективної підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Видання являє собою збірник завдань, які відповідають програмі ЗНО 2021. ..
135 грн. 99 грн. Без НДС: 99 грн.
-26% ЗНО 2021 Українська мова і література Власне висловлення Робочий зошит Літвінова І., Гарюнова Ю. Вид-во: Літера
Навчальний посібник містить рекомендації щодо написання власного висловлення на ЗНО. Зокрема, увагу приділено основним правилам побудови тексту, особливостям мовленнєвого оформлення його структурних елементів, засобам логічного зв'язку між частинами тощо. У другій частині посібника запропоновано ..
35 грн. 26 грн. Без НДС: 26 грн.
-26% ЗНО 2021 Українська мова і література Типові тестові завдання Заболотний О., Заболотний В. Вид-во: Літера
Посібник розроблено на зразок тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання подано за варіантами відповідно до програмових вимог ЗНО з української мови та літератури. Правильні відповіді для самоконтролю наведено в кінці збірника. Структура посібника дозволяє користуватись ним я..
55 грн. 41 грн. Без НДС: 41 грн.
-17% ЗНО 2021 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами (У 3-х частинах) Частина 1 Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО з таких розділів мовознавства, як «Морфологія», «Будова с..
60 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-21% ЗНО 2021 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання  створено  з  метою  якісної  та  ефективної  підготовки  до  складання  зовнішнього  незалежного  оцінювання  з  української  мови.  У  довіднику  вміщено  теоретичний  матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО. За цим посібником учні можуть готу..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-22% ЗНО 2021 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами У 3-х частинах Частина 2 Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО з таких розділів мовознавства, як «Синтаксис і пунктуація»...
60 грн. 47 грн. Без НДС: 47 грн.
-22% ЗНО 2021 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами У 3-х частинах Частина 3 Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО з таких розділів мовознавства, як «Лексикологія. Фразеоло..
60 грн. 47 грн. Без НДС: 47 грн.
-16% ЗНО 2021 Українська мова Збірник тестових завдань Новосьолова В., Шелехова Г. Вид-во: Весна
Посібник укладений відповідно до чинної навчальної програми з української мови й програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови 2021 року та містить матеріал з курсу “Українська мова” 5-11 клас. У збірнику  є тренувальні завдання, розроблені до кожної теми Програми ЗНО, тек..
70 грн. 59 грн. Без НДС: 59 грн.
-29% ЗНО 2021 Українська мова Комплексне видання Глазова О. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з української мови – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової ..
170 грн. 121 грн. Без НДС: 121 грн.
-23% ЗНО 2021 Українська мова Комплексне видання Данилевська О. Вид-во: Літера
    Посібник відповідає програмі ЗНО-2021, допоможе у підготовці до ДПА у форматі ЗНО та містить в себе: довідник з української мові по всій шкільній програмі у вигляді 55 уроків у конспектах, схемах, таблицях і коментарях; типові тестові завдання з кожної теми; 3 варіант..
165 грн. 127 грн. Без НДС: 127 грн.
-20% ЗНО 2021 Українська мова Лайфхаки Хворостяний І. Вид-во: Ранок
Посібник у формі корисних порад (лайфхаків) призначений для вивчення української мови та підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він містить теоретичний матеріал, приклади виконання типових для ЗНО тестів, а також завдання різного рівня складності для групової та індивідуальної роботи. ..
250 грн. 199 грн. Без НДС: 199 грн.
-11% ЗНО 2021 Украінська мова та література Довідник + тести Повний повторювальний курс Куриліна О., Земляна Г. Вид-во: Абетка
    Матеріали довідника укладено відповідно до чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з української мови та літератури , затверджених Міністерством освіти і науки  України.    Повний повторювальний курс  складається з двох частин,..
140 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-11% ЗНО 2021 Українська мова та література Збірник завдань у тестовій формі 20 варіантів Куриліна О., Земляна Г. Вид-во: Абетка
Матеріал збірника укладено відповідно до вимог чинних навчальних програм для закладів загальної середньої освіти з української мови та літератури , затверджених Міністерством освіти і науки України. Посібник містить 20 комплексних варіантів завдань у форматі ЗНО та ДПА. Спочатку&nbs..
140 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-21% ЗНО 2021 Українська мова та література Тестові зошити Тищенко З. Вид-во: Ранок
До видання ввійшли 10 тестових зошитів, що узгоджені за змістом і структурою із сертифікаційною роботою ЗНО та відповідають вимогам чинної програми ЗНО з української мови та літератури. Видання адресоване абітурієнтам, школярам, репетиторам, учителям української мови та літератури. ..
80 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-27% ЗНО 2021 Українська мова Тестові завдання Глазова О. Вид-во: Освіта
Посібник призначено для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови. Зміст, структура і формат завдань аналогічні тим, що пропонуються на іспиті за базовим і поглибленим рівнями. Посібник містить 10 варіантів тренувальних вправ, до я..
60 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.