0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2022 Українська мова

-20% ЗНО 2022 Українська мова і література Комплексна підготовка Терещенко В. Вид-во: Генеза
Додаткові тести з мови. Тренувальні тести з літератури. Узагальнення та словник з літератури. Узагальнена таблиця за творами програми ЗНО з літератури. Фольклорні твори. Вірші. ..
170 грн. 136 грн. Без НДС: 136 грн.
-24% ЗНО 2022 Українська мова і література Повний курс підготовки Заболотний О., Заболотний В. Вид-во: Літера
Посібник призначений для підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з української мови і літератури у 2022 році. Весь навчальний матеріал поділено на тематичні модулі, опрацювання яких передбачає проходження кількох етапів. Перший етап («ЗНАЮ») має на меті повтор..
175 грн. 133 грн. Без НДС: 133 грн.
-20% ЗНО 2022 Українська мова і література Типові тестові завдання Заболотний О., Заболотний В. Вид-во: Літера
Посібник розроблено на зразок тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання подано за варіантами відповідно до програмових вимог ЗНО з української мови та літератури. Правильні відповіді для самоконтролю наведено в кінці збірника. Структура посібника дозволяє користуватись ним я..
60 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-20% ЗНО 2022 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами (У 3-х частинах) Частина 1 Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО з таких розділів мовознавства, як «Морфологія», «Будова с..
75 грн. 60 грн. Без НДС: 60 грн.
-20% ЗНО 2022 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання  створено  з  метою  якісної  та  ефективної  підготовки  до  складання  зовнішнього  незалежного  оцінювання  з  української  мови.  У  довіднику  вміщено  теоретичний  матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО. За цим посібником учні можуть готу..
250 грн. 199 грн. Без НДС: 199 грн.
-20% ЗНО 2022 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами У 3-х частинах Частина 2 Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО з таких розділів мовознавства, як «Синтаксис і пунктуація»...
75 грн. 60 грн. Без НДС: 60 грн.
-20% ЗНО 2022 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами У 3-х частинах Частина 3 Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО з таких розділів мовознавства, як «Лексикологія. Фразеоло..
75 грн. 60 грн. Без НДС: 60 грн.
-21% ЗНО 2022 Українська мова Збірник тестових завдань Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для підготовки до ЗНО та ДПА з української мови. Тестові завдання складено відповідно до чинних програм ЗНО з української мови та літератури та з української мови для середньої загальноосвітньої школи.  Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладі..
100 грн. 79 грн. Без НДС: 79 грн.
-20% ЗНО 2022 Українська мова Збірник тестових завдань Новосьолова В., Шелехова Г. Вид-во: Весна
Посібник укладений відповідно до чинної навчальної програми з української мови й програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови 2022 року та містить матеріал з курсу “Українська мова” 5-11 клас. У збірнику  є тренувальні завдання, розроблені до кожної теми Програми ЗНО, тек..
80 грн. 64 грн. Без НДС: 64 грн.
-20% ЗНО 2022 Українська мова Комплексна підготовка Терещенко В. Вид-во: Генеза
Посібник містить усе необхідне для повноцінної та ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, а саме: теоретичний матеріал усього шкільного курсу української мови, тренувальні тестові завдання до кожної теми, рекомендації та лайфхаки для виконання завдань на ку..
170 грн. 136 грн. Без НДС: 136 грн.
-21% ЗНО 2022 Українська мова Комплексне видання Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА з української мови у 2022 році. Він укладений відповідно до чинних програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО.    Для старшокласників, вступників до вищ..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-21% ЗНО 2022 Українська мова Комплексне видання Глазова О. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з української мови – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової ..
170 грн. 135 грн. Без НДС: 135 грн.
-23% ЗНО 2022 Українська мова Комплексне видання Данилевська О. Вид-во: Літера
    Посібник відповідає програмі ЗНО-2022, допоможе у підготовці до ДПА у форматі ЗНО та містить в себе: довідник з української мові по всій шкільній програмі у вигляді уроків у конспектах, схемах, таблицях і коментарях; типові тестові завдання з кожної теми; варіант..
175 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-20% ЗНО 2022 Українська мова Лайфхаки Хворостяний І. Вид-во: Ранок
Посібник у формі корисних порад (лайфхаків) призначений для вивчення української мови та підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він містить теоретичний матеріал, приклади виконання типових для ЗНО тестів, а також завдання різного рівня складності для групової та індивідуальної роботи. ..
250 грн. 199 грн. Без НДС: 199 грн.
-12% ЗНО 2022 Українська мова Міні-довідник для підготовки Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО.    Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та вс..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.