0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2022 Історія України

-20% Історія України Довідник для абітурієнтів та школярів Кульчицький С., Власов В. Вид-во: Літера
Довідник побудовано відповідно до чинної програми з історії України для загальноосвітніх навчальних закладів. Він також відповідає програмовим вимогам до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Це дає змогу використовувати посібник і під час підготовки учнів загальноосвітніх шкіл до..
230 грн. 183 грн. Без НДС: 183 грн.
-27% ЗНО 2022 Історія України 2000 тестів для підготовки Власов В. Вид-во: Літера
Посібник розроблено з метою допомогти вчителеві та учням організувати системну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та державної підсумкової атестації (ДПА) з історії України. Видання містить більш ніж 2000 типових тестових завдань, розроблених за специфікацією тесту з істор..
135 грн. 99 грн. Без НДС: 99 грн.
-22% ЗНО 2022 Історія України Інтенсів-курс підготовки Власов В., Панарін О. Вид-во: Літера
Посібник розроблено з метою допомогти учням швидко та якісно підготуватися до складання ЗНО та ДПА з історії України. За його допомогою можна готуватися до ЗНО як планомірно, так і в умовах обмеженого часу — безпосередньо напередодні іспиту. Посібник втілює три засади: 1) тематичний принц..
100 грн. 78 грн. Без НДС: 78 грн.
-20% ЗНО 2022 Історія України Історично-культурні пам'ятки, історичні персоналії Більчук М. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить добірку фотозображень пам’яток архітектури та репродукцій творів образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами під час ЗНО з історії України; а також фотопортретів історичних персоналій, чиї імена містить програма ЗНО з історії України (відпо..
35 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-21% ЗНО 2022 Історія України Довідник для підготовки Земерова Т. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить довідковий матеріал з курсу історії України і повною мірою відповідає чинній програмі ЗНО. Видання розраховане на учнів, абітурієнтів і вчителів історії. ..
100 грн. 79 грн. Без НДС: 79 грн.
-15% ЗНО 2022 Історія України Довідник+тести Гісем О. Вид-во: Абетка
Матеріали довідника сформовано відповідно до програми з історії України для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Пропонований посібник є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретич..
165 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-15% ЗНО 2022 Історія України Збірник тестових завдань 1100 тестів+50 кластерів Гісем О. Вид-во: Абетка
   Посібник містить тестові завдання, та три комплексні аріанти тестів, структуру яких адаптовано до технічних характеристик завдань з історії України для зовнішнього оцінювання та державної підсумкової атестації. Опрацювання тестових завдань допоможе систематизувати й поглибити знання ..
110 грн. 94 грн. Без НДС: 94 грн.
-20% ЗНО 2022 Історія України Збірник тестових завдань Воропаєва В., Скирда І. Вид-во: Весна
Посібник розроблено відповідно до  Програми ЗНО з історії України 2022 р., він містить увесь курс “Історії України” з 6-11 клас. У збірнику тестових завдань є тести до кожної теми з 24 завдань та 8 узагальнювальних тестів у форматі ЗНО (6 із них та ілюстрації для розпізнавання абітурієнтам..
70 грн. 56 грн. Без НДС: 56 грн.
-21% ЗНО 2022 Історія України Збірник тестових завдань Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
   Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішньої незалежного оцінювання та державної підчумкової атестації з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та ..
90 грн. 71 грн. Без НДС: 71 грн.
-20% ЗНО 2022 Історія України Комплексна підготовка Лебедєва Ю. Вид-во: Генеза
Посібник призначено для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Він охоплює увесь матеріал шкільного курсу 5–11 класів. Зміст теоретичного матеріалу відповідає всім розділам програми з історії України для ЗНО, що допоможе системно повторити та засвоїти ключо..
170 грн. 136 грн. Без НДС: 136 грн.
-21% ЗНО 2022 Історія УкраЇни Комплексне виданння Земерова Т. Вид-во: Підручники і посібники
Мета посібника допомогти учням у підготовці до успішного складання ЗНО.  Він містить чітко структурований та систематизований матеріал курсу історії України, поданий у тезах, що дасть змогу повторити, узагальнити і відтворити в пам’яті вивчене (дати, факти, поняття і терміни, портрети іс..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-27% ЗНО 2022 Історія України Комплексне видання Власов В., Кульчицький С. Вид-во: Літера
Посібник розроблено з метою допомогти вчителеві та учням організувати системну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з історії України. Стане в пригоді він і під час підготовки до державної підсумкової атестації (ДПА) з історії України. Видання містить усі складники, передбачені ..
175 грн. 128 грн. Без НДС: 128 грн.
-21% ЗНО 2022 Історія України Комплексне видання Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
   Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до ЗНО та ДПА з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для закладів загальної середньої освіти та чинної програми ЗНО. У виданні представлено теорети..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-20% ЗНО 2022 Історія України Міні-довідник Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
   Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У виданні у с..
35 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-13% ЗНО 2022 Історія України Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва Персоналії Земерова Т. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить зображення пам'яток архітектури та репродукції творів образотворчого мистецтва, портрети історичних персоналій, обов'язкових для розпізнавання абітурієнтами, та тестові завдання згідно з програмою ЗНО з історії України. Наприкінці посібника є відповіді до всіх тестових завдань.&n..
45 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.