0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2022 Історія України

-20% Історія України Довідник для абітурієнтів та школярів Кульчицький С., Власов В. Вид-во: Літера
Довідник побудовано відповідно до чинної програми з історії України для загальноосвітніх навчальних закладів. Він також відповідає програмовим вимогам до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Це дає змогу використовувати посібник і під час підготовки учнів загальноосвітніх шкіл до..
229 грн. 183 грн. Без НДС: 183 грн.
-11% ЗНО 2021 Історія України Довідник+тести Гісем О. Вид-во: Абетка
Матеріали довідника сформовано відповідно до програми з історії України для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Пропонований посібник є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретич..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-11% ЗНО 2021 Історія України Збірник тестових завдань 1100 тестів+50 кластерів Гісем О. Вид-во: Абетка
   Посібник містить тестові завдання, та три комплексні аріанти тестів, структуру яких адаптовано до технічних характеристик завдань з історії України для зовнішнього оцінювання та державної підсумкової атестації. Опрацювання тестових завдань допоможе систематизувати й поглибити знання ..
100 грн. 89 грн. Без НДС: 89 грн.
-11% ЗНО 2021 Історія України Збірник тестових завдань 2100 тестів+10 комплексний варіант Гісем О. Вид-во: Абетка
      Посібник містить тестові завдання різних типів, що передбачені характеристикою сертифікаційної роботи та відповідають програмі зовнішнього незалежного оцінювання з історії Ураїни, а також вимогами Державного стандарту загальної середньої освіти.       ..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-16% ЗНО 2021 Історія України Збірник тестових завдань Воропаєва В., Скирда І. Вид-во: Весна
Посібник розроблено відповідно до  Програми ЗНО з історії України 2021 р., він містить увесь курс “Історії України” з 6-11 клас. У збірнику тестових завдань є тести до кожної теми з 24 завдань та 8 узагальнювальних тестів у форматі ЗНО (6 із них та ілюстрації для розпізнавання абітурієнтам..
70 грн. 59 грн. Без НДС: 59 грн.
-25% ЗНО 2021 Історія України Комплексна підготовка Лебедєва Ю. Вид-во: Генеза
З допомогою цього посібника ви зможете грунтовно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання. Він охоплює увесь матеріал шкільного курсу 5-11 класів. Його особливістю є практичність, стислість викладу необхідного матеріалу та велика кількість тренувальних завдань, опанування яких дозволит..
150 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-29% ЗНО 2021 Історія України Комплексне видання для підготовки Гук О. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з історії України – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової а..
170 грн. 121 грн. Без НДС: 121 грн.
-10% ЗНО 2021 Історія України Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва Персоналії + тести Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Пропонований посібник містить перелік пам'яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов'язкових для розпізнання абітурієнтами а також тестові завдання, згідно програми ЗНО з історії України з використанням наведених зображень. Тестові завдання допоможуть абітурієнтові навчитись розпізнавати ..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% ЗНО 2021 Історія України Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва, персоналії, основні дати та події Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Пропонований посібник містить перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, портрети історичних персоналій, обов’язкові для розпізнавання абітурієнтами, основні дати та події відповідно до програми ЗНО ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-30% ЗНО 2021 Історія України. Тестові завдання: Гук О. Вид-во: Освіта
Пропонований посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з історії України. Його укладено відповідно до навчальних програм з історії України для загальноосвітньої школи та програми зовнішнього незалежного оцінювання. Зміст, стр..
60 грн. 42 грн. Без НДС: 42 грн.
-27% ЗНО 2022 Історія України 2000 тестів для підготовки Власов В. Вид-во: Літера
Посібник розроблено з метою допомогти вчителеві та учням організувати системну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та державної підсумкової атестації (ДПА) з історії України. Видання містить більш ніж 2000 типових тестових завдань, розроблених за специфікацією тесту з істор..
135 грн. 99 грн. Без НДС: 99 грн.
-22% ЗНО 2022 Історія України Інтенсів-курс підготовки Власов В., Панарін О. Вид-во: Літера
Посібник розроблено з метою допомогти учням швидко та якісно підготуватися до складання ЗНО та ДПА з історії України. За його допомогою можна готуватися до ЗНО як планомірно, так і в умовах обмеженого часу — безпосередньо напередодні іспиту. Посібник втілює три засади: 1) тематичний принц..
100 грн. 78 грн. Без НДС: 78 грн.
-20% ЗНО 2022 Історія України Історично-культурні пам'ятки, історичні персоналії Більчук М. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить добірку фотозображень пам’яток архітектури та репродукцій творів образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами під час ЗНО з історії України; а також фотопортретів історичних персоналій, чиї імена містить програма ЗНО з історії України (відпо..
35 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-21% ЗНО 2022 Історія України Довідник для підготовки Земерова Т. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить довідковий матеріал з курсу історії України і повною мірою відповідає чинній програмі ЗНО. Видання розраховане на учнів, абітурієнтів і вчителів історії. ..
100 грн. 79 грн. Без НДС: 79 грн.
-21% ЗНО 2022 Історія України Збірник тестових завдань Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
   Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішньої незалежного оцінювання та державної підчумкової атестації з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та ..
90 грн. 71 грн. Без НДС: 71 грн.