0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2022 Англійська мова

-11% ЗНО 2021 Complete Practice Tests Англійська мова Підготовка до ЗНО та ДПА Євчук О., Доценко І. Видавництво: Абетка
Цей посібник стане в нагоді випускникам ззакладів загальної середньої освіти, абітурієнтам і всім, хто бажає якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. Видання містить 20 комплексних варіантів тестових завдань, зміст яких відповідає програмі ЗНО з англ..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-11% ЗНО 2021 Exam Support Англійська мова Тестові завдання Євчук О., Доценко І. Вид-во: Абетка
Поcібник пропонує 15 комплекcних теcтів, зaвдaння яких зa типaми тa кількіcтю aнaлогічні тим, що викориcтовуютьcя під чac зовнішнього незaлежного оцінювaння з іноземної мови. Для випуcкників зaклaдів зaгальної середньої оcвіти, вчителів тa уcіх, хто бaжaє підготувaтиcя до теcтувaння з aнглійcьк..
120 грн. 107 грн. Без НДС: 107 грн.
-17% ЗНО 2021 Англійська мова Довідник + тести Повний повторювальний курс Доценко І., Євчук О. Вид-во: Абетка
Довідник укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з англійської мови, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та переліку тем, які увійшли до програми зовнішнього оцінювання з англійської мови. У посібнику подано теоретичний матері..
150 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-15% ЗНО 2021 Англійська мова Збірник тестових завдань Євчук О., Доценко І. Вид-во: Абетка
Посібник укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх начальних закладів з англійської мови, затверджених Міністерством освіти та нау­ки України та переліку тем, які увійшли до програми зовнішнього оцінювання з англійської мови. У посібнику подано тренувальні тести з 30 сфер тематич..
140 грн. 119 грн. Без НДС: 119 грн.
-17% ЗНО 2021 Англійська мова Збірник тестових завдань Мартинюк А. та ін. Вид-во: Весна
Посібник розроблено відповідно до Програми ЗНО з іноземних мов і характеристики сертифікаційної роботи з англійської мови. Збірник містить: рекомендації щодо виконання тесту, практикум (тестові завдання), правильні відповіді до них, бланк відповідей. На сторінках представлено тексти для ауді..
90 грн. 75 грн. Без НДС: 75 грн.
-25% ЗНО 2021 Англійська мова Комплексна підготовка Куриш С. та ін. Вид-во: Генеза
Електронний додаток: Reading Tests Use of English Audio: Task 1. Text 1. The greatest vacation ever!.mp3 Task 1. Text 2. Let's run away.mp3 Task 1. Text 3. A tour around the city.mp3 Task 2. Text 1-2. Marion ...Phone-in prog....mp3 Task 3. Birthday celebrations..
150 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-29% ЗНО 2021 Англійська мова Комплексне видання для підготовки Константинова О. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з англійської мови – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової ..
170 грн. 121 грн. Без НДС: 121 грн.
-20% ЗНО 2022 Англійська мова Довідник: граматика, лексика, орфографія Доценко І. Вид-во: Підручники і посібники
   Довідник для зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови укладено відповідно до чинної програми ЗНО з іноземних мов Міністерства освіти і науки України. Він містить чотири розділи: граматичний довідник, лексичний та орфографічний довідники, поради до тестування і вправи на ..
100 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-21% ЗНО 2022 Англійська мова Збірник тестових завдань Валігура О., Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Найповніший за обсягом та видами мовленнєвої діяльності посібник містить різноманітні тестові завдання та 10 варіантів тестів у форматі ЗНО з мультимедійним додатком. Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для загальноосвітньої школи та програмі ЗНО. &n..
90 грн. 71 грн. Без НДС: 71 грн.
-20% ЗНО 2022 Англійська мова Зразки завдань з розгорнутою відповіддю Валігура О., Кіндзерська Ю. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить добірку текстів, які можуть слугувати орієнтовними зразками висловлювань на дискусійну тему і допоможуть випускникам загальноосвітньої школи в підготовці до ЗНО з англійської мови, зокрема в підготовці до виконання завдання з розгорнутою відповіддю.    Дл..
20 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-21% ЗНО 2022 Англійська мова Комплексне видання Валігура О., Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить теоретичний матеріал, тренувальні вправи й тестові завдання та 20 варіантів текстів у форматі ЗНО з мультимедвйним додатком. Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програмі ЗНО.    Для учнів..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-22% ЗНО 2022 Англійська мова Комплексне видання Ходаковська О., Мясоєдова С., Чернишова Ю. Вид-во: Літера
Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови. Видання складається з розділів, які містять теоретичний матеріал, необхідний для опанування англій..
175 грн. 137 грн. Без НДС: 137 грн.
-20% ЗНО 2022 Англійська мова Міні-довідник Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
Міні-довідник з англійської мови складається із чотирьох розділів: фонетика, лексика, граматика, орфографія та пунктуація. Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Для учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола л..
30 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-22% ЗНО 2022 Англійська мова Типові тестові завдання Мясоєдова С. Вид-во: Літера
Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови. Відповідно до нової програми зовнішнього незалежного оцінювання, всі тести розподіляються за рівня..
60 грн. 47 грн. Без НДС: 47 грн.
-22% ЗНО 2022 Англійська мова Тренажер Доценко І., Євчук О. Вид-во: Підручники і посібники
   Навчальний посібник містить тест-зразок, 2 тести, до яких увійшли завдання з розуміння мови на слух (Listening), читання (Reading), використання мови (Use of English) та з письма (Writing), і 23 тести, до яких увійшли завдання з читання (Reading), використання мови (Us..
60 грн. 47 грн. Без НДС: 47 грн.