0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2022 Математика

-47% ЗНО 2020 Математика Комплексна підготовка Істер О. Вид-во: Генеза
ЗНО з математики автора Істера Олександра має електронну версію, у якій теоретичний матеріал подано у розширеному вигляді та підкріплено великою кількістю прикладів розв’язування вправ. Вправи для самостійного розв’язання можна виконувати в режимі онлайн з одночасною перевіркою пра..
150 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-10% ЗНО 2021 Математика 20 варіантів тестових завдань Істер О. Вид-во: Абетка
Посібник містить 20 комплексних варіантів завдань у тестовій формі. Тести складено за парним принципом: пари тренувальних тестів №1 і №2; №3 і №4 тощо відповідають один одному за темами і типами вправ. До усіх завдань тренувальних тестів з непарними номерами подано короткі, але вичерпні розв’язан..
110 грн. 99 грн. Без НДС: 99 грн.
-27% ЗНО 2021 Математика 2000 тестів для підготовки Захарійченко Ю. та ін. Вид-во: Літера
Посібник призначений для ефективної підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. Видання являє собою збірник завдань, які відповідають програмі ЗНО. За формою це завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності (ло..
135 грн. 99 грн. Без НДС: 99 грн.
-16% ЗНО 2021 Математика Довідник + тести Повний повторювальний курс Істер О. Вид-во: Абетка
Матеріал довідника сформовано відповідно до чинних програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Посібник містить теоретичні відомості до всього курсу алгебри і геометр..
150 грн. 126 грн. Без НДС: 126 грн.
-15% ЗНО 2021 Математика Збірник тестових завдань Роганін О. Вид-во: Весна
Посібник розроблено відповідно до нової Програми ЗНО з математики. Збірник тестових завдань містить: зразок тестового зошита, коментар щодо розв’язання завдань зошита, правильно заповнений бланк відповідей; тренувальні тести, розроблені до 11 тем Програми зовнішнього незалежного оцінювання, 6 у..
80 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
-25% ЗНО 2021 Математика Комплексна підготовка Істер О. Вид-во: Генеза
ЗНО з математики автора Істера Олександра має електронну версію, у якій теоретичний матеріал подано у розширеному вигляді та підкріплено великою кількістю прикладів розв’язування вправ. Вправи для самостійного розв’язання можна виконувати в режимі онлайн з одночасною перевіркою пра..
150 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-29% ЗНО 2021 Математика Комплексне видання Бевз В. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з математики – доступний, сучасний, комплексний тренажер для набуття математичних знань і формування умінь їх застосовувати на практиці. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії. Посібник структуров..
170 грн. 121 грн. Без НДС: 121 грн.
-23% ЗНО 2021 Математика Комплексне видання Гальперіна А., Забєлишинська М. Вид-во: Літера
Видання укладено відповідно до нової програми ЗНО 2021 року з математики і складається з трьох частин. Частина І — довідник з математики — охоплює весь шкільний курс математики. Систематизовано не тільки теоретичний матеріал, а й основні типи завдань і методи їх розв’язування, подано приклади. Ча..
165 грн. 127 грн. Без НДС: 127 грн.
-11% ЗНО 2021 Математика Комплексне видання Профільний рівень та рівень стандарту Істер О. Вид-во: Абетка
 Матеріал довідника сформовано відповідно до чинних програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Посібник містить теоретичні відомості до всього курсу алгебри..
180 грн. 160 грн. Без НДС: 160 грн.
-27% ЗНО 2021 Математика Тестові завдання Бевз В. Вид-во: Освіта
Пропонований посібник містить тестові завдання у форматі ЗНО, які відповідають чітко визначеним УЦОЯО рівням складності та структуровано за основними змістовними лініями шкільного курсу математики. Посібник містить тести у формі ЗНО (10 тестів, кожен з яких містить 33 завдання) та відповіді ..
60 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-26% ЗНО 2021 Математика Типові тестові завдання Гальперіна А. Вид-во: Літера
Видання містить 10 тестів для підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання і може бути використано як на уроках, так і для позакласної роботи. Усі роботи складені згідно з чинними програмами для закладів загальної середньої освіти і новою програмою ЗНО ..
55 грн. 41 грн. Без НДС: 41 грн.
-21% ЗНО 2021 Математика Тренажер Захарійченко Ю. Вид-во: Літера
Посібник призначений для ефективної підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання. Видання охоплює всі розділи програми ЗНО з математики та являє собою збірник завдань з вибором однієї правильної відповіді та завдань на встановлення відповідності (логічних пар). Завдання посібника..
70 грн. 55 грн. Без НДС: 55 грн.
-23% ЗНО 2021 Математика Тренувальні матеріали Захарійченко Ю. та ін. Вид-во: Літера
Посібник призначений для ефективної підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики як на базовому, так і на поглибленому рівнях та відповідає програмі ЗНО. Видання охоплює всі розділи програми ЗНО з математики та являє собою збірник завдань, що складається з д..
70 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-11% ЗНО 2021 Математичний тренажер 1064 тестових завдання 4 комплексних варіанти Істер О. Вид-во: Абетка
Видання містить тренувальні матеріали для підготовки до ЗНО та ДПА 2021: 1064 тестових завдання, зразки їх розв'язування та відповіді; 4 комплексних варіанти згідно з НОВОЮ характеристикою сертифікаційної роботи. ..
100 грн. 89 грн. Без НДС: 89 грн.
-21% ЗНО 2022 Математика Довідник для підготовки Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
   Довідник містить матеріал і системи завдань з усіх тем шкільного курсу математики — з однією правильною відповіддю, на відповідність і відповіддю у вигляді десяткового дробу. Усі завдання однієї теми розміщені в порядку зростання складності.    Посібник призначений тим, х..
150 грн. 119 грн. Без НДС: 119 грн.