0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2022 Математика

-17% ЗНО 2022 Математика 20 варіантів тестових завдань Істер О. Вид-во: Абетка
Посібник містить 20 комплексних варіантів завдань у тестовій формі. Тести складено за парним принципом: пари тренувальних тестів №1 і №2; №3 і №4 тощо відповідають один одному за темами і типами вправ. До усіх завдань тренувальних тестів з непарними номерами подано короткі, але вичерпні розв’язан..
120 грн. 100 грн. Без НДС: 100 грн.
-27% ЗНО 2022 Математика 2000 тестів для підготовки Захарійченко Ю. та ін. Вид-во: Літера
Посібник призначений для ефективної підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. Видання являє собою збірник завдань, які відповідають програмі ЗНО. За формою це завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності (ло..
135 грн. 99 грн. Без НДС: 99 грн.
-20% ЗНО 2022 Математика Довідник + Тести Істер О. Вид-во: Генеза
ЗНО з математики автора Істера Олександра має електронну версію, у якій теоретичний матеріал подано у розширеному вигляді та підкріплено великою кількістю прикладів розв’язування вправ. Вправи для самостійного розв’язання можна виконувати в режимі онлайн з одночасною перевіркою пра..
175 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-15% ЗНО 2022 Математика Довідник + тести Повний повторювальний курс Істер О. Вид-во: Абетка
Матеріал довідника сформовано відповідно до чинних програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Посібник містить теоретичні відомості до всього курсу алгебри і геометр..
165 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-21% ЗНО 2022 Математика Довідник для підготовки Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
   Довідник містить матеріал і системи завдань з усіх тем шкільного курсу математики — з однією правильною відповіддю, на відповідність і відповіддю у вигляді десяткового дробу. Усі завдання однієї теми розміщені в порядку зростання складності.    Посібник призначений тим, х..
150 грн. 119 грн. Без НДС: 119 грн.
-21% ЗНО 2022 Математика Завдання та розв'язки Гринчишин Я. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить завдання та розв’язки з усіх тем шкільного курсу алгебри та початків аналізу за виданням А. Капіносов та ін. Комплексна підготовка до ЗНО і ДПА. Профільний рівень і рівень стандарту.— Тернопіль : Підручники і посібники.    Для вчителів математики, уч..
160 грн. 127 грн. Без НДС: 127 грн.
-21% ЗНО 2022 Математика Збірник тестових завдань Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Тестові завдання складено відповідно до чинних програми з математики для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цік..
90 грн. 71 грн. Без НДС: 71 грн.
-21% ЗНО 2022 Математика Збірник тестових завдань Роганін О. Вид-во: Весна
Посібник розроблено відповідно до нової Програми ЗНО з математики. Збірник тестових завдань містить: зразок тестового зошита, коментар щодо розв’язання завдань зошита, правильно заповнений бланк відповідей; тренувальні тести, розроблені до 11 тем Програми зовнішнього незалежного оцінювання, 6 у..
80 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-34% ЗНО 2022 Математика Комплексна підготовка Істер О. Вид-во: Генеза
Посібник призначено для якісної підготовки до ЗНО та ДПА з математики й поділено на теми відповідно до програми як рівня стандарту, так і профільного рівня. Видання повністю охоплює програму ЗНО з математики та весь зміст шкільного курсу 5–11 класів. Кожна тема містить теоретичний матеріал (основ..
170 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-21% ЗНО 2022 Математика Комплексне видання Бевз В. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з математики – доступний, сучасний, комплексний тренажер для набуття математичних знань і формування умінь їх застосовувати на практиці. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії. Посібник структуров..
170 грн. 135 грн. Без НДС: 135 грн.
-23% ЗНО 2022 Математика Комплексне видання Гальперіна А., Забєлишинська М. Вид-во: Літера
Видання укладено відповідно до нової програми ЗНО з математики і складається з двох частин. Частина I — довідник, який охоплює весь шкільний курс математики і містить матеріал як рівня стандарту, так і профільного рівня. До кожної теми наведено короткі підсумки і тренувальні вправи, а також ..
175 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-21% ЗНО 2022 Математика Комплексне видання Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різних рівнів складності з усіх тем шкільного курсу математики. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми ЗНО та чинним навчальним програмам з математики.    Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учител..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-21% ЗНО 2022 Математика Комплексне видання Капеняк І., Гринчишин Я., Мартинюк О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для підготовки здобувачів повної загальної середньої освіти й абітурієнтів до ЗНО та ДПА. Його укладено відповідно до вимог Програми ЗНО, затвердженої Міністерством освіти і науки України, та чинних підручників з математики. Мета посібника - надати практичну допомогу учн..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-20% ЗНО 2022 Математика Міні-довідник Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить теоретичний матеріал з усіх тем математики. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з математики. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів математики. ..
35 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-20% ЗНО 2022 Математика Тестові завдання Бевз В. Вид-во: Освіта
Пропонований посібник містить тестові завдання у форматі ЗНО, які відповідають чітко визначеним УЦОЯО рівням складності та структуровано за основними змістовними лініями шкільного курсу математики. Посібник містить тести у формі ЗНО (10 тестів, кожен з яких містить 33 завдання) та відповіді ..
60 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.