0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-20% Історія України Довідник для абітурієнтів та школярів Кульчицький С., Власов В. Вид-во: Літера
Довідник побудовано відповідно до чинної програми з історії України для загальноосвітніх навчальних закладів. Він також відповідає програмовим вимогам до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Це дає змогу використовувати посібник і під час підготовки учнів загальноосвітніх шкіл до..
229 грн. 183 грн. Без НДС: 183 грн.
-27% ЗНО 2022 Історія України 2000 тестів для підготовки Власов В. Вид-во: Літера
Посібник розроблено з метою допомогти вчителеві та учням організувати системну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та державної підсумкової атестації (ДПА) з історії України. Видання містить більш ніж 2000 типових тестових завдань, розроблених за специфікацією тесту з істор..
135 грн. 99 грн. Без НДС: 99 грн.
-22% ЗНО 2022 Історія України Інтенсів-курс підготовки Власов В., Панарін О. Вид-во: Літера
Посібник розроблено з метою допомогти учням швидко та якісно підготуватися до складання ЗНО та ДПА з історії України. За його допомогою можна готуватися до ЗНО як планомірно, так і в умовах обмеженого часу — безпосередньо напередодні іспиту. Посібник втілює три засади: 1) тематичний принц..
100 грн. 78 грн. Без НДС: 78 грн.
-20% ЗНО 2022 Історія України Історично-культурні пам'ятки, історичні персоналії Більчук М. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить добірку фотозображень пам’яток архітектури та репродукцій творів образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами під час ЗНО з історії України; а також фотопортретів історичних персоналій, чиї імена містить програма ЗНО з історії України (відпо..
35 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-21% ЗНО 2022 Історія України Довідник для підготовки Земерова Т. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить довідковий матеріал з курсу історії України і повною мірою відповідає чинній програмі ЗНО. Видання розраховане на учнів, абітурієнтів і вчителів історії. ..
100 грн. 79 грн. Без НДС: 79 грн.
-21% ЗНО 2022 Історія України Збірник тестових завдань Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
   Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішньої незалежного оцінювання та державної підчумкової атестації з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та ..
90 грн. 71 грн. Без НДС: 71 грн.
-21% ЗНО 2022 Історія УкраЇни Комплексне виданння Земерова Т. Вид-во: Підручники і посібники
Мета посібника допомогти учням у підготовці до успішного складання ЗНО.  Він містить чітко структурований та систематизований матеріал курсу історії України, поданий у тезах, що дасть змогу повторити, узагальнити і відтворити в пам’яті вивчене (дати, факти, поняття і терміни, портрети іс..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-27% ЗНО 2022 Історія України Комплексне видання Власов В., Кульчицький С. Вид-во: Літера
Посібник розроблено з метою допомогти вчителеві та учням організувати системну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з історії України. Стане в пригоді він і під час підготовки до державної підсумкової атестації (ДПА) з історії України. Видання містить усі складники, передбачені ..
175 грн. 128 грн. Без НДС: 128 грн.
-21% ЗНО 2022 Історія України Комплексне видання Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
   Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до ЗНО та ДПА з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для закладів загальної середньої освіти та чинної програми ЗНО. У виданні представлено теорети..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-20% ЗНО 2022 Історія України Міні-довідник Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
   Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У виданні у с..
35 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-13% ЗНО 2022 Історія України Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва Персоналії Земерова Т. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить зображення пам'яток архітектури та репродукції творів образотворчого мистецтва, портрети історичних персоналій, обов'язкових для розпізнавання абітурієнтами, та тестові завдання згідно з програмою ЗНО з історії України. Наприкінці посібника є відповіді до всіх тестових завдань.&n..
45 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-29% ЗНО 2022 Історія України Пам'ятки архітектури, образотворчого мистецтва та персоналії Власов В. Вид-во: Літера
Історія України. Пам'ятки архітектури, образотворчого мистецтва та персоналії + тестові завдання. ..
55 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-22% ЗНО 2022 Історія України Тестові завдання Земерова Т. Вид-во: Підручники і посібники
Мета посібника — допомогти учням у підготовці до успішного складання ЗНО та ДПА з історії України. Збірник містить 10 варіантів по 60 тестових завдань, розроблених за специфікацією тесту з історії України УЦОЯО. Зміст, структура та формат завдань аналогічні тим, що пропонуються на ЗНО. На..
65 грн. 51 грн. Без НДС: 51 грн.
-20% ЗНО 2022 Історія України Типові тестові завдання Власов В., Панарін О. Вид-во: Літера
Посібник містить тренувальні завдання, які допоможуть випускникам закладів загальної середньої освіти на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у 2022 році. Збірник містить 8 варіантів тестових завдань, розроблених за специфікацією тесту з історії..
60 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-20% ЗНО 2022 Історія України Тренажер для підготовки Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
   Пропонований посібник, укладений відповідно до чинних програм з історії для закладів загальної середньої освіти і зовннішнього незалежного оцінювання, містить 15 варіантів по 60 тестових завдань, аналогічних тим, які використовують під час ЗНО та ДПА з історії України, а також завдан..
60 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.