0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-4% Підручник Англійська мова 2 клас English with Smiling Sam НУШ Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
Підручник розроблено згідно із Державним стандартом початкової загальної середньої освіти Нової української школи на основі оригінальної авторської концепції позитивної мотивації та креативного іншомовного навчання молодших школярів. Книга містить матеріал, передбачений для 2 класу типовими прогр..
120 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
-11% Підручник Англійська мова 2 клас Start Up З аудіосупроводом НУШ Губарева С. та ін. Вид-во: Ранок
Підручник є спільним проектом видавництва «Ранок» і ГО «GoGlobal» і призначений для вивчення англійської мови в 2 класі закладів загальної середньої освіти. Міжнародна команда фахівців у галузі мовної освіти втілила в ньому найкращі європейські стратегії викладання іноземних мов, адаптовані під р..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-4% Підручник Математика 2 клас НУШ Бевз В., Васильєва Д. Вид-во: Освіта
Підручник укладено відповідно до типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. У ньому наявні цілісні системи завдань, що ґрунтуються на досвіді учнів і відповідають їхнім життєвим потребам і зацікавленням, забезпечують практико-орієнтовне опрацювання теоретичного матер..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-4% Підручник Математика 2 клас НУШ Оляницька Л. Вид-во: Грамота
Підручник відповідає Типовій освітній програмі з математики для 2 класу, розробленій колективом авторів під керівництвом Р. Б. Шияна, і концепції Нової української школи.  Навчальний матеріал подано в цікавій та доступній формі з урахуванням компетентнісного підходу й сучасних методик. П..
140 грн. 135 грн. Без НДС: 135 грн.
-4% Підручник Українська мова та читання 2 клас Частина 1 НУШ Захарійчук М. Вид-во: Грамота
Підручник розроблений відповідно до Закону України «Про освіту»; Державного стандарту початкової освіти; Типової освітньої програми мовно-літературної галузі (програма колективу авторів під керівництвом О. Я. Савченко). Діяльнісно-особистісний навчальний зміст підручника дає можливість формувати ..
140 грн. 135 грн. Без НДС: 135 грн.
-4% Підручник Українська мова та читання 2 клас Частина 2 НУШ Богданець-Білоскаленко Н. Вид-во: Грамота
Підручник розроблено відповідно до чинної програми та Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою освітньою програмою колективу авторів під керівництвом О. Я. Савченко. У ньому вміщені твори сучасних дитячих письменників, класиків, фольклорні тексти. У процесі роботи над творами різн..
140 грн. 135 грн. Без НДС: 135 грн.
-5% Підручник Українська мова та читання 2 клас Частина 2 НУШ Вашуленко М., Дубовик С. Вид-во: Освіта
Зміст і структура підручника з літературного читання забезпечує реалізацію таких змістових ліній типової освітньої програми мовно-літературної освітньої галузі: «Взаємодіємо усно», «Читаємо», «Досліджуємо медіа».  З цією метою в підручнику подано різні види текстів: художні твори (народ..
100 грн. 95 грн. Без НДС: 95 грн.
-4% Підручник Я досліджую світ 2 клас Частина 1 Андрусенко І. НУШ Вид-во: Грамота
Підручник розроблено відповідно до Державного стандарту початкової освіти (2018) і Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом О. Я. Савченко. Його навчальний зміст поєднує природничу, громадянську, історичну, здоров’язбережувальну, соціальну, технологічну, інформатичну осв..
140 грн. 135 грн. Без НДС: 135 грн.
-5% Підручник Я досліджую світ 2 клас Частина 1 НУШ Вашуленко М., Ломаковська Г., Єресько Т. Вид-во: Освіта
Підручник «Я досліджую світ. 2 клас» створено відповідно до Типової освітньої програми початкової освіти, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна. Підручник укладено у двох частинах (до двох семестрів), у кожній із яких запропоновано матеріал до інтеграції наступних освітніх галузей: &nbs..
100 грн. 95 грн. Без НДС: 95 грн.
-4% Підручник Я досліджую світ 2 клас Частина 2 Інформатика і технології НУШ Вдовенко В., Котелянець Н., Агєєва О. Вид-во: Грамота
Підручник розроблено відповідно до чинної програми та Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою освітньою програмою колективу авторів під керівництвом О. Я. Савченко. Навчальний зміст видання поєднує інформатичну та технологічну освітні галузі. Інтегрований ..
140 грн. 135 грн. Без НДС: 135 грн.
-5% Підручник Я досліджую світ 2 клас Частина 2 НУШ Вашуленко М., Ломаковська Г., Єресько Т. Вид-во: Освіта
Підручник «Я досліджую світ. 2 клас» створено відповідно до Типової освітньої програми початкової освіти, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна. Підручник укладено у двох частинах (до двох семестрів), у кожній із яких запропоновано матеріал до інтеграції наступних освітніх галузей: &nbs..
100 грн. 95 грн. Без НДС: 95 грн.
-5% Українська мова та читання Підручник 2 клас Частина 1 НУШ Вашуленко М., Дубовик С. Вид-во: Освіта
Зміст підручника містить потенціал для цілеспрямованого розвитку особистості дитини засобами різних видів мовленнєвої діяльності, формування ключових компетентностей; розвиток здатності спілкуватися українською мовою для духовного, культурного і національного самовияву, послуговуватися нею в особ..
100 грн. 95 грн. Без НДС: 95 грн.
-4% Учебник Русский язык 2 класс НУШ Лапшина И., Зорька Н. Изд-во: Освита
У підручнику  поданий матеріал, який допоможе другокласникам вивчати  російську мову, розвивати навички грамотного письма, правильної вимови, читання, комунікативні вміння. Ігрові ілюстровані завдання, доступна подача матеріалу сприятимуть зацікавленості учнів. Завдання підруч..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-5% Учебник Русский язык и чтение 2 класс Часть 1 НУШ Лапшина И., Зорька Н. Изд-во: Освита
У підручнику подані інтегровані уроки російської мови та читання. Він містить матеріал, за допомогою якого другокласники удосконалять знання з граматики російської мови, вчитимуться сприймати і розуміти тексти різних стилів і жанрів, бути уважними до художнього слова. Завдання підручника направле..
100 грн. 95 грн. Без НДС: 95 грн.