0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Українська мова та читання

-11% Тести Українська мова 2 клас Таровита І. Вид-во: УЛА
Ця книга допоможе учням другого класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з української мови в молодшій школі. У виданні міститься довідковий матеріал до кожної теми, підготовчі вправи (завдання з відкритою формою відповіді та творчі завдання), а також тематичні тести. Кожен роз..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-10% Тренажер з української мови 2 клас НУШ Айзацька Н. Вид-во: Освіта
Навчальні посібники «Тренажер з української мови. 2-4 кл.» укладено відповідно до оновленої програми з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів. Тренажери містять по 24 практичні роботи, розраховані на два варіанти. Кількість завдань варіюється від двох до чотирьох — залежно від ..
24 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Тренажер з української мови 2 клас Яцук Т. Вид-во: УЛА
За допомогою цього тренажера учні 2 класів зможуть ефективно підготуватися до уроків української мови: повторити правила правопису та граматики, повправлятися в письмі та розвинути мовлення, а також поглибити словниковий запас. Виконуючи вправи різних типів, учні з легкістю засвоять та систематиз..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-10% Тренажер правопису 2 клас Формування графічних та орфографічних навичок НУШ Прищепа О. Вид-во: Освіта
Посібники «Формування графічних та орфографічних навичок. Тренажер правопису» призначені для закріплення правописних умінь і графічних навичок письма, визначених програмою 2016 року для учнів 1-4 класів. Завдання посібників розроблені з метою закріплення умінь правопису, визначених програмою, роз..
24 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Швидкочитаночка 2 клас Сучасні оповідання та вправи для вдосконалення навички швидкого читання НУШ Антонова Л. А. Вид-во: Літера
Сучасні оповідання та вправи для вдосконалення навички швидкого читання – Цікаві авторські тексти – Розвиток читацької грамотності – Вправи для розвитку площі зорового сприймання –  Зручний підрахунок слів –  Залучення до самостійного читання ..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.