0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Альбоми для з трудового навчання 2 клас

-10% Альбом Я лосліджую світ 2 клас Технологічна освітня галузь До підручника М.Корнієнко та ін. НУШ Бровченко А. Вид-во: Генеза
Навчаємо долати шлях від творчого задуму до його втілення в готовий результат Пропонуємо покрокову інструкцію виготовлення виробів, підкріплену малюнками/фото Подаємо зразки готових виробів Прищеплюємо культуру праці та побуту Сприяємо засвоєнню правил безпечної роботи..
55 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-10% Майстер Саморобко Дизайн і технології 2 клас Альбом-посібник НУШ Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з дизайну і технологій, розроблені відповідно до Типової освітньої програм МОН України (під керівництвом О. Савченко) і підручника Т. Гільберг та ін. «Я досліджую світ» для 2 класу й спрямовані на розвиток універса..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Маленький трудівничок Альбом-посібник 2 клас Дизайн і технології НУШ Роговська Л. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з дизайну та технологій, розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України (О. Савченко та Р. Шияна) для 2 класу, спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів.   ..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Умілі ручки Дизайн і технології Я досліджую світ 2 клас Альбом-посібник з трудового навчання НУШ Назаренко А. Вид-во: Ранок
Посібник створений відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти та Типових освітніх програм, розроблених під керівництвом о. Я. Савченко та р. Б. Шияна. альбом містить творчі завдання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні. Призначено дл..
55 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-10% Умелые ручки Дизайн и технологии Я исследую мир 2 класс Альбом-пособие по трудовому обучению НУШ Назаренко А. Изд-во: Ранок
Пособие создано в соответствии с новым Государственным стандартом начального образования и Типовыми образовательными программами, разработанными под руководством а. Я. Савченко и р. Б. Шияна. альбом-пособие содержит творческие задания, образцы готовых изделий, схемы выполнения работ, которые долж..
65 грн. 59 грн. Без НДС: 59 грн.