0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Я досліджую світ

-10% Альбом Я досліджую світ 2 клас Технологічна освітня галузь НУШ Гільберг Т. та ін. Вид-во: Генеза
Будуємо алгоритми дій, моделюємо ситуації, встановлюємо відповідності; Занурюємося в інформаційне середовище. ..
55 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-10% Альбом Я лосліджую світ 2 клас Технологічна освітня галузь До підручника М.Корнієнко та ін. НУШ Бровченко А. Вид-во: Генеза
Навчаємо долати шлях від творчого задуму до його втілення в готовий результат Пропонуємо покрокову інструкцію виготовлення виробів, підкріплену малюнками/фото Подаємо зразки готових виробів Прищеплюємо культуру праці та побуту Сприяємо засвоєнню правил безпечної роботи..
55 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-11% Уроки майстерності Альбом-посібник 2 клас До підручника Вдовенко В. та ін. НУШ Котелянець Н., Агєєва О. Вид-во: Грамота
 Альбом доповнює підручник і є логічним продовженням його навчального змісту. Зміст посібника забезпечує ітеграцію знань навчальних дисциплін і допоможе реалізувати їх в інтелектуально­проктичній діяльності учня.       Альбом побудовано відповідно до змісту тем підручника..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-10% Я досліджую світ Робочий зошит 2 клас Частина 2 До підручника І.Грущинської, З.Хитрої НУШ Пуляєва А. Вид-во: Ранок
Робочий зошит складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та поурочно узгоджено зз підручником «Я досліджую світ» для 2 класу (Ірини Грущинської, Зої Хитрої). Посібник складається з двох частин і містить завдання пізнавального, практичного, кому..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.