0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Хрестоматії, посібники з позакласного читання

-10% Внеклассное чтение 2 класс НУШ Мишина Л. С. Изд-во: ПЕТ
Пособие Внеклассное чтение. 2 класс создано в соответствии с новой учебной программой Министерства образования и науки Украины. В нём собраны интересные художественные произведения, вопросы и задачи, содержание которых соответствует психологическим особенностям учащихся данного возраста, способст..
42 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.
-11% Внеклассное чтение 2 класс Обновленная программа Лапшина И. Н. Изд-во: Освита
Хрестоматия по Внеклассному чтению для учеников 2 класса составлена по Обновленной программе 2016 года и дополняет любой учебник Литературное чтение 2 класс Новая программа. В книге представлены произведения к разделам самостоятельного чтения, вопросы и задания к ним для формирован..
37 грн. 33 грн. Без НДС: 33 грн.
-10% Золотий віночок 1 клас Хрестоматія для додаткового читання Агаркова І. П., Мирошниченко В. А., Попова Н. М., Цепочко Н. Л. Вид-во: Ранок
У хрестоматії (автори Агаркова І. П., Мірошниченко В.А., Попова Н. М., Цепочко Н. Л.) містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра; вдосконаленню читацьких навичок,..
55 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-10% Книжка для додаткового читання 2 клас НУШ Богданець-Білоскаленко Н. Вид-во: Грамота
Посібник для додаткового читання містить добірку цікавих і пізнавальних творів сучасних письменників. Його створено з урахуванням вікових особливостей та інтересів сучасних молодших школярів. Різноманітні за тематикою, видами й жанрами твори, підібрані за принципом сезонності, збагатять інтелекту..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Книжка для читання з творчими завданнями 2 клас До підручника Л.Тимченко, І.Цепової НУШ Коченгіна М. Вид-во: Ранок
Посібник «Книжка для читання» містить додаткові навчальні тексти до підручника «Українська мова та читання» Лариси Тимченко, ірини Цепової для 2 класу закладів загальної середньої освіти. Зміст посібника орієнтований на учнів, які прагнуть опанувати навичку вдумливого читання. Запропоновані в пос..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-11% Літературне джерельце Книжка для додаткового читання 2 клас НУШ Кордуба Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Книжка містить науково-пізнавальні, художні твори українських та зарубіжних авторів, казки, приказки, прислів’я, загадки на теми для додаткового читання, які відповідають вимогам Державного стандарту початкової освіти, Типовій освітній програмі з читання за редакцією О. Я. Савче..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-10% Перлинка 2 клас Посібник з додаткового читання До підручника І.Большакової НУШ Науменко В., Науменко М. Вид-во: Генеза
Формуємо повноцінну читацьку навичку; Розвиваємо вміння працювати з різними видами та джерелами інформації;  Ознайомлюємо зі світом масмедіа, учимо сприймати та обирати медіапродукти відповідно до мети, до уподобань;  Залучаємо до сценічної творчості ..
55 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-10% Позакласне читання + Щоденник читача 2 клас НУШ Гордієнко Н. Вид-во: Весна
Посібник “Позакласне читання. Робота з дитячою книжкою. 2 клас” розроблено у відповідності з Програмами Нової української школи, затвердженими наказом № 268 від 21.03.2018р. (Типові освітні програми під кер. О. Я. Савченко та Р.Б. Шияна). Тексти для читання дібрано з урахуванням різноманітності..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Сонячні вітрила Додаткове читання 2 клас НУШ Лабащук О., Решетуха Т. Вид-во: Підручники і посібники
   Матеріали книжки для читання відповідають вимогам Державного стандарту початкової освіти, Типовій освітній програмі з читання за редакцією О. Я. Савченко та Типовій освітній програмі з читання за редакцією Р. Б. Шияна. У ній дібрано твори для додаткового читання, вміщено запитан..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Срібне перевесло Хрестоматія з літературного читання 2 - 4 класи НУШ Соловець Л. Вид-во: Грамота
Хрестоматія, яку можна використовувати на уроках літературного й позакласного читання та організації дозвілля учнів 2–4 кл., повністю відповідає вимогам чинної програми з предмета. Складається з окремих розділів і побудована за тематично­жанровим принципом. Містить прозові й поетичні, науково­поп..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Чарівне слово Читанка 2 клас НУШ Науменко В., Сухопара І. Вид-во: Літера
Книга для позакласного читання. Схвалено для використання у ЗНЗ комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МОНУ (лист ІІТЗО № 14.1/12-Г-338 від 29.05.2015). Зі змінами відповідно до оновленої в 2017 р. програми для ЗНЗ. ..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-11% Чарівний диво-птах Посібник для читання у післябукварний період 1 клас НУШ Луцик Д. та ін. Вид-во: Ранок
Посібник «Чарівний диво-птах» призначений для читання у післябукварний період. Зміст його пронизаний національним та духовним здобутком української культури і спрямований на розвиток особистості молодшого школяра. Казки, оповідання, вірші, приказки, які увійшли до посібника, навчать першоклас..
75 грн. 67 грн. Без НДС: 67 грн.
-10% Читаємо на канікулах Хрестоматія 2 клас НУШ Володарська М. О. Вид-во: Ранок
Хрестоматія містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова. Видання призначено для учнів..
59 грн. 53 грн. Без НДС: 53 грн.
-10% Читаем на каникулах Хрестоматия 2 класс НУШ Володарская М. А. Изд-во: Ранок
Хрестоматия содержит произведения известных классиков детской литературы, народные сказки, загадки, скороговорки и т. д. Книга способствует совершенствованию навыков чтения, развитию внимания, памяти, воспитанию хорошего литературного вкуса и любви к родному слову. Издание предназначено для уче..
59 грн. 53 грн. Без НДС: 53 грн.