0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-10% Мій конспект Історія Україні 11 клас Рівень стандарту Нова програма Мокрогуз О. П. Вид-во: Основа
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник цілком узгоджено з новою програмою (2017 р.) до курсу «Історія України» для 11 класу. Конспекти всіх уроків курсу подано на окремих аркушах. У виданні передба..
75 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
-10% Мій конспект Алгебра та початки аналізу 11 клас Рівень стандарту Нова програма Старова О. Вид-во: Основа
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, що ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку. Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають алгебру і поч..
70 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-10% Мій конспект Всесвітня історія 11 клас Рівень стандарту Нова програма Морозова Н. Вид-во: Основа
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник цілком узгоджено з новою програмою (2017 р.) до курсу «Всесвітня істоія» для 11 класу. Конспекти всіх уроків курсу подано на окремих аркушах. У виданні передбачен..
70 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-10% Мій конспект Географія 11 клас Рівень стандарту Нова програма Павлюк Н. Вид-во: Основа
Методичний посібник містить конспекти усіх уроків курсу географії 11 класу за новою Програмою (2017 р., рівень стандарту). Конспект кожного заняття розміщено на окремому аркуші. Представлені методично грамотно оформлена мета й тип уроку, стислий зміст основних етапів, перелік мінімально необх..
70 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-10% Мій конспект Фізична культура 11 клас Нова програма Ільницька Г. Вид-во: Основа
Посібник складено за Новою програмою (2017 р.) зі змінами Міністерства освіти і науки України для використання у загальноосвітньому процесі. Наведені орієнтовний план-графік проходження навчального матеріалу на рік та календарне (тематичне) планування й 105 планів-конспектів уроків з фізичної кул..
90 грн. 81 грн. Без НДС: 81 грн.
-10% Мій конспект Хімія 11 клас Нова програма Підгаєцька І. Вид-во: Основа
Посібник містить розробки всіх уроків хімії для 11 класу згідно з чинною програмою. Наведено демонстраційні та лабораторні досліди, інструкції до практичних робіт, завдання для контролю знань різного рівня. В усіх темах наведені приклади тематичних тестів, які були запропоновані при проведенні ЗН..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-58% Підручник Англійська мова 11 клас Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
Підручник "Англійська мова" для 11-го  класу входить до складу НМК для 10 та 11 класів. Дані навчальні курси створені для узагальнення, систематизації та корекції мовних знань та мовленнєвих умінь старшокласників з метою формування комунікативної компетенції учня на з..
110 грн. 46 грн. Без НДС: 46 грн.
-10% Усі уроки німецької мови 11 клас Як друга іноземна Нова програма Дорошенко М. Вид-во: Основа
Методичний посібник пропонує конспекти уроків для 11-го класу відповідно до нової програми. Видання містить авторські розробки уроків, різноманітні завдання для роботи в групах та парах, індивідуальні завдання, тексти для домашнього читання, семестрові контрольні роботи. У посібнику можна знайти ..
120 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-10% Усі уроки хімії 11 клас Нова програма Стеценко І., Овчаренко І. Вид-во: Основа
Методичний посібник містить усі розробки уроків хімії для 11 класу відповідно до нової програми. В основу покладена інтегральна технологія навчання. Посібник містить теоретичний і дидактичний матеріал до уроків, розробки перевірочних, контрольних і практичних робіт, а також календарне планування...
95 грн. 86 грн. Без НДС: 86 грн.
-17% Учебник География 11 класс Профильный уровень Паламарчук Л. и др. Изд-во: Генеза
Пропонований підручник з географії - це перший вітчизняний підручник, адресований учням старшої профільної школи. На сторінках цієї навчальної книжки ви продовжите знайомитися із сучасною географією, яка нині є інтегрованою наукою, з її науковими методами дослідження. У підручнику висвітлено такі..
60 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.