0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат

Методика для вчителя Українська мова 10 клас НОВА ПРОГРАМА

-10% Мій конспект Українська мова 10 клас 1 семестр Марецька Л. П. та ін. Вид-во: Основа
У посібнику репрезентовано всі уроки української мови для І семестру 10 класу за новою програмою 11-річної школи, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положе..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Мій конспект Українська мова 10 клас 2 семестр Марецька Л. П. та ін. Вид-во: Основа
У посібнику репрезентовано всі уроки української мови для ІІ семестру 10 класу за новою програмою 11-річної школи, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з полож..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Усі уроки української мови 10 клас 1 семестр Нова програма Голобородько Є. П. та ін. Вид-во: Основа
У посібнику вміщено всі уроки української мови для І семестру 10 класу, які розроблено із врахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої прог..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Усі уроки української мови 10 клас 1 семестр Профіль - українська філологія Нова програма Слюніна О. В. Вид-во: Основа
У посібнику вміщено всі уроки української мови для І семестру 10 класу, які розроблено за програмою профільного рівня (профіль — українська філологія) із врахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соці..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-10% Усі уроки української мови 10 клас 2 семестр Нова програма Голобородько Є. П. та ін. Вид-во: Основа
У посібнику вміщено всі уроки української мови для ІІ семестру 10 класу, які розроблено із врахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої про..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Усі уроки української мови 10 клас 2 семестр Профіль - українська філологія Нова програма Слюніна О. В. Вид-во: Основа
У посібнику вміщено всі уроки української мови для ІІ семестру 10 класу, які розроблено за програмою профільного рівня (профіль — українська філологія) із врахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соц..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.