0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Шкільна література 6 клас / Учебная литература для 6 класса

-14% Підручник Англійська мова 6 клас Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
Підручник + аудіододаток "Англійська мова для 6-го класу" входить до складу НМК для 6-го класу. Як і попередній, НМК для 6 класу створено за тематико-ситуативним принципом, а структура кожного уроку підручника представлена блоками: Reading, Vocabulary, Grammar, Listening, Speak..
110 грн. 95 грн. Без НДС: 95 грн.
-8% Підручник Географія 6 клас Пестушко В. Ю., Уварова Г. Ш. Вид-во: Генеза
Підручник «Географія» складено за новою програмою з географії для 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить повний обсяг обов’язкового навчального матеріалу, передбаченого чинною програмою. Підручник яскраво ілюстрований, містить багато картосхем, діаграм, графіків, довідкових ..
130 грн. 120 грн. Без НДС: 120 грн.
-30% Підручник Українська література 6 клас Коваленко Л. Т. Вид-во: Освіта
Підручник, що є складовою Навчально-методичного комплекту «Українська література. 6 клас», відповідає вимогам Державного стандарту загальної середньої освіти в галузі «Українська література». Підручник «Українська література» для 6 класу  (автор Л.Т. Коваленко ) розвиває логічне, крит..
100 грн. 70 грн. Без НДС: 70 грн.
-20% Підручник Українська мова 6 клас Глазова О. П. Вид-во: Освіта
Підручник, що є складовою Навчально-методичного комплекту «Українська мова. 6 клас», відповідає вимогам Державного стандарту загальної середньої освіти в галузі «Українська мова». В основу підручника «Українська мова» (автор О. П. Глазова) покладено  концепцію формування мовної особис..
100 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
Учебник Русский язык 6 класс Корсаков В. О, Сакович О. К. Изд-во: Освита
Учебник для школ с украинским языком обучения ..
120 грн. Без НДС: 120 грн.