0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити для контролю знань Природознавство 4 клас

-10% Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства 4 клас Грущинська І. В. Вид-во: Освіта
Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства у 4 класі Автор: Грущинська І. В. Контроль знань. Видавничий дім «Освіта» Навчальний посібник «Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства у 4 класі» є складовою НМК з природознавства для ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Зошит моїх досягнень Природознавство 4 клас Грущинська І. В. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник розроблено відповідно до нової програми з природознавства для загальноосвітніх навчальних закладів (1–4 класи) з урахуванням змін, внесених МОН України в 2016 році та нових критеріїв оцінювання. У зошиті подано матеріали для самостійних та тематичних контрольних робіт у двох..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-12% Тестові завдання з природознавства 4 клас Оновлена програма Андрусенко І. В. Вид-во: Генеза
Пропонуємо тестові завдання, розроблені відповідно до вимог оновленої навчальної програми. Включаємо 14 тестових завдань у двох варіантах для тематичного й підсумкового оцінювання. Додаємо пояснювальну записку для вчителя й інструкцію для учнів. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Тетрадь для тематического оценивания учебных достижений по природоведению 4 класс Грущинская И. Изд-во: Освита
Тетрадь для тематического оценивания знаний по природоведению в 4 классе Автор: Грущинская И. В. Контроль знаний Видавничий дім «Освіта» Учебное пособие «Тетрадь для тематического оценивания учебных достижений по природоведению в 4 классе» является составляющей комплекта по природове..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.