0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити для контролю знань Природознавство 4 клас

-11% Бліц-контроль Природознавство 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника І.Грущинської - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів з природознавства учнів 4 класу (до підручника Грущинська І. В. «Природознавство. 4 клас»).    Для учнів, учителів поч..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-10% Бліц-контроль Природознавство 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника І.Жаркової, Л.Мечник - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів із природознавства.      Для вчителів початкових класів, батьків, учнів. ..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-11% Бліц-контроль Природознавство 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника Т.Гільберг, Т.Сак - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів з природознавства.      Для вчителів початкових класів, батьків, учнів. ..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-11% Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства 4 клас Грущинська І. В. Вид-во: Освіта
Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства у 4 класі Автор: Грущинська І. В. Контроль знань. Видавничий дім «Освіта» Навчальний посібник «Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства у 4 класі» є складовою НМК з природознавства для ..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-11% Зошит моїх досягнень Природознавство 4 клас Грущинська І. В. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник розроблено відповідно до нової програми з природознавства для загальноосвітніх навчальних закладів (1–4 класи) з урахуванням змін, внесених МОН України в 2016 році та нових критеріїв оцінювання. У зошиті подано матеріали для самостійних та тематичних контрольних робіт у двох..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-10% Контрольні роботи Природознавство 4 клас Тематичний контроль До підручника І.Жаркової, Л.Мечник - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із природознавства в 4 класі. Тексти завдань складено відповідно до чинної навчальної програми та підручника І. Жаркова, Л. Мечник «Природознавство. 4 клас». Завдання подані у двох варіантах. Ус..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Тематичний контроль Природознавство 4 клас Контрольні роботи До підручника І.Грущинської - Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із природознавства в 4 класі. Тексти завдань складено відповідно до оновленої навчальної програми та підручника І. Грущинської «Природознавство. 4 клас». Завдання подано у двох варіантах. Усі завданн..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Тематичний контроль Природознавство 4 клас Контрольні роботи До підручника Т.Гільберг, Т.Сак - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із природознавства в 4 класі. Тексти завдань складено відповідно до оновленої навчальної програми та підручника Т. Гільберг, Т. Сак «Природознавство. 4 клас». Завдання подано у двох варіантах. У..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-12% Тестові завдання з природознавства 4 клас Оновлена програма Андрусенко І. В. Вид-во: Генеза
Пропонуємо тестові завдання, розроблені відповідно до вимог оновленої навчальної програми. Включаємо 14 тестових завдань у двох варіантах для тематичного й підсумкового оцінювання. Додаємо пояснювальну записку для вчителя й інструкцію для учнів. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Тетрадь для тематического оценивания учебных достижений по природоведению 4 класс Грущинская И. Изд-во: Освита
Тетрадь для тематического оценивания знаний по природоведению в 4 классе Автор: Грущинская И. В. Контроль знаний Видавничий дім «Освіта» Учебное пособие «Тетрадь для тематического оценивания учебных достижений по природоведению в 4 классе» является составляющей комплекта по природове..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.