0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити для контролю знань Основи здоров'я 4 клас

-10% Бліц-контроль Основи здоров'я 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника І. Беха та ін. - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу «Основи здоров’я», які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів (до підручника І. Д. Беха, Т. В. Воронцової та ін. «Основи здоров’я. 4 клас»).     &nbs..
13 грн. 12 грн. Без НДС: 12 грн.
-10% Бліц-контроль Основи здоров'я 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника О.Гнатюк - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу «Основи здоров’я», які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів (до підручника О. В. Гнатюк «Основи здоров’я. 4 клас»).      Для учнів, учителів п..
13 грн. 12 грн. Без НДС: 12 грн.
-10% Експрес-контроль Основи здоров'я 4 клас Косовцева Н. Вид-во: Ранок
Посібник призначений для самостійної роботи четвертокласників на уроках, мета якої — виявити прогалини у знаннях учнів. Кожна самостійна робота подана у двох варіантах і розрахована на 7-10 хвилин. ..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-12% Тестові завдання з основ здоров'я 4 клас Фруктова Я. С. Вид-во: Генеза
  Перевіряємо рівень навчальних досягнень учнів. Пропонуємо завдання для поточного й тематичного контролю. Питання будуємо у вигляді відкритих і закритих тестових завдань.   ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.