0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити для контролю знань Літературне читання 4 клас

-12% Експрес-контроль Літературне читання 3-4 класи Відривні картки до хрестоматії сучасної української дитячої літератури Лиженко В. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник укладено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) з літературного читання для початкових класів загально- освітніх навчальних закладів. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи учнів на ур..
17 грн. 15 грн. Без НДС: 15 грн.
-12% Експрес-контроль Літературне читання 4 клас Українська мова навчання Коченгіна М. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми курсу «Літературне читання» для загальноосвітніх навчальних закладів і підручника М. В. Коченгіної, О. А. Коваль «Літературне читання» для 4 класу. Кожна робота наведена у двох варіантах і розрахована на 5–7 хвилин. Учитель оцінює правильність і шви..
17 грн. 15 грн. Без НДС: 15 грн.
-12% Зошит для оцінювання навчальних досягнень з літературного читання 4 клас Науменко В. О. Вид-во: Генеза
Уміщуємо тестові завдання для підсумкового оцінювання за кожний семестр та для поточного тематичного оцінювання. Перевіряємо навичку читання мовчки. Пропонуємо якісний матеріал для самоконтролю й підготовки до ДПА ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Контроль навчальних досягнень Літературне читання 4 клас До підручника В.Науменко - Пачашинська М. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит складено відповідно до вимог оновленої чинної програми 4 класу, «Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів» і підручника Літературне читання : підруч. для 4-го кл. загальноосвіт. навч. закл.  / Віра Науменко- К.: Генеза, 2015. В..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Контроль навчальних досягнень Літературне читання 4 клас До підручника О.Савченко - Пачашинська М. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит складено відповідно до вимог оновленої чинної програми 4 класу, "Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів" і підручника Літературне читання: підруч. для 4 кл. / О. Я. Савченко.- К.: Видавничий дім «Освіта», 2015. Видання містит..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-12% Літературне читання 4 клас Експрес-контроль Рос. мова навчання Коченгіна М. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми курсу «Літературне читання» для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою і підручника М. В. Коченгіної, О. А. Коваль «Літературне читання» для 4 класу. Кожна робота наведена у двох варіантах і розрахована на 5–7 хвилин. Учи..
17 грн. 15 грн. Без НДС: 15 грн.
-11% Літературне читання Контрольні роботи 4 клас Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит складено відповідно до чинної програми з літературного читання для 4 класу та інструктивно-методичних матеріалів щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів. Посібник містить методичні рекомендації щодо проведення перевірних робіт, тексти для аудіюв..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.