0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити для контролю знань Українська мова 4 клас

-8% Експрес-контроль Картки з української мови 4 клас Волкотруб Г. Й. Вид-во: Генеза
У посібнику подано перевірні роботи у формі тестових завдань, призначені для ситуативної та тематичної швидкої перевірки навчальних досягнень четвертокласників з української мови. Практикум складається з десяти тестів. Кожен з них включає два варіанти: перший варіант містить завдання достатнього ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-12% Зошит для контрольних робіт з української мови 4 клас Більська О. В. Вид-во: Генеза (для шкіл з рос. мов. навч.)
Визначаємо рівень засвоєння знань про найважливіші мовні одиниці, сформованості вмінь і навичок з усіх видів мовленнєвої діяльності. Перевіряємо орфографічні та пунктуаційні уміння й навички. Усі контрольні представляємо у двох варіантах. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Зошит для контрольних робіт з української мови 4 клас Захарійчук М. Д. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально­методичного комплекту до підручника «Українська мова. 4 клас» (автори Захарійчук М. Д., Мовчун А. І.). Для учнів, учителів, батьків, методистів. ..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-12% Зошит для контрольних робіт з української мови 4 клас Пономарьова К. І. Вид-во: Генеза
Перевіряємо предметні компетентності. Уміщуємо контрольні роботи з усіх видів мовленнєвої діяльності та мовних тем за семестрами. Подаємо рекомендації щодо проведення контрольних робіт. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови Контрольні роботи 4 клас Частина 1 Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Вид-во: Освіта
Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови, 4 кл., у двох частинах. Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Контрольні роботи Видавничий дім «Освіта» У першій частині навчального посібника «Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови: Контрольні роботи» пере..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-10% Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови Тематичний тестовий контроль 4 клас Частина 2 Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Вид-во: Освіта
Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови, 4 кл., у двох частинах. Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Тематичний тестовий контроль Видавничий дім «Освіта» У першій частині навчального посібника «Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови: Контрольні р..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-12% Зошит для тестової перевірки знань з української мови 4 клас Пономарьова К. І. Вид-во: Генеза
Пропонуємо тестові завдання для перевірки знань з мови й аудіативних умінь. Перевіряємо мовні знання за допомогою тематичних тестових робіт з усіх тем. Кожну роботу подаємо у двох варіантах, використовуючи диференційовані завдання відкритого й закритого типів. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Зошит моїх досягнень Українська мова 4 клас Вашуленко М., Дубовик С. Вид-во: Освіта
Посібник розроблено відповідно до нової програми з української мови для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням змін, внесених МОН України в 2016 році та орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи. Посібник складається із трьох час..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Підсумковий контроль знань з української мови 4 клас Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Вид-во: Освіта
Зошит із підготовки до державної підсумкової атестації з української мови для 4 класу Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Зошит із підготовки до ДПА Видавничий дім «Освіта» Зошит із підготовки до державної підсумкової атестації з української мови для 4 класу призначений для організації ..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Тренажер з української мови 4 клас Оновлена програма Айзацька Н. І. Вид-во: Освіта
Навчальні посібники «Тренажер з української мови. 2-4 кл.» укладено відповідно до оновленої програми з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів. Тренажери містять по 24 практичні роботи, розраховані на два варіанти. Кількість завдань варіюється від двох до чотирьох — залежно від ..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.