0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити для контролю знань Математика 4 клас

-10% Бліц-контроль Математика 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника М.Богдановича, Г.Лишенка - Хребтова Н., Гнатківська О., Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
  Посібник віідповідає оновленій чинній програмі з математики і підручнику Богданович М. В., Лишенко Г. П. Математика: підруч. для 4 кл. — К.: Генеза, 2015. Він містить  картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточн..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Експрес-контроль Картки з математики 4 клас Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза
Посібник містить картки із завданнями, які охоплюють усі теми курсу математики для 4 класу, і призначений для оперативної перевірки знань учнів. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, учнів 4 класу, батьків, студентів педуніверситетів та педкол..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Експрес-контроль Математика 4 клас До підручника М.Богдановича - Максимова Л. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник складено відповідно до програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) з математики для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів. Матеріал узгоджено зі змістом підручника «Математика. 4 клас» М. В. Богдановича, Г. П. Лишенка (..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Експрес-контроль Математика 4 клас Хребтова Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить короткочасні (до восьми хвилин) самостійні роботи, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів з математики з кожної теми, а також допоможуть своєчасно виявляти і ліквідовувати прогалини у знаннях учнів.    Для вчителів, батьків ..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-12% Зошит для контрольних робіт з математики 4 клас Прима Н. І. Вид-во: Генеза
Пропонуємо 10 комбінованих контрольних робіт у двох варіантах. Здійснюємо тематичний контроль навчальних досягнень четвертокласників. Уміщуємо завдання на перевірку рівня сформованості обчислювальних навичок, уміння працювати із задачею, алгебраїчним і геометричним матеріалом. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Зошит для контролю навчальних досягнень учнів з математики 4 клас Оляницька Л. В. Вид-во: Освіта
Зошит для контролю навчальних досягнень з математики є складовою НМК з математики для 4 класу. Містить 10 блоків перевірочних робіт, поданих у двох варіантах однакового рівня складності. Кожен блок охоплює матеріал розділу або його логічно завершеної частини. Призначений для організації проміжног..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Контроль навчальних досягнень Математика 4 клас Контрольні роботи До підручника М.Богдановича, Г.Лишенка - Хребтова Н., Гнатківська О., Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошити складені відповідно до оновленої програми з математики для 4 класу і підручника Богданович М. В., Лишенко Г. П. Математика : підруч. для 4 кл. загальноосв. навч. закл. — К.: Генеза, 2014. Зошит містить 8 контрольних робіт по 2 варіанти, які охоплюють усі теми програми. ..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Математика 4 клас Зошит для контролю навчальних досягнень Скворцова С., Онопрієнко В. Вид-во: Ранок
Посібник містить матеріали для тематичного й поточного контролю навчальних досягнень учнів, а також для проведення підсумкової контрольної роботи з математики в 4 класі. Для тематичної перевірки подано комбіновані контрольні роботи, для підсумкової — робота в тестовій формі. У посібнику також н..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Математика 4 класс Тетрадь для контроля учебных достижений Скворцова С., Оноприенко О. Изд-во: Ранок
Пособие содержит материалы для тематического и текущего контроля учебных достижений учащихся, а также для проведения итоговой контрольной работы по математике в 4 классе. Для тематической проверки предложены комбинированные контрольные работы, для итоговой — работа в тестовой форме. В пособии так..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-11% Математика Контрольні роботи 4 клас До підручника Л.Оляницької - Шандрівська Г. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит для контрольних робіт з математики відповідає оновленій програмі з математики для 4 класу та підручнику Математика: підруч. для 4 кл. загальноосвіт. навч. закл. / Л. В. Оляницька. — К. : ВД «Освіта», 2015. У ньому подано тексти 8 контрольних робіт, по 2 варіанти в кож..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-11% Математика Контрольні роботи 4 клас До підручника М.Богдановича, Г.Лишенка - Шандрівська Г. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит для контрольних робіт з математики відповідає оновленій програмі з математики для 4 класу та підручнику Богданович М. В. Математика: підруч. для 4 кл. загальноосвітн. навч. закл. / М. В. Богданович, Г. Лишенко. — К. : Генеза, 2015.     Для вчителів початко..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-11% Тести Математика 4 клас Собчук О. Вид-во: УЛА
Видання допоможе учням четвертого класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з математики в початковій школі. У книзі містяться довідкові матеріали до кожної теми, підготовчі вправи (завдання з відкритою формою відповіді та творчі завдання), а також тематичні тести. Видання стане..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-10% Тестові завдання Математика 4 клас До підручника М,Богдановича, Г.Лишенка - Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить тести для поточного контролю навчальних досягнень учнів з математики. Для учнів 4 класів та вчителів початкових класів. ..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Экспресс-контроль Математика 4 класс К учебнику М.Богдановича, Г.Лишенко - Максимова Л. Изд-во: Ранок
Учебное пособие составлено в соответствии с действующей программой по математике (с учетом изменений, утвержденных Приказом МОН Украины от 05.08.2016 № 948) для начальных классов общеобразовательных учебных заведений. Материал согласован с содержанием учебника «Математика. 4 класс» М. В. Богданов..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.