0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити для контролю знань Математика 4 клас

-10% Бліц-контроль Математика 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника М.Богдановича, Г.Лишенка - Хребтова Н., Гнатківська О., Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
  Посібник віідповідає оновленій чинній програмі з математики і підручнику Богданович М. В., Лишенко Г. П. Математика: підруч. для 4 кл. — К.: Генеза, 2015. Він містить  картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточн..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Експрес-контроль Картки з математики 4 клас Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза
Посібник містить картки із завданнями, які охоплюють усі теми курсу математики для 4 класу, і призначений для оперативної перевірки знань учнів. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, учнів 4 класу, батьків, студентів педуніверситетів та педкол..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Експрес-контроль Математика 4 клас Хребтова Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить короткочасні (до восьми хвилин) самостійні роботи, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів з математики з кожної теми, а також допоможуть своєчасно виявляти і ліквідовувати прогалини у знаннях учнів.    Для вчителів, батьків ..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-12% Зошит для контрольних робіт з математики 4 клас Прима Н. І. Вид-во: Генеза
Пропонуємо 10 комбінованих контрольних робіт у двох варіантах. Здійснюємо тематичний контроль навчальних досягнень четвертокласників. Уміщуємо завдання на перевірку рівня сформованості обчислювальних навичок, уміння працювати із задачею, алгебраїчним і геометричним матеріалом. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-12% Зошит для контролю навчальних досягнень учнів з математики 4 клас Оляницька Л. В. Вид-во: Освіта
Зошит для контролю навчальних досягнень з математики є складовою НМК з математики для 4 класу. Містить 10 блоків перевірочних робіт, поданих у двох варіантах однакового рівня складності. Кожен блок охоплює матеріал розділу або його логічно завершеної частини. Призначений для організації проміжног..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Контроль навчальних досягнень Математика 4 клас Контрольні роботи До підручника М.Богдановича, Г.Лишенка - Хребтова Н., Гнатківська О., Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошити складені відповідно до оновленої програми з математики для 4 класу і підручника Богданович М. В., Лишенко Г. П. Математика : підруч. для 4 кл. загальноосв. навч. закл. — К.: Генеза, 2014. Зошит містить 8 контрольних робіт по 2 варіанти, які охоплюють усі теми програми. ..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-12% Математика Контрольні роботи 4 клас До підручника Л.Оляницької - Шандрівська Г. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит для контрольних робіт з математики відповідає оновленій програмі з математики для 4 класу та підручнику Математика: підруч. для 4 кл. загальноосвіт. навч. закл. / Л. В. Оляницька. — К. : ВД «Освіта», 2015. У ньому подано тексти 8 контрольних робіт, по 2 варіанти в кож..
17 грн. 15 грн. Без НДС: 15 грн.
-12% Математика Контрольні роботи 4 клас До підручника М.Богдановича, Г.Лишенка - Шандрівська Г. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит для контрольних робіт з математики відповідає оновленій програмі з математики для 4 класу та підручнику Богданович М. В. Математика: підруч. для 4 кл. загальноосвітн. навч. закл. / М. В. Богданович, Г. Лишенко. — К. : Генеза, 2015.     Для вчителів початко..
17 грн. 15 грн. Без НДС: 15 грн.
-11% Тести Математика 4 клас Собчук О. Вид-во: УЛА
Видання допоможе учням четвертого класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з математики в початковій школі. У книзі містяться довідкові матеріали до кожної теми, підготовчі вправи (завдання з відкритою формою відповіді та творчі завдання), а також тематичні тести. Видання стане..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-10% Тестові завдання Математика 4 клас До підручника М,Богдановича, Г.Лишенка - Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить тести для поточного контролю навчальних досягнень учнів з математики. Для учнів 4 класів та вчителів початкових класів. ..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.